Susitikimai stebuklingose vietose vyks visą vasarą

Didelis AČIŪ visiems draugams ir bendraminčiams, kurie paskutinį 2018 m. gegužės šeštadienį dalyvavote susitikime Negarbos piliakalnyje, Kretingos r. Iš tikrųjų niekas to anksčiau nedarė. Mes aplankėme dvi stebuklingas vietas, kurios žinomos savo gydomosiomis savybėmis. Prašau visų dalyvių po šio posto pasidalinti savo įspūdžiais.
Pirmoji susitikimo vieta - Negarbos piliakalnis. Daugelis draugų, dalyvių realiai pajautė šios vietovės energijų srautus. Jie valantys tiek fizinį, tiek subtiliuosius kūnus. Kalnas, kuriame buvome susirinkę - labai neįprastos formos. Viršuje jo - atsiveria dauba, kurioje meditacijos bei dvasinės praktikos juntamos daug stipriau nei kokioje salėje ar klasėje. Oro srautai piliakalnio viršuje esančioje dauboje virsta į sūkurį, kuris kelia į viršų. Tai yra energiją duodanti vieta. Po susitikimo darėme diagnostiką. Visų dalyvių laukas išaugo nuo metro ar mažiau, iki 12-15 metrų. Pojūčiai buvo tikrai įdomūs.
Susitikimo metu mes daug kalbėjome apie Negarbos piliakalnio istoriją, jo išskirtinę energetiką. Tačiau pagrindinė susitikimo tema išplaukė iš paskutinių straipsnių "Kvantinėje magijoje" - likimo ištiesinimas Žemėje, kaip sielų gaudykle, veidrodinės diagnostikos aspektai, kolektyvinės realybės fenomeno paslaptys ir kt. Atlikome Galaktikos centro meditaciją, energijų srautų atstatymo meditaciją, dalinomės asmeninę patirtimi.
Antroji susitikimo dalis vyko kitoje stebuklingoje vietoje, esančioje Joskaudų girios viduryje, kuri vadinama Erškėtynu. Ten yra kryžių kalnelis, koplyčia. Kryžius ten pastatė žmonės, patyrę stebuklingus išgijimus. Visiškai šalia - šventi ąžuolai, o tarp jų - šaltinis, turintis stebuklingų galių. Ten vyko išsivalymo nuo astralinių parazitų ir kitokių interferencijų procedūros, o pabaigoje, prie bendro stalo aptarėme susitikimo temas, diskutavome, dalinomės patirtimi. Prie šaltinio vyko asmeniniai priėmimai.
Kai kas klausė, o kiek toks renginys kainuoja? Kas gali jame dalyvauti? Tai nevadinu renginiu. Darėme paprastą draugų susitikimą ir kelionę. Žmonės automobiliais atvyko iš visos Lietuvos, iš dešimties miestų. Kai kurie poilsiavo Palangoje ir prisijungė. Susitikimai nieko nekainuoja, nedarau jokios komercijos, tačiau yra energetinių mainų dėžutė "iš širdies".
Jei tai galima pavadinti projektų, tai jis tikrai pasisekė. Tokius susitikimus stebuklingose vakarų Žemaitijos ir vakarų Latvijos vietose darysime visą šią vasarą ir rudenį iki spalio, kol leis laisvas laikas ir orai. Kituose susitikimuose gvildensime labiau žemiškesnes temas, susijusias su dvasine ir fizine sveikata bei gera savijauta. Norime, kad dalyviai per vieną diena pailsėtų, atgautų jėgas ir vieni su kitais pasidalintų vertingomis žiniomis.
Artimiausių susitikimų datos beveik žinomos. Birželyje rinksimės 16 d. ir per Jonines. Liepos mėnesį - 14, 21 ir 28 d. rugpjūtį - visus šeštadienius. Kiekvieną kartą rinksimės vis kitoje vietoje su ypatinga istorija ir stipria energetika. Temos bus praktinės-gydomosios. Idėjos dar gimsta. Artimiausiu metu patikslinsiu laikus ir jas paskelbsiu.
Dabar apie artimiausią datą - birželio 16-ąją.
Renkamės tarp 12 ir 13 Grūšlaukės (Kretingos r.) parke mokyklos. Tai kaimas kelyje tarp Salantų ir Darbėnų. Jei bus geras oras, pagrindinė tema bus lauke, jei orai neleis - mokyklos salėje.
Pagrindinė susitikimo tema - iš ciklo Kvantinis gydymas (Quantum touch). SĄNARIŲ PROBLEMOS, jų dvasinės bei ezoterinės priežastys. Energetiniai blokai ir svetimkūniai implantai sąnarių srityse. Tradiciniai ir inovatyvūs savęs diagnozavimo metodai. Kaip dirbti su sąnarių problemomis dvasinėje plotmėje? Apibendrinsime Calogero Grifasi ir Aleksandro Cariovo regresinių seansų informaciją, susijusią su sąnarių problemų ezoterinėmis priežastimis. Nagrinėsime asmenines patirtis.
Antroji dalis numatyta Latvijoje, reikės važiuoti automobiliais į kitą vietą apie apie 40 min. į netoli Rucavos esančią stebuklingą vietą. Ši vieta yra gydanti kojų ir rankų sąnarius. Ten yra šaltinis, kurio vanduo gausiai prisodrintas mineralais, o taip pat purvo, kuris garsėja savo stebuklingomis savybėmis. Rucavos piliavietėje, žvelgdami į Lietuvą nuo Latvijos kalvos, vakarieniausime ir aptarsime įspūdžius, diskutuosime, kalbėsimės. Preliminariai planuojame baigti apie 19 val. Daugiau informacijos paskelbsiu likus savaitei iki susitikimo. Susitikimo ir kelionės metu lauks malonūs siurprizai ir netikėtumai apie kuriuos noriu išlaikyti paslaptį iki paskutinės dienos.
Jau dabar galima registruotis į šį susitikimą per messengerį, telefomu 868611122 arba el. paštu gintaras1221@gmail.com. Kaip jau sakiau, jokių kainų nėra. Veiks tik energetinių mainų dėžutė 'iš visos širdies". Taigi kviečiu dalyvauti ir registruotis.
pagarbiai ir su meile Gintaras