Dvasinio gydovo seminarų ciklas „7 pažinimo upės“

Trumpa lietuviška vasara baigiasi ir vėl metas pagalvoti apie gražius darbus. Noriu pskleisti gerą žinią, jog grupes Lietuvos miestuose tikrai darysiu.
Dar pavasarį giliai abejojau, ar rengti naujus paskaitų ir seminarų ciklus 2016-2017 metais. Buvo laiko apie tai pagalvot, nors svajojau apie metų ar dviejų pertrauką. Norėjau baigti rašyti knygą ir baigti rengti dvasinį centrą. Bet dabar nuspręsta. Nuo 2016 metų rudens vis dėlto darysiu grupes. Neturiu pasirinkimo. Mano dvasiniai mokytojai to nori, o ir pats negaliu tylėti. Juo labiau kaupiasi patirtis, kurią norisi skleisti ir kartu tobulėti su savo draugais bei paskaitų klausytojais. Todėl kiekvienas paskaitų ciklas – vis kitoks, negu buvo prieš metus. Tai jau bus ketvirtasis paskaitų ciklas.

Kai kurios temos atsinaujina iš esmės.
Šiais metais bus taip vadinamos „7 pažinimo upės" 7 miestuose, 7 mėnesius. Iš esmės tai tas pat Kvantinio gydovo kursas, tik žinių lygmuo kitoks, su daugiau praktikos elementų.
Galima jau registruotis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Palangoje ir Mažeikiuose arba Telšiuose. Vienur grupės vadinsis Virgulininkų mokykla, kitur - Bioenergetikų mokykla. Subalansuota teorija ir praktika. Temų aprašą netrukus paskelbsiu. Bet išankstinė registracija jau vyksta.
Pagrindinis naujojo sezono paskaitų ir seminarų akcentas - maksimalus galių atskleidimas tiems, kurie jaučia vidinį vedimą į alternatyvias pagalbos misijas, kurie siekia įprasminti savo būtį einant nubudimo keliu.
„7 pažinimo upės"
Tai 7 temos, kurios viena su kita glaudžiai susijusios. Tai per daug metų kaupta ir puoselėta informacija, kaip kokia dėlionė surinkta ir sustyguota į vieningą mozaiką, kuri turi neabejotiną magišką užtaisą. Nesu jokios tarptautinės mokyklos kopijuotojas. Tai yra originali, asmeniškai svetainės autoriaus Gintaro Mikšiūno kaupta medžiaga, kuri remiasi trimis banginiais: šiuolaikiniu mokslu, ezoterinėmis žiniomis ir asmenine patirtini. Trečiasis banginis yra didžiausias.
Temų sąrašas, lyginant su ankstesnių metų ciklais, sumažėjo iki 7, tačiau turinys ir gelmė plečiasi. Taip yra todėl, kad temos remiasi 20 metų patirtimi, kuri kasmet gilėja. Tai yra 7 dvasinio darbo atramos tiems, kurie nubudę ieško galimybių įsiprasminti misijoje padėti žmonėms ir pasauliui NE FORMALIOJE SISTEMOE. Iš esmės kalbame apie dvasinio gydovo kelią. Tai ne profesija ir ne amatas tradicine prasme. Tai – kelias ir gyvenimo būdas kitokiems nei tradicinėje vibracijoje esantiems žmonėms. Tačiau pradėti eiti šiuo keliu gali visi. Reikia tik begalinio noro ir asmeninių savybių, kurias turi kiekvienas. Dvasinis gydovas skleidžia beribę meilę, per jį trykšta Dieviškosios meilės fontanas. Tokie iš esmės esame visi Žmonės.
Dvasinio gydovo misija – skleisti meilę
Jokia valstybinė institucija negali licencijuoti meilės. Skleisti meilę – nėra amatas ar verslas. Iš to mokesčių nesurinksi ir biudžeto nepapildysi. Tai gali daryti kiekvienas be jokių diplomų. Reikia tik begalinio noro ir tikėjimo.
Meilės sklaida tradicine prasme nėra paslauga ar komercinė veikla. Tai yra pašaukimas arba misija, įsiprasminimas, kai suvoki, jog esi kitoks, kai pripranti priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Taigi, nekreipkime dėmesio į valstybinių institucijų skleidžiamas erezijas bei norą kontroliuoti netradicinę mediciną. Tai tas pat, kas licencijuoti Dievą. Tai yra šventvagystė ir to padaryti neįmanoma. Norėdama ir siekdama licencijuoti netradicinę mediciną, valstybė save diskredituoja ir maunasi kilpą sau ant kaklo. Nekreipkime dėmesio ir kiekvienas dirbkime savo darbą.
Mokymo sistema – oroiginali
Dvasinio gydovo žinių ir praktikų kursas nėra formalios ugdymo sistemos dalis. Tai yra už bet kokių agregorinių sistemų. Mes nepraktikuojame REIKI arba jogos. Bet jeigu REIKI specialistai nori pasitobulinti ir praplėsti savo galimybes, kviečiu juos į savo grupes. Tai puikūs, darbui su energijomis jau paruošti dirbti žmonės. Kiekvienais metais į grupes įsilieja gausus būrys draugų, turinčių antrą REIKI pakopą bei turtingą asmeninę praktiką sukaupę REIKI meistrai, mokytojai.
Kai kurie pirmųjų pakopų REIKI'stai, kurie ateina pas mane mokytis skundžiasi, kad jų mokytojai jiems nieko nepaaiškino. Tuo tarpu mes „atidarome variklio dangtį" ir aiškinamės, kaip veikia dvasinių terapijų variklis iš vidaus. Iš esmės tai yra vyriškas dalykas - dvasinė inžinerija, tačiau auditorijose dominuoja moterys.
Iš esmės dvasinis arba kvantinis gydovas – nėra REIKI‘stas, bet jis ir neprieštarauja REIKI sistemai. Vadinu tai alternatyvia praktika, galbūt daug aukštesnio lygio, negu REIKI. Šiandien jau nebereikia jokių brangių įšventinimų, inicijacijų ar pakopų už didelius pinigus. Pakopinės sistemos – praėjusio amžiaus reliktas. Jeigu ieškoti sąsajų, neabejotinai reiktų paminėti Richard Gordon „Kvantinį prisilietimą“ bei „Teta gydymą“. Tai - XXI amžiaus energijos, paremtos suvokimu. Tradicija ir mokslo žinios čia neatsiejamos. REIKI – iš esmės praeito amžiaus Žuvų eros energijos, nes remiasi iš esmės tradicija ir autoritetais - mokytojais. Gilesnio suvokimo ir sąmoningumo iš praktikuojančiųjų nebuvo reikalaujama. Principas paprastas - „visi taip darė ir tu taip daryk". Daug kas pastebi, kad REIKI Vandenio eroje nebeveikia taip, kaip anksčiau. Todėl, kad praktikuojantys nori žinoti visus atsakymus į „kodėl". Šiais, moderniais laikais, dvasinės praktikos turi būti ne išmoktos, o suvoktos. Žmonės tai pstebi ir pradėjo vengti REIKI. Dauguma pacientų tvirtina: „Jei būtum REIKI'stas, aš pas tave neičiau". Skepticizmas visuomenėje REKI atžvilgiu plinta kaip maras. Kodėl žmonės vis dažniau taip kalba? Panašu, jog tai yra objektyvi tendencija, į kurią negalima nekreipti dėmesio. Aš tai pastebėjau per ne vieną dešimtmetį vykdytus asmeninius tyrinėjimus. Todėl nebepraktikuoju REIKI, išsinešdamas iš ten, žinoma, geriausią patirtį. Nesmerkiu REIKI, nes tai mano praeitis. Ir nemanau, jog REIKI įvaizdį dėl akivaizdaus vartotojiškumo ir, mano galva, ydingo tinklinio verslo modelio, šiandien reikia kaip nors gelbėti. Dabartinis REIKI nuo Mikao Usui, mano nuomone, skiriasi kaip diena ir naktis. Šiandien, Vandenio eroje, yra galingesnių kanalų. Jie paremti suvokimu ir atsakomybe. Juos mes ir pradedame įsisavinti. Taigi, metas esminiam virsmui.
Pagrindinis mūsų darbo principas – laisva valia ir pagarba visiems ieškantiems. Juk kiekvienas turi rasti savo kelią. Bendrų, kolektyvinių kelių nebūna. Agregorinės sistemos, tokios kaip REIKI, daug duoda asmeniniam tobulėjimui, bet daug ir apriboja. Be to, REIKI – jau tik XX a. pradžios mokykla, o mes gyvename XXI amžiuje, kai ezoterinės, dvasinės tracicijos turi derėti su racionaliu protu ir mokslu. Visada norėjau būti nepriklausomas nuo visokių garsių pavadinimų bei tradicijų ir atrasti kažką originalaus, savito. Tai visada skatino daryti dvasiniai mokytojai. Gal tai ir buvo asmeninis kvantinis šuolis po 2012 metų.
Paskaitos ir gydo, ir keičia
Paskaitų ciklo metu mes pratiname save prie naujos pasaulėvokos, kuri yra nepalyginamai platesnė negu moksliniu metodu pagrįstas sintetinis gyvenimas, tradicinė mechanika ir banalus materializmas.
Mes išmokstame gauti informaciją, aplenkdami laiko ir erdvės apribojimus bei žinomus fizikos dėsnius, išmokstame labiau pažinti save, geriau suprasti kitus, gydyti rankomis, mintimis, per atstumą, tiesinti stuburus, gydyti uždegiminius procesus, nuiminėti skausmus, prievartinės magijos pasekmes, tvarkytis savo biolauką, atsikratyti gyvybinės energijos nutekėjimų, harmonizuoti santykius su aplinka bei susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Iš esmės mes sprendžiame tris klausimus:
- Labiau pažįstame save;
- Pažįstame pasaulį aplink save, kuris yra ir materialus, ir nematerialus;
- Tik tada galime sukurti savo tobulą pasaulį.
Kvantinis arba dvasinis gydovas - ramybės skleidėjas
Jis skleidžia ramybę ten, kur jos trūksta. Jis anteša džiaugsmą ten, kur liūdima, jis atneša realybės pojūtį, jei kas nors paskendęs euforijoje ir negali nusiimti rožinių akinių. Mes mokomės ir mokome būti pusiausvyroje ten, kur jos trūksta. Mes mokomės ir mokome kitus išeiti iš juodo ir balto pasaulio bei pamatyti visumą. Tokiu būdu mes išeiname iš dualaus pasaulio gniaužtų ir skleidžiame beribę meilę, kurią suvokiame kaip vienybę.
Žmogus mums nėra vien tik fizinis kūnas, o pasaulis – ne vien tik trimatė laiko ir erdvės mašina. Į žmogų ir į pasaulį mokomės žvelgti kaip į matoma ir nematomą visumą. Tai – daugiasluoksnis svogūnas.
Pati krikščionybė pripažįsta, jog Dievas sukūrė ir neregimąją Visatą. Tai štai, mes mokysimės labiau pažinti neregimuosius Visatos aspektus, nes juose glūdi daugelis atsakymų į mums rūpimus klausimus. Tačiau mūsų gyvenimą taip pat 90 proc. lemia įpročiai ir įsitikinimai, kurių nevaldome, o priežasčių nematome. Jie, kaip kokios demoniškos mašinų programos, lemia mūsų gyvenimo kokybę kol miegame įprastoje visuotinėje hipnozėje.
Esami tikrovės modeliai mūsų galvose - tai irgi yra žiaurus įprotis
Tai rimta kliūtis žvelgti į gyvenimą plačiau. Iš pradžių mes mokomės pažinti įsitikinimus ir įpročius, lemiančius esamą tikrovės modelį, kuris daugeliui mūsų nėra efektyvus, nes kartojasi tos pačios situacijos. Kitaip tariant, pasitelkę tam tikras unikalias metodikas, mažiname Matricos įtaką mums, neišeidami iš pačios Matricos. Paskui užsiimame paranormaliomis praktikomis, tokiomis, kaip biolokacija ir boenergetika, kol mūsų smegenys pripranta, t. y. patiki, jog paranormali patirtis yra normali patirtis ir jokios mistikos nelieka. Tada gydomės ir gydome kitus, fiksuojame pokyčius ir rezultatus, kurie užtvirtina mūsų, kaip gydovų, tikėjimą ir pasitikėjimą savimi. Kuo dažniau tai darome, tuo daugiau atsiranda tikėjimo netgi tada, kai grįžusius namo iš užsiėmimų mus užklumpa tie patys dėmesio ištroškę žmonės ir tie patys rūpesčiai. Būtent jie yra geriausias mūsų tikėjimo egzaminas.
Taip pamažu mūsų akyse keičiasi pasaulėvaizdis, išnyksta ribos (mes-jie) ir baimės. Mes žengiame į savo tikrąją prigimtį, kuri yra amžina ir nemateriali. Mes tampame laisvesni. Kuomet tampame laisvesni, per mus aktyviau teka gyvybinės energijos srautai, kuriais galime ir privalome dalintis su kitais žmonėmis bei pasauliu.
Štai čia ir yra dvasinio gydovo virsmo esminė filosofija. Per 15-20 metų esu atidirbęs ir išgryninęs „technologinę“ šio virsmo pusę. Galbūt kai kurie paskaitų klausytojai to neįvertina, bet virsmas vyksta kvantinių laukų lygmenyje. Kitaip tariant, dvasiniame, sielų lygmenyje. Žmonės iš paskaitų išsineša gerą būseną, kurios iš karto negali reikiamai įvertinti, tačiau po kurio laiko jų gyvenimuose įvyksta esminiai pokyčiai. Tada tuos pokyčius mes lengviau priimame, be skausmo, be emocinės dramos. Radę atsakymus tampame tiesiog daug ramesni. Baigiasi paskaitai skirtas laikas, o žmonės dar ilgai nenori skirstytis. Taip yra atliekamas pagrindinis darbas – liudyti ir perteikti gerą savijautą, kurią žmonės įsisavina ne tik per juslių kanalus, bet ir „oru“ pajaučia. Žmonėms tai tampa jų pačių dalimi, organišku atradimu to, ko jie ilgus metus ieškojo, bet žodžiu negalėjo pasakyti, o nematomi angelai juos link to žingsnis po žingsnio vedė.
Pačios paskaitos, kaip ir straipsniai „Kvantinėje magijoje“ turi gydomąjį poveikį, jie įkrauti gyvybine energija. Gali nesuprasti teksto, pramiegoti paskaitoje (kai kam taip nutinka), bet keistą palengvėjimo efektą išėjęs pajausi visada. Kartais net po kelių dienų, mėnesių ar metų. Ir tik ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti tuos, kurie staiga susivokė, jog tai nesąmonės. Skeptikai – mano mylimiausias draugų ratas. Nes aš ir pats esu toks. Tai žmonės, kurie dar tebeieško arba surado tai, kas jiems atrodo daug mieliau ir geriau.
Taigi, naudodamasis proga kviečiu visus - ir senus, ir naujus draugus prisijungti prie grupių įvairiuose Lietuvos miestuose. „7 pažinimo upių“ temų sąrašą netrukus paskelbsiu, o grafikai atsiras rugsėjo pradžioje, kai baigsiu derinti įvairius techninius-organizacinius aspektus bei sutartis su salėmis.
Registruotis galima rubrikoje KONTAKTAI
Su meile,
Gintaras Mikšiūnas
www.kvantinemagija.lt