Kai priartės Nibiru, Žemę reiktų pradanginti

Mokslinio tyrimų centro (MTC) „Enio“ įkūrėjas ir vadovas, knygos „Eniologija“ autorius Viktoras Rogožkinas siūlo įdomią išeitį, kaip išgelbėti žemę nuo neišvengiamo Nibiru planetos gravitacinio poveikio. Anot jo, reikia, kad sąmoningi žmonės susiburtų ir kolektyviai atliktų planetos poltergeistą, kitaip tariant, ją pradangintų į kitą išmatavimą.
Kaip skelbiama svetainėje http://www.eniology.org/, pagrindinis MTC „Enio“ tikslas, kurti metodus, kurie padėtų neutralizuoti negatyvų energetinį-informacinį poveikį žmogui, gamtai, o taip pat – atrasti ligų ir įvairiausių patologijų tikruosius priežasčių ir pasekmių ryšius tiek individualiame, tiek ir visuomeniniame lygyje.
Šis mokslinis Centras daug metų tyrė tokius reiškinius, kaip poltergeistas.
Internete galima rasti daug Viktoro Rogožkino paskaitų. Jos trunka nuo 2 iki 5 valandų ir yra tikrai didelis pasirinkimas: nuo eniologijos, energetinės-informacinės korekcijos iki globalių reiškinių analizės.
Čia viena iš įdomesnių:
http://video.mail.ru/mail/larisachemeris/1610/1641.html
Ir viena iš paskutiniųjų:
http://planeta.moy.su/blog/viktor_rogozhkin_novosibirsk_2011_polnaja_ver...
Pabandžiau apibendrinti Viktoro Rogožkino paskaitas ir išrinkti įdomiausias vietas. Daug kur su juo nesutinku, bet šio žmogaus nuomonė vis viena įdomi ir vertinga. Apie daugelį reiškinių jis kalba be jokių doplomatinių užuolantų, taip, kaip yra iš tikrųjų.
------------
Ateiviai suprato, kad eksperimentai su žmonėmis anksčiau ar vėliau bus atskleisti. Vadinasi didelis, ilgas ir tamsus civilizacijos laikotarpis baigsis ir už viską reikės atsiskaityti.
Nibiru jau prie pat. Dabar ją galima matyti pietinėje planetos dalyje. Nibiru kelionė per Saulės sistemą, aprašyta senųjų civilizacijų kronikose.
2003 m. Anglijoje, javų lauke atsirado piktograma. Ateiviai mus įspėjo, jog pavėlavome. 2005 metais prancūzų antropologai paskelbė ataskaitą, kurioje rašoma, jog Napoleonas buvo implantuotas ateivių zombis. Napoleonui nereikėjo būti genialiu. Už jį viską sprendė ateiviai, o pastarasis tik vykdė nurodymus iš viršaus.
Daugelis masonų neslėpė to, kad jų galvose nuolat girdisi įsakymai. Ir jeigu jie nedarys tai, kas jiems sakoma, juos paprasčiausiai fiziškai sunaikins. Mirties baimė nuolat vertė masonus vykdyti nusikaltimus prieš savo civilizaciją ir Žemę. Norvegas Breivikas, sušaudęs saloje vaikus – vienas iš tokių pavyzdžių.
Daigiau kaip 20 metų mokslinis tyrimų centras ENIO tiria ateivių pagrobtus žmones, su kuriai būdavo vykdomi medicininiai-biologiniai tyrimai. Ir tik visai nesenai tapo aišku, kodėl visa tai daroma. Mat norima iš žmonių išgauti gyvybinį potencialą.
[video: http://www.youtube.com/watch?v=9d0nr390Ses&feature=player_embedded#!]
Juk niekam dabar jau ne paslaptis, kad žmonės masiškai grobiami. Vien tik JAV per metus dingsta be žinios 1,5 milijono vaikų, Europoje – apie 70 tūkst. Daugumoje Afrikos ir Azijos valstybių tokia statistika netgi nevedama. Tačiau kaip teigia įvairūs stebėtojai, vertindami ateivių laivų reisus į Mėnulį ir atgal, maždaug 6 milijonai žmonių kiekvienais metais praeina rotacinius tyrimus slaptose ateivių bazėse tiek čia Žemėje, tiek ir Mėnulyje.
Tačiau egzistuoja dar vienas žmonių pagrobimo būdas – per vadinamuosius menamus nėštumus. Moterys patiria tikrus nėštumo simptomus. Visa tai patvirtina atlikti testai. Didžioji dalis moterų, bent kartą gyvenime buvo patyrusios menamą nėštumą, netgi tos, kurios niekada nebuvo ištekėjusios ir neturėjo vyrų. Tai vyksta subtiliuose energetiniuose lygmenyse. Dažnai mums tenka susidurti su vaisiaus išėmimais 6-7 mėnesiais, tačiau vienas atvejis nustebimo savo įžūlumu. Viena pacientė puolė į isteriją, kai buvo paklausta kas gi atsitiko. Gimdymo namų palatoje gulėjo trys moterys. Atėjo gydytojas ir pasakė, kad viena iš jų turi eiti į gimdymo kabinetą. Tuo metu į vieną iš pacienčių per langus pašvietė spindulys. Jis pataikė tiesiai į pilvą. Visi likę palatoje žmonės sustingo, lyg būtų ištikti komos. Pirmiausia ėmė šaukti gydytoja, po to – gimdyvės. Pacientės lova buvo kraujuota, o pilvo jau nebebuvo. Vaisius buvo paimtas prieš pat gimdymą. Korekcijų metu moterys prisimindavo savo gimdymo patirtį. daugeliui moterų tokia patirtis vėliau atsiliepdavo tiek vaikų, tiek jų pačių sveikatai.
Ne visi ateiviai su žmonėmis elgiasi, kaip su bandomaisiais triušiais. Kai kurie iš jų perspėja apie bręstančius kataklizmus, jei Žemės gyventojai nepakeis savo mastymo.
2001 m. Anglijos javų laukuose pasirodė netgi dvi piktogramos, kuriose buvo nupeštos žmonių ir ateivių DNR molekulės. Pasirodo, kad anglies junginių sudėties gyvybės formos gali egzistuoti tik labai siaurame klimatiniame diapazone, netgi toje pačioje Žemėje. Silicio pagrindu sudarytos gyvybės formos atsparios temperatūrų svyravimams nuo – 150 iki +150 laipsnių c.

Žinoma, kol kas sunku daryti išvadas, kokie gi yra tikrieji ateivių tikslai žemėje. Tačiau aišku viena: „kosminės donorystės“ tikslas – auginti hibridinę humanoidų rasę, kurių organika susidarytų iš anglies ir silicio junginių. Tuo pačiu, siekiant, kad naujoji rasė sugebėtų mastyti formomis, t.y. generuoti astralinę-mentalinę materiją daugiaplanėse Visatos erdvėse. Dėl to ir vyksta įvairūs eksperimentai.
Ateiviai pažeidė vieną iš Visatos dėsnių – laisvos valios principą. Ši principas turi būti taikomas tiek kiekvienam individui atskirai, tiek ir visai civilizacijai. Tačiau žmonės, ateivių apgauti, patys padarė daug klaidų ir tai leido ateiviams vykdyti savo eksperimentus.
Žinoma, Žemėje visada gimdavo žmonių, kurie suprasdavo tai, kas iš tikrųjų vyksta. Tuo tikslu sistema yra sukūrusi apsaugą: valdžią, religijas ir jėgos struktūras. Per šią „dieviškąją trejybę“ žmonių dėmesys būdavo nukreipiamas į karus, revoliucijas, defoltus, finansines krizes. Per tokias „dūmų uždangas“ žmonės nematydavo tai ką daro ateiviai per savo buferines organizacijas – masonus. Prie bet kokios politinės sistemos kitaip mastantys yra izoliuojami arba fiziškai naikinami. Tam, kad pateisinti valdžios ir jėgos struktūrų išlaikymą, reikėjo nuolat skatinti nusikalstamumą, religijų konfrontaciją beveik per visą žuvų eros laikotarpį.
Turbūt nesunku suprasti, kad dabartinė visuomeninė santvarka yra ta pati vergovė. Demokratinis kapitalizmas pagal principą "pelnas vardan pelno" ir "gamyba vardan gamybos" yra patobulinta, modernizuota vergovė. Tam, kad tokia visuomenė gyventų ir „vystytųsi“ reikalingi karai, ginklavimosi varžybos. O tai savo ruožtu skatina beatodairišką naudingų išteklių gavybą.
Per paskutiniuosius 100 metų visa tai atvedė prie klimato pasikeitimų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad dėl to kalti patys žmonės, nes sparčiai žengia technokratinės evoliucijos keliu, visiškai atsisakydami pozityvaus mastymo ir dvasinio kelio.
Savaime aišku, kad kitaip mastančius sunku išnaikinti atsiribojant nuo jų siauromis dogmomis ar jėgos metodais. Tam reikėjo sukurti subtilesnius būdus. Vogdami iš Žemės gyventojų gyvybinį potencialą, ateiviai šitą klausimą išsprendė. Žmonės neturi energijos suvokti tai, kad vyksta.
Iš pradžių masonais buvo statybininkai ir architektai. Tai buvo labiausiai išsilavinę savo laikų žmonės. Jų ideologija buvo – socializmas, nes propagavo lygybę ir brolybę. Daugeliui žmonių visa tai atrodė progresyvu ir patrauklu. Tačiau tai tik fasadas. Iš tikrųjų jų veikla yra grynai pavaldi ateiviams.

Kaip ir ankstesniais amžiais, taip ir dabar masonais tampa politikai, aktoriai, menininkai, kultūros bei mokslo veikėjai. Tačiau nei vienas iš jų neturi supratimo, kad visos civilizacijos degradacija vyksta būtent per šią nedidelę ateivių tarpininkų grupelę. Juos net žmonėmis sunku pavadinti. Tačiau būtent per juos koordinuojamas civilizacijos griovimo procesas. Viena iš tokių organizacijų - „kaulai ir kaukolė“, kuriai priklauso nemažai JAV elito atstovų, tokių kaip tėvas ir sūnus Bush'ai.
Vienas didžiausių jų pasiekimų, dar nuo Hipokrato laikų yra tai, kad žmonės savo ligų priežastimi nemato savo mastymo klaidų ir asmeninių poelgių. Ortodoksinė medicina pavirto ateivių instrumentu, nes būtent jos pagalba mums svetimos kosminės rasės atstovai vykdo neteisėtus eksperimentus su žmonių kūnais, o jų mastai vis labiau plečiasi.
Seras Bekonas, jis gi – Viljamas Šekspyras sukūrė unikalią dramą „Romeo ir Džiuljeta“, kuri veikia žiūrovų sąmonę NLP principu ir inicijuoja vaikų suicido atvejus. O kam gali ateiti į galvą, kad paveikslai, skulptūros, spektakliai, meniniai filmai gali provokuoti žmones daryti nusikaltimus. Per juos formuojamas būsimų įvykių laukas, tuo pačiu iškreipiant visą civilizaciją nuo normalaus vystymosi kelio.
Per Niutono „atrastą“ trimačio fizikinio pasaulio supratimą, žmogus prarado galimybes matyti kvantinių ir gravitacinių laukų sąveikas bei kiekvieno įvykio daugiaplaniškumą. Ateiviai davė Mendelejavui periodinę elementų lentelę, kuri 40 proc. nepilna. O apie Darvino teoriją net nesinori ir kalbėti. Ortodoksinis istorijos mokslas nepageidaujamus istorijos faktus pakeitė tais, kurie reikalingi sistemai. Praeities vektoriaus pakeitimai lemia ir ateitį. Per išgalvotą istoriją žmonės buvo stumiami technokratinės degradacijos keliu. Morganų klanas sunaikino Nikolos Teslos išradimus, susijusius su energijos perdavimu. Po to šis mokslininkas, kaip ir visi kiti jo bendraminčiai, mirė labai keistomis aplinkybėmis.
Žinoma, čia paliesti tik keli pagrindiniai dirbtinai sukurto įvykių lauko mazgai. Milijardai žmoniu kelis šimtmečius iš eilės buvo iš kartos į kartą mokomi visiškai absurdiškų dalykų. Todėl mes šiandien ir turime nepilną pasaulio vaizdą. O jis iš tikrųjų yra daugiaplanis. Ortodoksinis mokslas tapo valdžios sistemos dalimi. Todėl žmonėms buvo „užkimštos ausys“, kad jie negirdėtų ir neklausytų kitaip galvojančių. Tai buvo naujas inkvizicijos etapas. Tačiau niekas žmonių dabar ant laužų nedegina. Per daug žinantys tiesiog išjuokiami ir išstumiami už visuomenės ribų. Televizija iš rimtų temų daro pramogines laidas, o žmogaus problema einant permainų laikotarpiu, 2012 m. klausimai - geltonosios spaudos straipsnių objektas.

---------
Bažnytininkai niekada neslėpė savo kontaktų su ateiviais. Jie patys aprašydavo situacijas, kai pamatydavo ryškią šviesą ir išgirsdavo balsą galvoje: „eik ir skelbk ...“. Kas gi iš tikrųjų yra velykos?“. Istoriškai - tai šventė atėjusi iš Egipto ir Babilono, kurią karalius Saliamonas pritaikė žydams. Iš tikrųjų tai senovės Egipto deivės Izidės kulto dalis.
--------
Apie Nibiru. Sprendžiant iš kai kurių piktogramų javų laukuose, Nibiru žemę pasieks 2011 m. pabaigoje. Šio kontakto metu bus sugriauti naftos, dujų, elektros perdavimo linijos. Tai atsilieps ir Žemės gravitaciniams procesams. Nustos veikę orbitoje esantys palydovai, grius pasaulinė bankų sistema.
NASA specialistai paskaičiavo, kad dėl kataklizmų iš pradžių žus 2/3 planetos gyventojų, o likusieji kentės nuo bado ir epidemijų. 2012 metų pradžioje Žemė dėl sukimosi aplink Saulę pirmiausia bandys išeiti iš Nibiru įtakos, tačiau vėliau ši įtaka augs eksponentiškai.
--------
Viktoras Rogožkinas numatė tris galimus įvykių scenarijus:
1 scenarijus. Galingos gravitacinės jėgos suplėšys Žemę į gabalus. Toks likimas kažkada buvo ištikęs planetą „Fajatonas“, kuris pavirto į asteroidų žiedą.
2 scenarijus. Žemė išlieka sveika, tačiau dėl Nibiru atsiradusios gravitacinės jėgos, Žemę apvers aukštyn kojomis. Žemynus užpils vanduo, o vandenynai taps sausuma. Taip jau ne kartą yra buvę. Abu pirmieji scenarijai reabilituos ateivius, kurie Žemėje vykdo savo biologinius eksperimentus. Dėl katastrofų bus suversta kaltė žmonėms, esą jie patys sugriovė savo planetą. Katastrofa taip pat sunaikins visus ateivių paliktus įkalčius.
3 scenarijus. Dauguma žmonių žus. Elitas mėgins pasislėpti bunkeriuose. Dėl to statomi požeminiai miestai ir neskęstantys laivai. Tačiau ateiviai vis viena nenorės palikti liudininkų ir įkalčių.
------------
Viktoras Rogožkinas siūlo įdomią išeitį - poltergeistą – 2012 m. pradanginti visą Žemę į kitą išmatavimą. Ne viskas taip blogai, kaip mums bandoma įpiršti.

Mokslinio tyrimų centro „Enio“ veikla praktiškai prasidėjo nuo poltergeisto, NSO ir kitokių anomalinių reiškinių tyrinėjimo. Supratus Visatos daugiaplaniškumo principą buvo pilnai ištirti poltergeisto reiškiniai ir sukurti jų neutralizavimo metodai. Dažniausiai poltergeisto reiškiniai įvykdavo ten, kur gyvena nedarnios šeimos, kur smurtaujama, kur yra vaikų nuo 11 iki 14 metų. Dauguma tokių vaikų buvo patyrę smegenų traumas. Persikeliant šeimai gyventi į kitą vietą, persikeldavo ir poltergeistas.
Pagrindinės šio reiškinio ypatybės.
1. Nuo lubų pilasi vanduo, tačiau šis vanduo – netikras. Bute, kuriame vyksta neįprasti reiškiniai, tokį vandenį galima įpilti į butelį, tačiau jį išnešus į laiptinę – butelis tampa tuščias. Grįžus vėl į tą patį butą – jis vėl prisipildo.
Savaime užsidegantys daiktai. Jie gali pilnai sudegti, skleisti dūmus be šilumos. Arba gali daiktai įkaisti, bet ne užsidegti.
2. Skraidantys daiktai. Dažniausiai ten, kur fiksuojamas poltergeistas, žmonės pastebi ir NSO. Ir priešingai, jeigu žmonės pamato NSO, tame rajone gali dingti žmonės arba daiktai.
3. Beveik oficialiai prie poltergeisto reiškinių priskirtos žinomos avarijos, tokios, kaip Černobylio katastrofa gaisras Ostankino bokšte ir sprogimas Sajano-Šušensko elektrinėje. Poltergeistas yra dažniausia technogeninių avarijų priežastis. 4. Tose vietose, kur pastebimas NSO aktyvumas, kaip taisyklė įvyksta technogeninės avarijos arba klimato anomalijos.
Savaime suprantama, jog ortodoksinis mokslas tokius dalykus neigia. Tam, kad suprasti eksponentiškai plintančių technogeninių avarijų priežastis, vien ortodoksinio požiūrio neužtenka. Tam reikia turėti supratimą apie daugiaplanius gamtos reiškinius.
Poltergeisto atvejais įvyksta laiko ir erdvės konstantų pasikeitimas. Kita vertus, šitie reiškiniai sako apie neišsenkančiai milžinišką žmogaus proto galią. Todėl žmonės turi vieną būdą kaip išvengti katastrofos.
---------
4 scenarijus. Paskutinę minutę tam tikra teisingai mastančių žmonių grupė generuos kolektyvinę mintį-formą, kuri pakeis fizikines Žemės konstantas ir tada Nibiru praeis šalia Žemės visiškai kitame erdvėje-laike. Kitaip sakant, žmonės turės organizuoti globalinį poltergeistą. Tokią būtinybę iššauks vis didėjantis kontaktų su ateiviais ir ne žemišku protu skaičius, nes jie norės sunaikinti savo neteisėtos veiklos įkalčius. Ir tik tada, kai Žemės žmonių civilizacija taps sąmoninga savo planetos šeimininke, įvyks kontaktas su Aukščiausiuoju Visatos Protu ir kitomis dvasiškai išsivysčiusiomis kitų planetų civilizacijomis. Tai ir bus išminties ir pozityvių pokyčių epocha.
----------
V.Rogožkinas mano, jog gali būti taip, kad Nibiru ir globalinė katastrofa – tai dar vienas informacinio karo prieš žmogų etapas. Jo tikslas įbauginti kuo daugiau žmonių, kelti paniką. Tuo tarpu po 2012 m. ateis 2013. Gal būt dauguma mokslininkų ir prognozuotojų tiesiog klysta arba yra dezinformuojami tų pačių ateivių.
Tačiau vienas dalykas, pasak Viktoro Rogožkino išlieka nekintantis. Jeigu civilizacija nepakeis dominuojančios technokratinės pasaulėžiūros, jos laukia neišvengiama žūtis.
---------
Tai, kad V.Rogožkinas gali būti teisus, kalba ir šitas filmas apie tai, jog ateiviai-anunakiai mus specialiai žudė daug tūkstančių metų. Jie prisistatydavo "dievais" ir darė su mumis ką norėjo.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=hAJFOn1CDm0&feature=player_embedded]
Tabar mes turime unikalų šansą atsiimti planetą ir įvesti čia savo tvarką
www.kvantinemagija.lt