Slėptis geriausia atviroje vietoje

Norėdami susidaryti objektyvesnę nuomonę apie tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, negalime apsieiti be projekto Camelot, kurį norėčiau pareklamuoti. http://projectcamelotportal.com – tai labai nuostabus turtingas informacija šaltinis. Su juo iš esmės bus susijusios tolesnės temos, tad šią komandą ir jos darbus reikėtų trumpai pristatyti.
Projekto autoriai Kerry Cassidy ir Bill Ryan. Projektas Camelot pavadintas todėl, kad šie du nuostabūs žmonės pirmą kartą susitiko Anglijoje, Tintagel, karaliaus Artūro name. Toks pavadinimas buvo parinktas utopinės apskritojo stalo idėjos garbei. Ir abu šie žmonės pradėjo savo bendrą veiklą įkvėpti būtent šios idėjos.
Šie tyrinėtojai man patinka tuo, kad niekad netiki a-prioti tuo ką sako jų pašnekovai, bet kokią informaciją stengiasi patikrinti iš pačių įvairiausių šaltinių ir neperša savo nuomonės. Jų produkcija – aukšto žurnalistinio lygio, visados kiek įmanoma logiškai nuosekli ir objektyvi.
Projektą Camelot jie finansuoja iš savo kišenės ir portalo http://projectcamelotportal.com skaitytojų aukomis. Kerry Cassidy ir Bill'as Ryan'as daug keliauja ir įrašo pokalbius su įvairiais žmonėmis, kurie pasirengę atskleisti tiesą apie mūsų pasaulį. Daug kas spėlioja, kodėl logotipu pasirinktas gepardas ? Iš tikrųjų tai Liūtas MGM (kaip jie patys vadina). Todėl, kad jie save laiko Nauja Banga, nes dirba internete ir yra greitesni už kitas žiniasklaidos priemones.

Bill'as Ryan'as – fizikas, matematikas ir psichologas. Prieš šešerius metus jis buvo įkūręs projektą SERPO. Tai studija apie amerikiečių vyriausybės ir ateivių „mainų“ programas, kurios, kaip jis pats teigia, buvo pradėtos vykdyti prieš 40 metų.
Kerry Cassidy – sociologė ir režisierė, dirbusi Holywoode ir įvairiose nepriklausomose studijose. Dabar ji, kartu su savo kolega Bill'u– pagrindinė filmų su logotipu Camelot kūrėja.
Viena iš Camelot misijų – kalbėti tiesiai ir nebijoti, o tuo pačiu – įkvėpti ir kitus prabilti apie tai kas iš tikrųjų vyksta mūsų planetoje. Visi žmonės, kurie buvo kalbinti šio projekto filmuose yra tik žmonės, kurie arba papasakoja svarbią informaciją, arba yra žinoma, kad jie turi daug svarbių žinių ir gali jomis pasidalinti su kitais.
Kerry Cassidy ir Bill'o Ryan'o filmų centre – mūsų ateitis. Abu projekto autoriai mano, kad planetoje šiuo metu vyksta nuostabios permainos. Ir šias permainas bandoma dangstyti įvairiais užkulisių žaidimais. Ir tie negražūs žaidimai susiję tiek su valdančiųjų grupuočių politiniais-egoistiniais tikslas, tiek ir su įvairiomis ateivių programomis. Savo dokumentiniais filmais jie bando šias paslaptis atskleisti.
Projektas Camelot nagrinėja tokias pačias temas, kaip ir „Kvantinė magija“:
- kontaktai su ateiviais,
- kelionės laiku,
- proto kontrolė,
- šiuolaikinės technologijos,
- nepaskelbti arba nutylėti mokslo atradimai,
- laisva energija,
- vykstančios permainos Žemėje,
- žmonių kontrolės programų ir formų atskleidimas
ir kt.
Sunku kažką išrinkti iš Project Camelot filmų, visi jie be galo įdomūs. Tiesiog užėjus į YouTube www.youtube.com reiktų surinkti „Project Camelot“ ir svetainės robotai atrinks kelias dešimtis filmų apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje.
Paspaudus filmuko ekrano apatinėje dalyje yra raudoną mygtuką CC galima rasti ir rusiškus titrus.