Ne paranojikas, o tiesiog pastabus žmogus

Taip apie save kalba NATO atsargos kariškis Robert Bob Dean. 2007 metais jis pareiškė, jog projekto Camelot interviu su juo bus paskutinis. Parengus ir išplatinus interviu, projekto adresu pasipylė šimtai dėkojančių laiškų.Kai Bobo buvo paklausta, ką jis norėjo aptarti šį kartą, jis pasakė, kad ketina paskelbti naujienas iš savo „vidinių“ šaltinių, apie Nibiru planetą, kuri yra iki šiol ginčytinas dalykas. Naujajame filmuke – labai daug svarbios informacijos visiems tiems, kurie domisi „Planeta X“.
Bobas pasakoja ir apie kitus intriguojančius dalykus: apie tai, ką slaptosios tarnybos rado ant Ararato kalno ir kad šumerų lentelėse aprašyti anunakiai šiuo metu aktyviai veikia Marse. Jis kalba labai gyvai, logiškai, išraiškingai, turi puikų jumoro jausmą.

Kaip buv3s valstybės tarnautojas Bobas dalinasi savo žiniomis apie NSO, ypatingai apie slaptus dalykus, su kuriais jis buvo susidūręs, kai tarnavo NATO struktūrose Europoje 60-aisiais metais. Jis tur4jo leidimą dirbti su slaptais dokumentais, drąsiai kalba apie NATO ataskaitas, skirtas „nežemiškoms“ problemoms. Kai kurias tokias ataskaitas jis yra perskaitęs po kelis kartus ir žino mintinai. Kažkada jis padarė labai svarbų savo gyvenime žingsnį – sulaužė priesaiką neskleisti paslapčių, nes to pareikalavo paprasčiausias dalykas – žmogiškumo jausmas.
Antrajame interviu Bobas kalba apie tai, kad jam pačiam teko kontaktuoti būtybėmis iš kitų pasaulių ir netgi pabuvoji jų laive.
Aš asmeniškai į Bob Dean pasakojimus žvelgiu su tam tikru atsargumu. Jeigu jis iš tikrųjų buvo NATO kariškis ir pažeidė priesaiką, juo jau senai turėjo užsiimti karo tribunolas. Bet kariškiai, kaip žinia, neigdami bet kokius savo ryšius su ateiviais (ar demonais) tokios bylos atveju būtų priversti pripažinti tiesą. O tai yra neparanku. Geriausia taktika tokius žmones paversti psichais ir paranojikais.
Nepaisant įvairių abejones keliančių niuansų, Bobo mintys ir informacija tikrai įdomi ir verčia mąstyti. Todėl šie interviu tikrai yra vertingi.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=8s7c15K4kLo]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=CRf8EKiZwbM]
Kopijuojant į kitas svetaines, nepamirškite nuorodos www.kvantinemagija.lt