2018 m. lapkričio mėn. grafikas

Dėmesio!Lapkričio 6,7,8,9,10,11,12, 26, 27, 28, 29, 30 d. asmeninės konsultacijos, regresiniai seansai Kretingos r. Laiką derinti iš anksto. Lapkričio 15 d. Paskaita Panevėžyje. Lapkričio 16 ir 17 d. Asmeninės konsultacijos Panevėžyje. Lapkričio 19, 20, 21, 22 d. Asmeninės konsultacijos Vilniuje. Registracija per messenger, tel. 868611122, el. paštu gintaras1221@gmail.com Gintaras Mikšiūnas

Panevėžye, lapkričio 15 d. susitikimas su draugais ir skaitytojais

Jau įtraukta į lapkričio mėn. renginių repertuarą Panevėžio bendruomenių rūmuose, Kranto g. 282018 m. lapkričio 15 d. 18 val. Paskaita iš ciklo "Atrask vidinę laisvę". Tinklaraščio Kvantinemagija.lt autorius, žurnalistas, bioenergetikas Gintaras Mikšiūnas. Konferencijų salė. Bilieto kaina 15 eur.
Reiktų pridurti štai ką. Tai pirmas mano grand išstojimas po 2 metų pertraukos. Sezono naujiena. Pirmą kartą Lietuvoje šou David Icke stiliuje

!!! R E M O N T A S !!!

Labai atsiprašau skaitytojų, svetainė nebus atnaujinama iki 2018 metų spalio mėnesio, nes vyksta reorganizacija bei REMONTO darbai. Kol kas visa komunikacija vyksta per FB profilius Dieviškasis GM kosmosas ir Gintaras Mikšūinas. Taip pat el. paštu gintaras1221@gmail.com, telefonu +370 686 11122Dar kartą visų atsiprašau už nepatogumus
Gintaras Mikšiūnas

Ką daryti po regresinio seanso, karmos sutarčių nutraukimo ar išsivalymo? Kaip po to gyventi?

Kaune 2018 m. liepos 5 d. surengiau paskaitą. Temos buvo kelios: Ką daryti po represinio seanso ar išsivalymo? Kaip po to gyventi? Veidrodinė diagnostika ir kiti klausimai. Pavadinau ciklą ATODANGA, nes pabandžiau atskleisti karminių agregorų karkasą. To niekas iki šiol Lietuvoje nedarė.Manau, kad į esminius klausimus atsakiau. Tai yra mano privati pozicija, kuri nebūtinai yra objektyvi tiesa, ar sutinkanti su viešai priimtomis nuomonėmis. Kiekvienas paskaitoje ras tai, ko jam reikia. Dalį paskaitos pavyko nufilmuoti, todėl pateikiu jūsų dėmesiui. Atsiprašau už vaizdo ir garso kokybę.

Kvantinė joga. Kosmosas

Kokių tik jogų pasaulyje nėra. Atsirado dar viena? Na jau nesiraukykit. Ne žodžiuose esmė, bet turinyje. Galų gale pribrendo reikalas apibendrinti ir suvesti į vieną tašką 10-15 metų darbą. Gavau energijos, dabar turiu atidirbti Meilės frontuose. Į Kvantinę magiją įkeliu tik pirmą dalį. Visos medžiagos teks palaukti KNYGOJE, nes kelti viso teksto to į viešą erdvę nenumatyta. Visų pirma nenusišlifavo ir dar pasėdėti prie galutinio varianto ne vieną naktį. Be to tai tik ištrauka iš pirmos dalies. Originale ji kur kas didesnė. Čia tik esencija.

Veidrodinė diagnostika. VI dalis. Skaitmeninis dievų altorius

Šiandien viskas taip greitai keičiasi, kad jeigu sustoji bent minutei prie ledų kioskelio, tavo traukinys gali būti jau nuvažiavęs. Tačiau dėl to nebūtina pergyventi, nes po 5 minučių bus kitas. Jie važinėja dažnai, bet dar dažniau pustušti, nors stovinčių peronuose – milijardai. Panašu, kad kiekvienam į kelionę susiruošusiam keleiviui – savas traukinys su nepakartojamu maršrutu iš vakar į dabartį, iš dabarties į ateitį, kažkur. Bilieto kaina – taip pat individuali. Mokama – įdėtu darbu su savimi ir energija, kurią paima kažkas mainais už turimo bagažo svorį.

Apie įvykusį draugų ir bendraminčių susitikimą Rucavoje (Latvija) ir rengiamą - Kartenoje

Dėkoju, kad dalyvavote susitikime prie Leju šaltinio. Dėkoju visiems, kurie dalyvavote birželio 16 d. „Kvantinės magijos“ skaitytojų, draugų ir bendraminčių susitikime Rucavoje (Latvija) prie stebuklingo šaltinio. Tikiuosi, jog pasisėmėte puikių emocijų, pozityvių energijų, praplėtėte akiratį žiniomis. Tema buvo: energijos praradimų diagnostika, priežastys, natūralūs būdai ją susigrąžinti. Kalbėjome apie infernalinių pasaulių įtaką žmogaus dvasinei raidai ir kaip išsivaduoti nuo jų.

Informacija iš patikimų rankų

Tinkluose atsiranda vis daugiau informacijos apie tai, kas realiai vyksta su pasauliu. Kartais net nereikia nieko rašyti. Viskas sudėliota. Šiuose filmuose, kurie, gaila, tik rusų kalba, sudėta svarbiausia informacija JAV, Rusijos, Kanados, Anglijos ir kitų šalių aukščiausio rango karininkų, politikų bei tyrinėtojų lūpomis.
Įsiveskite į paieškos langelį secret cosmic programs ir prieš jūsų akis atsivers begalinis kasdien atsinaujinančios informacijos srautas.

Kodėl vis dar oficialiai neįrodyta, kad žmogus turi sielą?

Interviu žurnalui „Būrėja“, 2018 m. birželisDidžiausia problema, susijusi su žmonių nesusikalbėjimu, nulemta pačios žmogų apibūdinančios sąvokos. Dažnai viešoje erdvėje vykstančiose diskusijose šis klausimas net nekeliamas, lyg viskas būtų savaime suprantama. Ar iš tikrųjų žmogų apibūdinanti sąvoka yra vienodai suprantama?

Veidrodinė diagnostika. V dalis

Šią dalį kelių į puslapį trečią ar ketvirtą kartą, nuo pat 2018 m. gegužės vidurio. Iš pradžių dingo elektra ir neišsisaugojo pakeitimai, paskui keistai atsijungė pats kompas. Vėliau laiką atėmė svetimos parazitinės programos. Sakykim tai sutapimai. Visko būna. Bet aš sutapimais netikiu. Tos žinios, kurios čia pateikiamos be galo svarbios, todėl nenuostabu, jog reikia pridėti daug papildomų pastangų, kad tai, ką noriu pasakyti, išvystų dienos šviesą. Taigi, sutelkiu maksimalų dėmesį šiam darbui ir padarau. Huuu ...