Tik širdis viską žino .....

Ištrauka iš paskaitos: "Kaip atgauti energiją....."Žmonės, kurie mus supa – mūsų aplinkos dalis, kuriai mes apskritai reiškiame daug pretenzijų.

Tos pretenzijos gimsta tiesiog lygioje vietoje, dėl pačių įvairiausių priežasčių.
Pati didžiausia priežastis, susijusi su saugumo jausmu. Saugumas yra mūsų komfortas arba palaimos būsena, kurioje jaučiamės SAUGŪS. Arba manome, kad esame saugūs. Saugumas, kita vertus, yra bėgimas nuo skausmo, kurį sukelia vienatvės ir atskirties baimė.
Mes gimdami Žemėje esame atskirti nuo Kūrėjo, todėl genetiškai jaučiamės nesaugūs nuo pat gimimo iki mirties. Ir todėl saugumo atsakymų ieškome kituose žmonėse, kurie vienai ar kitaip turi garantuoti palaimą.
Bet taip niekada neatsitinka, todėl visada jaučiamės nelaimingi ir jausimės nelaimingi toliau, kol saugumo reikalausime iš kitų žmonių.
Saugumo poreikis gali pasireikšti įvairiai. Pirmiausia tai yra BAIMĖ. Jei nėra baimės, vadinasi aš saugus. Bet BAIMĖ viena ar kita forma mumyse būtinai reiškiasi. Ji būtinai pasireiškia vienoje ar kitoje situacijoje. Visi turime baimių.
BAIMĖ yra priklausomybė, kad kažkas gali nutikti, ko negaliu garantuoti savo jėgomis, kas nepriklauso nuo mano valios. Baimė orientuoja žmogų išorės veiklai ir skatina spręsti problemas išorėje, t.y. per kitus žmones.
[video:https://www.youtube.com/watch?v=T5yXwGnsuzA]
Tiesa yra ta, kad išorėje ar per kitus žmones baimės nesumažinsim, mes negalime priversti artimą žmogų rūpintis mumis prieš jo pačio valią. Jei taip atsitinka, mes darome nusikaltimą ir energetiškai siurbiame tą žmogų.
Kitas dalykas – pareiga yra rūpintis artimaisiais. Su tuo sutinkame. Bet pareiga turi būti įsisąmoninta arba garantuota adekvačiais energetiniais mainais.
Žmonės vampyruoja kitus todėl, kad yra tiesiog nelaimingi. Tačiau vapyravimas visada gali peraugti į adekvačius energetinius mainus iš karto po to, kai abi pusės suvokia pareigą ir lygiaverčiai keičiasi resursais. Taip atsitinka visada, kai užsimezga TIKRI meilės ryšiai.
Tikri meilės ryšiai niekada nebūna vampyriniai. Nes nėra prievartos, Širdis visada žino, ko reikia kitai širdžiai.
Tačiau, jeigu jaučiamės, kad esame vampyruojami, apie MEILĘ neverta net prasitarti. Vampyravimas visada yra SANTYKIAI su technologijomis. Tai troškimas gauti iš kito žmogaus kuo daugiau, pačiam mažiau duodant.
Ten, kur yra santykių technologijos, visada yra vampyravimas.
Kas yra santykių technologijos?
Tai yra visokie psichologiniai fokusai: štai darysiu pirma taip, o paskui kitaip, lauksiu reakcijos, o kai sulauksiu reakcijos, būsiu laimingas. O kai pasijausiu vėl nelaimingas, vėl dalysiu žingsnius 1,2,3, po kurių anas žmogus reaguos nuspėjamai, taip, kaip man reikia. Ir aš vėl būsiu saugus ir laimingas. Prie tokių schemų labai lengvai priprantama. Ilgainiui tai tampa norma ir ... ligų šaltiniu.
Tai yra pastovus gyvenimas baimėje ir strese, kad vieną gražią dieną „dovanos“ gali baigtis, arba tas žmogus nukryps nuo "tiesos kelio", į kurį esate jį atvedęs. Teks vėl jį atvesti į tiesos kelią vien dėl to, kad pačiam būtų ramiau gyventi pelkėje.
Na štai, gyvenam pelkėje, paėdam, pamiegam, paėdam, paskui vėl pamiegam, kaip varlės pasakoj apie Cuoliukę. Ir štai, koks nors vienas asilas ima nebenori pelkės ir užsimano kažkur kitur. Jis jau tampa priešu. Jis kitoks, jis neadekvatus, griauna nusistovėjusią tvarką. Tokiu schemų galime rasti kiekvienoje gyvenimo srityje.
Tyla, ramybė ir spontaniškumas niekada nereikalauja daug pastangų ir energijos, visa tai plaukia iš širdies ir garantuoja geriausius rezultatus bet kurioje situacijoje, nes tai ir yra MEILĖ. Meilė - yra buvimas čia ir dabar, nebeskirstymas į priešus ir draugus, į gėrį ar blogį. Meilė yra visuma. Tai Visumos pajautimas, kurioje tu neskiri savęs ir išorės į skirtingus polius.
Nepasitenkinimas savimi, ta aplinka ir žmonėmis kurie mus supa pirmiausia atsiranda iš nesupratimo, kas mes esame tokie iš tiktųjų.
Mūsų vaidmenys dar NĖRA mes PATYS. Tai tik maža dalis mūsų. Mūsų neurologinės jungtys, įpročiai, prisirišimai, baimės ir lūkesčiai – neesame mes. Tai tik konstrukcijos, su kuriomis susiduria mūsų tikrasis AŠ, įsikūnydamas šioje planetoje.
Jei suvokėme, kad mūsų santykiai nėra harmoningi, kad mes vampyruojame kitus, t.y. per daug reikalaujame iš kitų dėmesio, arba iš mūsų kas nors reikalauja per daug dėmesio, pirmiausia, kaip ir bet kurioje situacijoje, nuraminkime protą. Žiūrėkime į viską kritiškai ir paleiskime. Nieko nespręskime sudėtingai. Tai pats geriausias receptas išsilaisvinti. Kai vampyraujantis žmogus pajus, kad jo provokacijos neveikia, o jums – kaip nuo žąsies vanduo, jis nueis vampyruoti kitus, arba praregės, kas labai retai atsitinka.
..............
Kaip energijos praradimai pasireiškia per ligas?
Visada energijos praradimai susiję su ligomis. Jeigu mes prarandame per daug energijos dėl to, kad protas jus pririša prie kažkokių išorės aspektų, dėl to, kad mes terorizuojame išorę arba ji mus terorizuoja ir dėl to reikia atstovėti save, mes netenkame daug gyvybinės energijos.
Gyvybinės energijos praradimai ženkliai veikia ir mūsų imuninę sistemą. Pavyzdžiui ongologija tiesiogiai susijusi su susitapatinimu savęs su tam tikrais vaidmenimis ir nenoru iš jų išeiti, situacijos nepaleidimu.
Situacijų nepaleidimas – chroniška liga, pats sunkiausias chroniškas susirgimas.
Mūsų protas, ieškodamas palaimos išoriniuose blizgučiuose pastoviai yra hipnotizuojamas ir jis pats save hipnotizuoja, pasakodamas sau pasaką, ko iš tikrųjų nėra.
Paleisti situaciją, tai dar nereiškia susitaikyti su problema ar pritarti blogiui. Nors blogis šiuo atveju nėra vertintinas vienareikšmiai. Paleidimas, tai leidimas įvykti tam, kas turi įvykti. Leisti tekėti įvykiams, taip, kaip jie teka. Tuo pačiu mes esame pilnai atsakingi, nes gyvename šioje sekundėje, čia ir dabar, šioje akimirkoje, kas yra natūrali, saugi proto būsena. Tai leidžia mums atsipalaiduoti, o ramus protas mato daugiau. Jis mato širdies akimis, kuri ir taip viską žino, taigi, pagrindo pergyvenimams absoliučiai nėra.
Prisirišti absoliučiai nėra prie ko. Nes viskas yra laikina. Reakcijos į kai kas vyksta irgi yra laikinos. Jos ateina ir išeina. Mintys irgi – ateina ir išeina. O kas lieka, kas tada kvėpuoja? Kas kontroliuoja kvėpavimą?
Kai mes neturime prie ko prisirišti, energija per mus teka laisvai, ji niekur nesusilaiko, jos niekur netrūksta, ji pasiskirsto organizme taip, kaip organizmui reikia, taip, kaip Dievas yra sukūręs.
www.kvantinemagija.lt