David Wilcock. „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas“. II dalies pradžia

Globalinės politikos žaidėjų kova už ir prieš NSO „Atskleidimą“, užkulisinės intrigos ir pavojingi didelių berniukų pasišaudymai su HAARP/EISCAT. Tikri ir netikri NSO. Kas norėtų didelio streso dėl „ateivių invazijos“ ar „pavojaus iš kosmoso?“ Ar projektas „Blue Beam“ jau nurašytas, ar tiesiog laukiama „tinkamo momento“? Ar iš tiesų dėl naujos pasaulio tvarkos vyksta arši konkurencija tarp amžinų sąjungininkų, kurie tik vaidina priešus? Kas yra tikrieji ir užkulisiniai žaidėjai ant globalaus pokerio stalo?Šias iš kitas intriguojančias temas 2010 m. pradžioje pasirodžiusioje studijoje nagrinėja David Wilcock. Jūsų dėmesiui - temos tęsinys: apybraižos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas“ II dalies pirmos pusės sutrumpintas vertimas.
Tęsinys,
pradžia http://www.kvantinemagija.lt/atskleidimas-paskutinis-zaidimas-html
32 kilometrai per sekundę
------------------------
Nuostabus Arash'o Amini'o darbas parodo, kad Norvegijos spiralė negalėjo būti raketa. Tai mes išsiaiškinome ankstesnėje dalyje.

Netgi jeigu ji buvo už kalno, beveik už 9 kilometrų nuo stebėtojo, spiralės greitis turėjo būti mažų mažiausiai 1 142 kilometrai per valandą. O tai yra du kartus didesnis greitis, negu vėjo tornado viduryje.
Jeigu spiralę sukūrė raketa, kuri buvo paleista iš Baltosios jūros, o būtent tai įrodinėja oficialūs šaltiniai, tai tada skrisdama iš paleidimo vietos, ji turėjo lėkti 32 kilometrų per sekundę greičiu.
Garso greitis 1 226 kilometrai per valandą.
Didelis garso greitis sukelia didelius garsinius smūgius, tuo tarpu spiralė sukosi be jokio garso.
Jeigu tai ne raketa, tada kaip mes paaiškinsime Norvegijos spiralės fenomeną?
Atsakymas į šį klausimą kur kas aiškesnis, negu galėjo atrodyti ir kas svarbiausia – lengvai įrodomas. Paprasčiausiai tai „naujosios“ technologijos, apie kurias visuomenė tik dabar pradeda sužinoti. Kažkas tiesiog nori jas pademonstruoti, nepapasakojant nieko konkretaus.
Paskutinis HAARP žaidimas prieš demaskavimą
----------------------------------------------------
Kaip aš jau kalbėjau, Richard'as Hoagland'as atrado, kad turi būti standartinės procedūros kai tik pradedama kalbėti tokiomis temomis. Spiralė geriausiai buvo matoma virš Tromse salos. Spindulys sklido iš šiaurės-vakarų pusės, nuo pagrindinės „norvegiškos“ HAARP stoties (pagrindinė HAARP yra Aliaskoje), kuri vadinasi EISCAT.

O štai kaip atrodo šitas milžiniškas antenų miškas Norvegijos šiaurėje, prie pat tos vietos, kur pasirodė spiralė.

Pagalvokime, kas atsitiktų, jeigu kiekviena iš antenų būtų tiksliai nutaikyta tam tikra kryptimi (o jos gali) ir turėtume atsargoje bent 1 gigavatą energijos, su kuria galima būtų pažaisti?
Jonosferos kaitinimas
-------------------
Jeigu jūs dar nežinote, kas yra HAARP, tai tada trumpai apie šį įrenginį. Tai aukštų dažinių aktyvių pašvaistės tyrinėjimų programa. Jos tikslas – iššauti didelius kiekius energijos į erdvę tam, kad galima būtų „įkaitinti jonosferą“. Senai įtariama, kad ši programa neapsiriboja vien tik šita funkcija, kurią visi žino. Aš pats girdėjau iš insaiderių informaciją, kad ji gali daug daugiau.
http://en/wikipedia.org/wiki/ionospheric_heater
Europos mokslo asociacija turi savo žinioje HAARP analogą EISCAT, kuris taip pat skirtas jonosferos kaitinimui. EISCAT gali išspinduliuoti daugiau negu 1 gigavatą, ir šio įrenginio antenų miškas yra visiškai netoli Tromse salos Norvegijoje.

Susipažinkime, ką savo tyrime rašo Richard'as Hoagland'as , nes tai turės didelę reikšmę kalbant toliau apie Norvegijos spiralę:
„Ar tai yra dar vienas sutapimas, bet tiesiai ant kalvos nuo Tromse yra aukštų technologijų norvegiška antenų ferma HAARP - EISCAT? Ji sukurta tam, kad galima būtų perduoti mikrobangų energiją aukštai į kosmosą, sukuriant žemės jonosferoje „HD/torsinius pašalinius efektus“.
Įrenginį sutartinai eksploatuoja Norvegija, Švedija, Suomija, Japonija, Kinija, Didžioji Britanija ir Vokietija“.
Kaip sako Richard'as Hoagland'as, dabar mes žinome, kad Japonija ir Kinija – tai dvi šalys, kurios oficialiai finansiškai išlaiko įrenginį EISCAT. Kinijos dalyvavimas šiame projekte leidžia manyti, kad į šį reikalą įjungta ir Rusiją, kurios bendradarbiavimas su didžiąja kaimyne aukštųjų technologijų srityje tik auga. Insaideriai pasakoja, kad šitas aljansas yra alternatyva iliuminatų naujos pasaulio tvarkos projektui.
Vadinasi, remiantis Benjamin'u Fulford'u, o jis yra pakankamai prieštaringa figūra, visiškai panašu į tai, kad spiralė galėjo būti sukurta tų jėgų, kurios prieštarauja Iliuminatų naujos pasaulio tvarkos įvedimui. Kitas insaideris Steven'as Greer'as taip pat yra girdėjęs, kad naujasis Azijos aljansas labai stipriai „stumia“ Atskleidimo projektą.
Netikėtas blyksnis
-------------

Jei dar neįsitikinote, tai žiūrėkite: Jonosferos kaitinimo sistema EISCAT užfiksavo didelius energijos išeikvojimus kaip tik tuo metu, kai pasirodė spiralė.
Energija „pašoko“ iki maksimalaus lygio, leidiančio EISCAT išmesti į jonosferą arti 1 gigavato.
Tam, kad įsitikintume, jog būtent 2009 metų gruodžio 9 d. būtent taip ir įvyko, pažiūrėkite į žemesnę grafiko dalį.
Remiantis paprasčiausia fizika, spindulys turėjo pakilti nuo žemės paviršiaus. Dešinės rankos taisyklė sako, kad jeigu jūs prieš akis laikysite dešinės rankos didįjį pirštą ta pačia kryptimi, kaip ir elektromagnetinis spindulys, kurį jūs norite išmatuoti, tai spindulio magnetinis laukas visada suksis ta kryptimi, kurią rodo jūsų pirštas, t.y. pagal laikrodžio rodyklę.
Mes žinome, kad dėka 10 – 15 min. judančios, pastovios, nenutrūkstamai raiškios danguje pasirodžiusios spiralės, turėjo išsiskirti ir nemažas plazmos kiekis. Tam, kad gautume tokį ryškumą, reikės panaudot vienokios ar kitokios rūšies įelektrintas daleles. Ir akivaizdu, kad įkrautos dalelės paklūsta pagrindiniams elektrodinamikos dėsniams.
Tokiu būdu, remiantis elektromagnetinės energijos fizika, mes žinome, kad spindulys negalėjo sklisti, pavyzdžiui, iš palydovo. Jeigu tik palydovas pabandytų suprojektuoti tokį darinį, spindulys suktųsi į priešingą pusę, o tai pažeistų elektromagnetinio lauko dėsnius.
Per daug sluoksnių: daug paprasčiau negu raketa
------------------------------------------------------
Jeigu jūs dėmesingai studijavote fotografijas, darytas įvykio metu, kurias galima buvo rasti norvegiškoje svetainėje http://www.altaposten.no , tai galėjote pastebėti, jog spiralė susideda iš 18-20 visiškai konkrečių sluoksnių, jeigu į juos žiūrėtume iš apačios į viršų nuo antrojo gatvės prožektoriaus, link spiralės centro.
Aiškiai matosi, kad sluoksniai išsiskirsto nuo spiralės centro iki medžių linijos žemutinėje, kairėje vaizdo dalyje.

Jokia tradicinė žiniasklaidos priemonė nespausdino šios nuotraukos. Joje spiralė matosi žymiai tobuliau, matosi sluoksniai. Ji niekaip netinka norint įrodyti, jog tai buvo nesėkmingai paleista raketa.
O štai dar viena nuotrauka iš tos pačios svetainės:

Juokinga net pagalvoti, jog tai galėjo būti raketa. Jonosfera nėra tokia stora ir nepakankamai tampri, kad galėtų taip ilgai ir aiškiai išlaikyti išmetamųjų dujų pėdsakus, kurie sklinda geometriškai teisingais ratais ir sudaro 18-ka sluoksnių, kurie sugeba danguje iškabėti 10-15 minučių.
Dėka Arash'o Amini'o tyrimo, mes žinome, kad spiralė sukasi nepaprastai greitai ir tai matosi iš bet kurio taško. Raketos išmetamos dujos negalėtų padaryti net vieno sluoksnio, o čia jų net 18.
Dar reikėtų pasiaiškinti kaip žydras spindulys sugebėjo 10-15 minučių išsilaikyti suktuko formos pėdsaką.
Atidaromas laiko ir erdvės tunelis (portalas)?
------------------------------------------------
Daugelis žmonių spiralę susiejo su NSO, t.y. su laiko ir erdvės tuneliu, žvaigždžių vartais, portalais erdvėje dėl labai rimtos priežasties. Pačioje reginio pabaigoje spiralės centras staiga išnyko. Jis išsiplėtė į grakštų apskritimą, kuris atrodė labai jau „ufonautiškai“ ir tuo pačiu visiškai nebuvo panašus į raketos išmetamąsias dujas.
Ir vėl, jeigu skeptikai taip įsitikinę „oficialiu paaiškinimu“, jog tai raketa, tai tegul jie paaiškina man, kaip raketos „uodega“ galėjo suktis 1 142 kilometrų per valandą greičiu, tuo tarpu kai baigiantis fejeverkui susidarė geometriškai teisingas apskritimas, panašus į juodąją skylę:

Be to, jeigu atidžiai padirbėsite akimis ir įdėmiai ištyrinėsite auščiau pateiktą nuotrauką, tai pamatysite silpnus tos pačios spiralės pėdsakus. Mažų mažiausiai jie pastebimi apačioje, iš kairės ir daugiausia viršuje, dešinėje pusėje nuo „juodosios skylės“.
Deja, šiai nuotraukai stinga pikselių tam, kad galima būtų padaryti geresnį kontrastą, tačiau jūs vis viena galite pamatyti daug daug spiralės sluoksnių.
Remiantis pačiais grubiausiais paskaičiavimais, spiralėje galėjo būti apie 40-50 koncentruotų sluoksnių (jeigu jūs į ją būtumėte pažiūrėję iš reikiamos pusės, tam tikru laiku norėdami įamžinti šį nuostabų vaizdą).
Netgi turint tokius neginčijamus įrodymus kai kam vis viena norisi tikėti, kad raketos „uodega“ gali sukurti 40 koncentruotų sluoksnių, kurie jonosferoje išsilaikytų 10-15 minučių. Nuostabu.
Tuomet kyla dar vienas klausimas: gal tai gali būti kokios nors kitokios technologijos panaudojimo rezultatas?
Panašu, kad taip.
Ar gali toks vaizdinys atsirasti dėl jonosferos kaitinimo?
-----------------------------------------------
Įdomus straipsnis laikraštyje Indian Times atskleidė, jog viešai paskelbti HAARP eksperimentai buvo sukūrę sudėtingą vizualinę struktūtą iš „nuostabių švytinčių juostų, besisukančių iš „buliaus akies“. Visa tai jau kažkur girdėta?
Turėkite omeny, jog apie tai parašė tradicinė žiniasklaida. Pagal slaptas programas gaminamos žymiai sudėtingesnės technologijos. Taip pat atkreipkite dėmesį į tą faktą, jog tam, kad padaryti struktūrą matomą, užtenka 3,6 megavatų, tuo tarpu sistema EISCAT gali spinduliuoti tūkstančius megavatų.
„Aukšto dažinio radijo bangos, paskleistos iš HAARP gali pagreitinti elektronų judėjimą atmosferoje, sustiprinant susidūrimų energiją ir iššaukiant švytėjimą. Iš pradžių tokiems įrenginiams užtenka 1 megavato, bet kadangi įrenginys gali naudoti 3,6 megavatus, t.y. 3 kartus daugiau, jis sukūrė dirbtinį švytėjimą, kuris matosi „neginkluota akimi“.
[David Wilckock: turėkite omeny tai, kad čia kalbama apie 3,6 megavatus, kurie būtini tam, kad atsirastų dirbtinis švytėjimas, tuo tarpu EISCAT gali apdoroti 1 gigavatą, t.y. tūstantį kartų daugiau negu vienas megavatas]
Tačiau 2008 metų vasarį, panaudojant įrenginį HAARP (Aliaskoje),naktį pavyko sukurti keista „buliaus akies“ vaizdą.
Fizikui Tod'ui Pedersen'ui iš JAV karinių oro pajėgų laivyno laboratorijos (Masačiuseco valstija), kuris vadovavo kolektyvui, atlikusiam eksperimentus su HAARP, vietoj riestainio tipo rutuliuko, pavyko paskleisti neteisingos formos juostas, kurios sklido iš „buliaus akies“.
Šis kolektyvas atliko eksperimentą, kurio metu energija į dangų buvo siunčiama HAARP antenomis ir sukūrė dirbtinį švytėjimą. Keisti „buliaus akies“ šviesos dariniai atsirado dėl dujų tankio atmosferoje, dėl dalinio jonizavimosi.
Panašų straipsnį galima rasti svetainėje BritailNews.net, tačiau sunku tikėtis, kad koks nors tradicinis interneto portalas jį būtų nukopijavęs.
Svetainėje buvo rašoma, kad keistos „bulių akys“ su švytinčiomis juostomis gali atsirasti ten, kur atmosferoje yra jonizuotų dujų.
Tromse sala yra šiaurinėje Norvegijos dalyje, netoli Šiaurinio poliarinio rato, o atmosferoje, šalia ašigalių jonizuotų dalelių yra žymiai daugiau negu kitur, todėl ir susidaro Šiaurės pašvaistės.
Vadinasi Šiaurės Norvegijoje yra puikios sąlygos, kad susidarytų tokie reiškiniai kaip „buliaus akys“ su švytinčiomis juostomis, kurios sklinda ir vieno centro.
Vienas EISCAT gigavatas ekvivalentiškas vienam tūkstančiui megavatų, o amerikietiško bandymo su „buliaus akimi“ atvejis gali susidaryti tik esant 3,6 megavatams, tai jūs galite įsivaizduoti, kokius stebuklus galima padaryti, jei pavyktu sukontroliuoti 277 proc. daugiau energijos.
Sena gera pažįstama Rait-Patersono oro pajėgų bazė
------------------------------------------------------
Daktaro Pedersen'o tyrimai buvo atliekami Rait-Patersono karinėje oro pajėgų bazėje. Mes sužinojome apie tai iš straipsnio žurnale Physic Today: „HAARP danguje sukūrė buliaus akį“. Žurnalas Physic Today remiasi kitu šaltiniu - žurnalu Nature Science, kurį gali skaityti tik siauras prenumeratorių ratas.
Tuo tarpu tradicinėje populiariojoje spaudoje mes dar neaptikome nei vieno apibendrinto HAARP eksperimento rezultato.
Rait-Patersono oro pajėgų bazė ilgą laiką asocijavosi su įvairiais saptais NSO projektais. Dar nuo visiems puikiai žinomos NSO katastrofos Roswele, kur tarp nuolaužų buvo rasti ateivių kūnai. Vieni iš jų buvo gyvi, kiti – mirę, bet visi buvo nugabenti į angarą Nr. 18. History Channel apie tai parodė nuostabų filmą.
Įdomu tai, kad nuorodoje su video apie Rait-Patersono bazę aptikau informaciją, jog pastaruoju metu Rusija, t.y. tradicinės žiniasklaidos priemonės naikina visus pranešimus, susijusius su Norvegijos spirale, kuriuos galima buvo rasti per google.

Akivaizdu, kad tradicinės rusų žiniasklaidos priemonės nenori, kad spiralė būtų traktuojama, kaip nesėkmingas raketos bandymas. Mažų mažiausiai viena iš grupuočių, esančių Rusijos vyriausybėje nenori atskleisti NSO ir paranormalių reiškinių ryšio, o google čia vaidina tik informacijos skleidėjo vaidmenį.
Kaip mes vėliau įsitikinome, Indija yra viena iš svarbesnių šalių, kuri leido tradicinės žiniasklaidos kanalais nutekėti naujai apie amerikietišką HAARP, kuri danguje sukūrė buliaus akį su „švytinčiomis juostomis“.
Spiralės formos HAARP pėdsakas jau atskleistas
----------------------------------------------------
Mes turime neginčijamus liudijimus apie labai panašų spiralės formos reiškinį, kuris buvo matomas labai didelėje Aliaskos (JAV) ir Britų Kolumbijos (Kanada) teritorijoje. Mes šitą įrodymą gavome pirmiausia atradę šį grafiką (žemiau), kuris buvo patalpintas oficialioje JAV karinių oro pajėgų Jūrų tyrimų centro interneto svetainėje.

Matydami šiuos grafikus jūs galite aiškiau įsivaizduoti, kaip HAARP sukūrė Norvegijos spiralę. Žemiau pateiktame grafike buvo pasinaudota tik teigiamai įkrautu elektros lauku, o aukščiau – teigiamu ir neigiamu lauku vienu ir tuo pačiu metu.

Nuostabu, ar ne? Žinoma. Sukasi pagal laikrodžio rodyklę, jeigu žiūrėsime nuo žemės. Kaip mes jau žinome, taip ir turi būti. Viskas čia taip pat kaip ir Norvegijos spiralėje. Ir žydra suktuko formos spiralė ir baltosios spiralės norvegiškoje versijoje galima vadinti ekstrapoliarinėmis animacijomis.
Norvegijos spiralė – ne kas kita, o elektromagnetiniai fenomenai. Todėl ji gali lėkti 1 142 kilometrų per valandą greičiu, nes projektuojasi į atspindinčias daleles ore. Ir šiuo atveju laisvos dalelės atmosferoje nesisuka.
Kai mes naudojame tik teigiamai įkrautą lauką, koncentruoti spiralės sluoksniai laikosi kartu, bet neišsisklaido. Tai mes matėme pirmąjame animaciniame grafike.
Vienintelė priežastis, kodėl spiralė, kaip atrodo (lyg ir išsisklaidanti apačioje, šiame kompiuteriniame modelyje) yra ta, kad stambusis planas nėra iki galo platus norint pademonstruoti nenutrūkstamą spiralės plėtimąsi.
Kadangi spiralės tipas, kurį sukūrė HAARP, išsilaiko jonosferoje labai didelėje teritorijoje (Aliaska ir Britų Kolumbija), koncentruotas arba sumažintas jos rezultatas gali atrodyti kaip norvegiška spiralė.
Ir prisiminkite, jeigu jums kas nors leis pamatyti šį HAARP technologijų aspektą, pavyzdžiui internete, tai gali būti ir kitokie dalykai, kurie yra labiau slapti. Būtent apie tokius dažniausiai liudija įvairūs insaideriai iš slaptųjų ir valdiškų tarnybų bei nepriklausomi tyrinėtojai.
Ateis laikas ir mes aptiksime, kad tos spiralės – vienas iš paprasčiausių triukų, kurį galima padaryti naudojant HAARP arba EISCAT. Jeigu jūs, žinoma, žinosite, ką darote.
Šiuolaikiniai suaugę vaikai, žaidžiantys su tokiais dalykais, kaip EISCAT gali būti ne tokie išradingi, kaip senieji NSO slėpimo programų vilkai iš karo pramonės kompleksų. Iš esmės jie galėjo sužinoti kaip sukurti tokius darinius danguje naudojant HAARP tipo technologijas po 2008 metų. Apie tai mes dar kalbėsime. Bet jie tam tikra prasme sukurdami Norvegijos spiralę, sukėlė pasaulinio lygio sensaciją.
Ar toli EISCAT nuo Norvegijos spiralės?
--------------------------------------
Savo straipsnyje Arash'as Amini's nė žodžiu neužsiminė apie EISCAT. Akivaizdu, kad jis nebuvo užėjęs į Enterprise Mission svetainę ir neskaitė Richard'o Hoagland'o straipsnio, kuriame nurodytas tikslus EISCAT įrenginio adresas ir vieta žemėlapyje. Kitu atveju, jeigu Amini's būtų skaitęs šį straipsnį, tokį svarbų dalyką tikrai būtų paminėjęs.

Prisiminkime, kad dėka Google Earth mūsų skeptikas Kevin'as Martin'as tiksliai rado, kur yra kalnas aukščiau nurodytoje Norvegijos spiralės fotografijoje. Amini's savo straipsnyje panaudojo šį Kevino atradimą. Kada Hoagland'as rašė savo straipsnį, jis nieko nežinojo apie tokį Martin'o atradimą, kur tiksliai yra tie kalnai.
Tačiau pačiu paprasčiausiu būdu sujungus Amini'o ir Hoagland'o žemėlapius, ir teisingai sulyginus visus žemės masyvus, mes gausime nuostabų rezultatą. Žiūrėkite patys:

Teisingai, įrenginys EISCAT yra tiesiai pirminiame taške, Amini'o linijoje, einančioje nuo Tromse (kur buvo padaryta fotografija) iki kalnų viršūnės, kuri matosi toje pačioje nuotraukoje. Žemutinė Norvegijos spiralės dalis yra tiksliai virš EISCAT antenų lauko.
Tame negali būti jokių abejonių. Būtent EISCAT sukūrė Norvegijos spiralę.
Jeigu taip lengva įrodyti, tai kodėl mums iki šiol visos valdiškos tarnybos sako, jog tai buvo raketa? Ką jie bando nuslėpti?
Norėdami atsakyti į šį klausimą, dabar šiek tiek pakalbėkime apie žmones, kurie dirba prie EISCAT įrenginio. Ar jie bandė nuslėpti tą faktą, jog tą patį gruodžio 9-osios rytą jie įrenginiui panaudojo maksimalų energijos kiekį? Kas, po galais, įvyko tą lemtingą 2009 m. gruodžio 9-ąją. Kokios aplinkybės susidarė tuo metu, kai beveik vieno gigavato galingumo energijos kiekis buvo paleistas į dangų?
Tekila ir saulėtekis
------------------
Nujaučiate? Žinoma, EISCAT šiuos įvykius planavo būtent gruodžio 9-osios ryte, tiksliai numatant laiką.
Jie į mezosferą pripumpavo labai aukštų dažinių taip, kad galima būtų "įžiebti dangų", kaip numatyta projekte „The Tequila Sunrise“. Po to jie toje pačioje vietoje išmatavo tankį ir plazmos temperatūrą.
Eksperimento laikas buvo parinktas taip, kad atmosferoje būtų maksimalus reikalingų dalelių, vadinamų „meteoritinėmis dulkėmis“ kiekis. Jos atsiranda nuo „poliarinės mezosferos žiemos aido“. Tai spindesį padarė dar labiau ryškesnį, todėl, kad sąlygos projekcijai danguje atsirasti pasitaikė labai idealios.
Žemiau – reziume apie projektą The Tequila Sunrise:

Jeigu jūs dėl kažkokių priežasčių dar galvojate, kad Norvegijos spiralė turėjo būti raketos pėdsakas, tai kur tada buliaus akies formos spiralė su švytinčiomis juostomis, kurią matė Aliaska ir Britų Kolumbija?
Argi mes nematėme spiralės, kuriai buvo panaudota tik 3,6 megavatų? Tuo tarpu, kai Norvegijos spiralė švytėjo nuo 1 000 megavatų, kuriuos į dangų išmetė EISCAT antenos.
Žmonės, laikas pradėti mąstyti logiškai ir nustoti tikėti valdiškomis versijomis!
Kontroliuojama terlionė
--------------------
Gal jūs pasimetate, kai reikalai pasisuka tokiu kampu: tikėti arba netikėti vyriausybe, žiniasklaida, kurie jums nuolat meluoja.
Ar nesukelia įtarimų tas faktas, kad eksperimentas „Tequila Sunrise“ (taip jau išėjo) vyko tuo pačiu metu, kai rusai mėgino vieną iš savo raketų „Bulava“?
Jeigu Norvegijos spiralę sukūrė tik raketa, tai kas po galais, įvyko „ Tequila Sunrise“ metu?
Jeigu visos sąlygos pasirodė geros, o laikas – pats idealiausias tam, kad EISCAT galėtų sukurti ryškią spiralę danguje, tai kodėl jos „niekas nematė“? O po to, kažkokiu paslaptingu būdu, pažeidžiant bei kokius žinomus fizikos dėsnius, rusiška raketa, lėkdama beprotišku 1 142 kilometrų per valandą greičiu, virš Norvegijos parodė fokusus, kuriuos gali atlikti tik sistema HAARP. Jeigu tikite tampymais ir terlionėmis žiniasklaidoje, tai tada taip.
Ar nebus eilinė sąmokslo teorija jei galvosime, kad pačiame EISCAT sistemos bandymų įkarštyje, vietoj švytinčios spiralės, nes tai buvo pats tinkamiausias metas, atsirado raketa ir jos uodega sukūrė tokį patį efektą, kaip ir HAARP?
Jeigu pakankamai užsispyrusiai tikrinsime faktus ir juos atiduotume žiniasklaidai, ar bus atspausdintas paneigimas, galintis pakeisti šią istoriją?
Argi visa tai neskamba lygiai taip pat, kaip ir oficialus pareiškimas po Roswello avarijos, kai originali istorija buvo dangstoma „meteorologiniais zondais“, kurie keitėsi priklausomai nuo to, kuria kryptimi vyko tyrimas. Tas pat vyko ir su projektu Mogul, kai NSO erdvėlaivio likučiai krito iš dangaus kaip lietus ir staiga virto meteorologiniais zondais.
Ką gi iš tikrųjų gali HAARP?
---------------------------
Galima iškelti ir dar vieną klausimą. Ar galėjo būti taip, kad HAARP sukurta spiralė (naudojant 1000 megavatų) pasitarnavo ir kaip skydas (iš 90-ųjų šaltojo karo "Žvaigždžių karų" programos)? Tada gal būt taip pavyks vėl grįžti prie rusiškos „Buvalos“ versijos?
Gal kartais rusai tyčia šovė į projekto Tequila Sunrise pusę, kad galima būtų patikrinti ar HAARP sistema pajėgi sugadinti reaktyvinį užtaisą?
Jei taip, ar neįdomu būtų visa tai pademonstruoti kaip tik tuo metu, kai prezidentas Obama gauna Nobelio Taikos premiją? Gal tai buvo mėginimas įrodyti, jog pas rusus taip pat yra darbinė „Teslos ekrano“ technologija, galinti užkirsti kelią bet kokiai grėsmei (branduolinei ir bet kokiai kitai) įvedant naują pasaulio tvarką.
Jeigu naudodami šias technologijas jūs galite sugriauti tokį tvirtą daiktą, kaip raketa, ar galite daryti įtaką ir orams? Ar galima HAARP prietaisu paveikti seismiškai aktyvias vietas, požeminius lūžius, jeigu nukreipsite spindulį į jonosferą, o jis sugrįš į iš anksto apskaičiuotąŽemės vietą?
Daugelio insaiderių liudijmu, būtent dėl tokių tikslų ir buvo sukurtas HAARP: tam, kad galima būtų kontroliuoti orus ir iššaukti „natūralias“ katastrofas. Ši tiriamoji studija pasisako už tai, jog tokios galimybės yra, nepaisant to, kad tokiose versijose stinga logikos ir ryšio tarp tam tikrų įvykių, t.y. natūralių katastrofų, kurių priežastimi gali būti HAARP.
Pavyko aptikti įdomius duomenis: kai kurios bangos, skiliančios iš HAARP Aliaskoje galėjo atsirasti magnetiškai priešingame taške – pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje.
http://www-star.stanford.edu/~vif/buoy/
Čia rašoma:
„Programa padės tirti radijo bangas, kurias skleidžia HAARP siųstuvai Aliaskoje.
Mes tikimės, jog kai kurios bangos sklis stipriai veikiamos Žems magnetinio lauko, toldamos beveik daugiau kaip penkių žemės skersmenų atstumu ir grįždamos į žemę tolimame pietiniame Ramiojo vandenyno regione. O jis yra ypatingai seismiškai aktyvus.
Bangos gali sklisti per tam tikrus svarbius sluoksnius, esančius aukščiau Žemės atmosferos.
Dirbant su imtuvu, priešingoje magnetinėje zonoje, kur, didesnė tikimybė, kad bangos gali grįžti į žemę, mes galėsime gauti daugiau mokslinių žinių apie šiuos aukštus sluoksnius ir kokie procesai juos veikia.“
Tokiu būdu pilnai įmanoma sukurti HAARP efektus, kurie potencialiai gali būti tokie stiprūs, kad sudaužytų rusų branduolinę raketą? Siunčiant bangas į tam tikras svarbias planetos sritis, galima smogti į bet kurią pasaulio vietą, sukeliant, pavyzdžiui, žemės drebėjimus.
Kitas aspektas, kurį reiktų aptarti yra toks: koks „magnetinio ekrano“ tipas gali būti nematomas plika akimi, jeigu eksperimentas vykdomas idealiomis sąlygomis, t.y. pakankamai „įkrautų meteoritinių dulkių“ koncentracijai jonosferoje?
Jeigu tokie dalykai egzistuoja, vadinasi ši technologija naudojama kur kas dažniau, nei mes sužinome.
Didelių mastelių holografinės technologijos jau egzistuoja
-------------------------------------------
Ar gali HAARP technologijos ar jos ekvivalentai kituose kontinentuose būti panaudojami kuriant žymiai sudėtingesnius vaizdinius, negu spiralė?
Japonams pavyko sukurti 15 metrų Lochneso pabaisos hologramą. Jie naudojosi vandens garų rūku tam, kad šviesa, sklindanti iš galingų projektorių sistemos būtų atspindėta. Žemiau nurodytame video, kuris buvo nufilmuotas 2008 metais, moteriškas balsas du kartus iš eilės ištarė angliškai žodį „kūrimas“ su japonišku akcentu, o po to lydint holywoodinės muzikos fanfaroms, atsirado didelė holograma.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=YHDT8cfY6jA&feature=player_embedded]
Klaiku, ar ne ? Tačiau tai įrodo, kad danguje galima sukurti didelius, sudėtingus ir neįtikėtinus vaizdinius-hologramas, jeigu turite patikimą techniką ir/arba sąlygas, kuriuos leistu sukurti atspindintį efektą atmosferoje. Tokias sąlygas gali sudaryti ir „meteoritinės dulkės“, kurių gausu Šiauriniame Žemės pusrutulyje, ypatingai virš Norvegijos.
HAARP gali tai padaryti, o gali ir nesugebėti. Tačiau žinant sąlygas ir išmanant tokias technologijas – visa tai nesudėtinga.
Ar Kremliaus piramidė buvo holograma?
------------------------------------------
Kurdami savo hologramą, japonai pasinaudojo vandens garais. 2009 m. gruodžio 9 d. šiaurinėse Norvegijos ir Rusijos platumose buvo daug „meteoritinių dulkių“, kurios gali puikiai atspindėti, lyg koks blizgus paviršius. Tai buvo potencialiai geros sąlygos hologramai sukurti, negu kitu metų laiku!
Vadinasi, pilnai įmanoma, kad trikampė tetraedro formos piramidė, kuri kabėjo virš Kremliaus irgi pasirodė tą pačią dieną, kai šiaurės platumose buvo daugiausia susikaupę vadinamųjų oro fenomenams tinkamų „meteoritinių dulkių“. Vadinasi piramidė irgi galėjo būti holografinių technologijų produktas?
Tetraedras - viena iš paprasčiausių formų, kurią galima nesunkiai sukonstruoti. Visa tai paaiškina, kodėl abiejuose turimuose video įrašuose, piramidė atrodė nerišli ir sunkiai atskiriama!
Kadangi Norvegijos spiralė yra akivaizdžiai dirbtinis reiškinys, panašu, kad apie Kremliaus piramidę galima pasakyti lygiai tą patį. Tai paprasta logika. Tai du vieno ir to paties bendro plano aspektai, be to jie abu buvo stebimi tą pačią dieną. Ir jeigu su tokias dalykais nepavyko pasiekti norimo rezultato, tai ko galime tikėtis netolimoje ateityje?
Ar tai ką mes pasakėme yra beprotiškas logikos šuolis, arba šiuos savo teiginius turime pagrįsti?
Pagrobti dokumentai davė rezultatų
-------------------------------
2008 metais buvo viešai paskelbta informacija, kad antrąją rugpjūčio savaite siautėdama Gruzijos teritorijoje rusų kariuomenė pavogė sunkvežimius, kuriuose būta slaptų kompromituojančių dokumentų. Taip pat sulaikė kelis CŽV agentus.
Ar galėjo būti taip, jog pagrobtuose dokumentuose buvo ir HAARP panaudojimo paslaptys arba informacija apie kitokių holografinių technologijų panaudojimą? Remiantis įvairių insaiderių pasakojimais apie HAARP ir projekto „Blue Beam“ paslaptis, viskas yra įmanoma.
Gal būt reikėjo tam tikro laiko išversti ir ištirti informacija, kuri buvo slaptuose dokumentuose, o po to naujas technologijas įdiegti praktikoje, kai 2009 metų gruodį virš Šiaurinio pusrutulio buvo užtektinai vadinamojo „žiemos aido“ („meteoritinių dulkių“).
Rusų įsiveržimas į Gruziją/Šiaurės Osetiją, prasidėjo 2008 metų rugpjūčio 8 d., o ugnies nutraukimo sutartis buvo pasirašyta 2008 metų rugpjūčio 16 d.

Tuo metu naujos pasaulio tvarkos grupuotė pademonstravo savo silpnumą, nesugebėdama apginti savo sąjungininkų nuo rusų.
2008-ųjų rugpjūtį viso pasaulio žinisklaida rašė apie tai kas vyko Kaukaze.
Piešiniai laukuose pranešė apie 2008-ųjų rugpjūčio 16-osios įvykius
--------------------------------------------------------
Nors neaišku, kas tuos raštus laukuose paišo (žmonės, ar ateiviai), 2008-aisiais manėme, jog tokių piešinių kūrėjai numatė, kad rusų pagrobti dokumentai turėtų būti labai svarbus dalykas, lėmęs galutinį naujosios pasaulio tvarkos projekto krachą.

Spėjama, kad beveik septyni skirtingi piešiniai laukuose, kurie buvo užfiksuoti ir patalpinti svetainėje www.cropcircleconnection.com, ypatingai pabrėžia 2008 metų rugpjūčio 16 d. svarbą.

Visa tai buvo publikuota ir ištirta nieko nežinant, kas tiksliai turi įvykti tą dieną.

O štai dar vienas piešinys:

Tai tik keturi iš septynių darinių, kurios aš aptikau tuo metu. Visi jie praneša apie 2008 m. rugpjūčio 16 d.
Jeigu jums kyla abejonių dėl naujosios pasaulio tvarkos identiškumo, tai Vurderopo piešinys tokias abejones paneigia.

www.kornkreise-forschung.de - www.cropcirclescience.org
Štai ištrauka iš studijos, kurią aš paskelbiau apie šią datą. Tai įvyko 2008 metų rugpjūčio 19 d. Tada svetainėje TBRNews.org atsirado insaiderio informacija. Tai yra tikras, patikimas Baltųjų rūmų šaltinis. Jis aiškina, kas iš tikrųjų vyko po karo Pietų Osetijoje. Tai buvo kur kas daugiau negu paprastas susitarimas dėl ugnies nutraukimo, kurį inicijavo Prancūzijos prezidentas Sarkozy:
2008 m. rugpjūčio 16-oji. Dar viena diena?
-------------------------------------
Daugelis piešinių laukuose, kuriuose naudojama Saulės sistema ir kitokie laiko atskaitos metodai, šią datą išskyrė, kaip itin svarbią.
Palaukite, negi jūs norite pasakyti, kad rugpjūčio 16-ąją nieko neįvyko? Būtent tą dieną krūva įslaptintų CŽV dokumentų pateko į rusų rankas ir dalinai buvo atskleisti. Juose buvo kalbama apie JAV, Izraelio ir Gruzijos veiksmus.
Gerai informuoti šaltiniai praneša, kad šis incidentas sukėlė baisią paniką Baltųjų rūmų neokonservatorių gretose. Štai vienas iš pavyzdžių:
http://www.tbnews.org/Archives/a2871.htm.
Cituojame: „Vašingtonas. Kolumbijos valstija, 2008 metų rugpjūčio 1 d.: „Kai rusai išvijo gruzinus, mūsų vyriausybė patyrė daug baimės ir atšaukė visus kariškius iš šio regiono.
Dalis mūsų kariškių dalyvavo puolant Pietų Osetiją tačiau Vašingtinas pabijojo, kad rusai ir amerikiečiai pradės vieni į kitus šaudyti.
Kadangi visa tai galėjo iššaukti abiejų valstybių karą, Rusija galėjo panaudoti branduolinį ginklą prieš JAV. Priešingai negu įprasta, mes turėjome bėgti kaip išsigandęs elnias.
Mes buvome priversti palikti visus mus kompromituojančius dokumentus, šifravimo mašinas ir panašius dalykus, kurie pateko į rusų žvalgybos rankas. Dokumentuose buvo minimi Izraelio šnipai ir, remiantis šaltiniais, jiems tai kėlė grėsmę. Rusai galėjo perskaityti tiesioginius prezidento Busho nurodymus“.
Bet kokiu atveju Valstybės departamento, Pentagono, Baltųjų Rūmų kuluaruose įsiviešpatavo prastos nuotaikos, nes buvo bijoma, jog išaiškės tam tikri dalykai. Ar nujaučiate kokie?
Kodėl visa tai mes vadiname „gera naujiena“? Slaptų dokumentų patekimas, kaip bebūtų paradoksalu, į rusų rankas, galima sakyti pasaulį išgelbėjo nuo įvykių, baisesnių už rugsėjo 11-ąją.
(Nors rusai šioje istorijoje taip pat nėra pozityvūs žaidėjai, jiems tiesiog kaip aklai vištai, nukrito tai, ką jų žvalgyba ir taip gerai žinojo tik neturėjo įrodymų).
Tam, kad pilnai susidarytume vaizdą apie šią istoriją, reikėtų perskaityti mano (David Wilckock) straipsnių seriją „Politika 2012“.
Piešinių laukuose autoriai aiškiai „pasakė“, jog slaptų CŽV dokumentų užgrobimas Gruzijoje buvo labai svarbus dalykas visai žmonijai. Tuo tarpu mes ne iki galo suvokėme, ką tai galėtų reikšti. Reikėtų šią informaciją panagrinėti detaliau.
Nedidelis šalutinis sinchronizmas
----------------------------------
Vienas keistas sinchronizmas, pabrėžiantis aštuoniukės svarbą ir kalbantis apie rugpjūčio 16-osios svarbą, atrodo kaip skaičius 8 ir atsirado 2008 metų 8 mėnesio 8 dieną.

http://www.guardian.co.uk/world/2008/aug/16/georgia.russia2
Krikščionių numerologijoje, skaičius 8 reiškia Kristaus skaičių.
Aštuoniukės formos pranešimas galėjo būti toks: dabar viskas pasikeitė. Kažkada Rusija buvo viena svarbiausių šalių kuriant naują pasaulio tvarką. Dabar istorija apsisuko.
...
(Čia Dawid Wilcock specifika – jis tiki „Rusijos vaidmeniu“, nes remiasi Edgaru Keisi. Su tuo sutikti jokiu būdų negalima, nes Rusija – naujos pasaulio tvarkos projekto sudėtinė dalis. Be to jokios taikos iš Rusijos pusės ateiti negali. Aštuoniukė čia galėjo turėti kitą prasmę, jėgos švytuoklė po Rusijos ir Gruzijos karo išsilygino. Tačiau abi pusės yra tik skirtingos švytuoklės padėtis. O tikros harmonijos dar teks palaukti ir tai nepriklauso nei nuo karinės jėgos, nei nuo valstybės, nei nuo jos geografinės padėties -Gintaro pastaba).
Bus tęsinys
Atsiprašau dėl prasto vertimo
paimta iš:
http://www.divinecosmos.com