David Wilcock. "Atskleidimas. Paskutinis žaidimas" I dalis

2009 metų gruodžio pradžioje pasaulį sukrėtė beveik tą pačią dieną įvykę du keisti NSO faktai. Norvegijos šiaurėje pasirodė keista spiralė, o virš Maskvos Kremliaus pakibo trikampės formos neatpažintas skraidantis objektas.Šie kosminiai fejerverkai įvyko tomis dienomis, kai JAV prezidentui B.Obamai buvo įteikiama Nobelio taikos premija. Tais pačiais metais JAV prezidentas televizijos šou laidoje turėjo pripažinti, jog mes Visatoje ne vieni, kad proto broliai mus lanko nuolat, o vyriausybės su jais netgi užmezgė kontaktus. Tačiau projektas buvo atidėtas iki 2010 pavasario, pakui iki 2011 metų lapkričio (11:11).Kuo šie įvykiai susiję ir kodėl projektas Atskleidimas buvo nukeltas iki geresnių laikų, bando atsakyti D.Wickock'as.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=-gO4aYKVkB8]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=G4x-EGrMW_I]
Pirma dalis
---------
Insaiderių kova pasiekė kritinę masę: judinkitės, judinkitės, judinkitės
------------------------------------------------
Viskam savas laikas ir viskas turi savo vietą po dangumi.
2009 metų gruodžio 9 d. danguje virš Šiaurės Norvegijos atsirado keista struktūra – gražus piešinys danguje, kurį galite pamatyti nuotraukoje. Didelių mastelių objektas kabėjo, sukosi erdvėje apie 10-15 minučių.

Dabar mes turime neginčijamus mokslinius įrodymus, kad tradicinėje žiniasklaidoje aprašyta oficiali versija nėra korektiška. Greitai mes tuo įsitikinsime. Ir šis faktas kelia labai daug klausimų.
Jeigu pats vizualinis spiralės atvaizdas daro nedidelį įspūdį, tai jo turinys tikrai įdomus. Spiralė atsirado tada, kai Obama, toje pačioje Norvegijoje gavo Nobelio taikos premiją.
Tą pačią dieną, t.y. 2009 m. gruodžio 9-ąją šimtai žmonių pranešė jog matė, o kai kurie ir nufotografavo milžinišką trikampį NSO Maskvoje virš Kremliaus rūmų, kuris kabėjo ir dieną, ir naktį.

Sutapimas? Susipažinę su visais liudytojų parodymais, jūs pamatytumėte, kiek yra neginčijamas šis įvykis ir kaip abu (ir Maskvos, ir Norvegijos) įvykiai yra tampriai tarpusavyje susiję.
Norvegijos spiralė – tai tik vienas iš paskutiniųjų įrodymų, jog labai greitai įvyks neįtikėtinas, neįmanomu atrodantis žmonijos civilizacijos istorijos momentas – atskleidimas, oficialus paaiškinimas, kad mes Visatoje neesame vieniši.

Paslapties saugojimas kainuoja brangiai
------------------------------------
Taip pat mes įtikinamai įrodysime, kad pagrindinė priežastis, kodėl tiesa jau greit išeis į paviršių yra ta, jog grupė, kuri atsakinga už NSO atskleidimą negali daugiau sau leisti laikyti paslapties.
Klaidinti, gąsdinti, diskredituoti opoziciją esant tokiai dideliai problemai ir taip labai brangiai kainuoja. Ši grupė, kaip spėjama, atsakinga už paslapčių saugojimą šiandien tiesiog ties bankroto slenksčiu ir pasiduoda opozicijos insaiderių spaudimui, kurie tiesiog trokšta visuomenei atskleisti tiesą.
Netikėtas šokiruojantis ekonominis kolapsis ir panašios finansinės problemos – tai dalis faktorių, leidžiančių manyti, kad toliau saugoti tokią didelę politinę, karinę ir korporatyvinę mašiną, tiesiog nėra pinigų
Visos didžiosios imperijos žlugo dėl finansinių problemų. Istorija kartojasi. Tačiau šį kartą rezultatai bus kur kas geresni, negu kad galėjo tikėtis dauguma žmonių.

Joks valdovas, sėdintis savo valdžios griuvėsiuose, negali sau leisti labiau groteskiško ir beprotiško plano, kaip trumpalaikiai pinigų įliejimai, kurie potencialiai veda į revoliucinį jų pačių nuvertimą, jeigu, žinoma, pas jį nėra KITO PLANO.
Visi valdžios atstovai remiasi paprasčiausia logika – niekada neleisk pamatyti savo silpnumo. Paskutinių metų liudijimai tokią valdžios pozą padaro itin akivaizdžią.
Jei norite – juokitės
----------------
Jei norite – juokitės ir pulkite kiekvieną, kuris galvoja ne taip kaip jūs. Vadinkite jį nevykėliu ar keistuoliu. Tačiau kai tik įvyks Atskleidimas, jūs būsite labai nustebinti. Iš esmės insaireriai, saugoję paslaptį daugiau kaip 60 metų, kaip tik puoselėja viltis į skeptikų, demaskuotojų bei religinių fundamentalistų reakciją siekiant trikdyti ir destabilizuoti visuomenę tuo momentu, kai jie pagaliau „atskleis“ tiesą. Tačiau aš labai abejoju, ar tai įvyks.
Vietoj to, kad aklai tikėti NSO ir panašiais dalykais (kurių realių įrodymų jūs niekada neišgirsite ir savo akimis nepamatysite jokių tikrų „lėkščių“), aš kviečiu atlikti intelektualinę mankštą ir netgi užduoti sau klausimą: „o jeigu?“ Paprasčiausiai pabandykite. Jums, kaip Protingam Skeptikui, teks įvertinti visas galimybes, o ne priimti automatine savo ar kito žmogaus nuomonę.
O ką, jeigu vyriausybės iš tikrųjų pasakys Jums, kad NSO yra realu? O ką, jeigu mes iš tikrųjų esame apsupti protingų būtybių iš visos Visatos? O ką, jeigu panašūs į mus žmonės vystėsi ir kitose planetose? O ką jeigu egzistuoja technologijos, kurios tobulesnės už mūsiškes, o mūsų atrasti Visatos dėsnius reiktų iš esmės perrašyti?
O ką, jeigu vystant mūsų technologijas, smarkiai padėjo „žvaigždžių atstovų dovanos“? O ką, jeigu ateivių egzistavimas buvo laikomas pačia didžiausia paslaptimi iš visų, pavyzdžiui, dėl potencialių galimybių, sugriauti naftos pagrindu paremtą ekonomiką? Gal būtent todėl visa tai buvo slepiama daugiau kaip 60 metų, o dabar tiesa lenda į paviršių?
Pagalvokite, negi po daugybę metų užtrūkusių kalbų apie NSO, po visų meninių ir dokumentinių filmų, knygų, televizijos šou bei panašių propagandinių dalykų, kuriuos mes girdėjome bei matėme beveik visą savo sąmoningą gyvenimą, visa tai ir toliau yra absoliuti nesąmonė?
Ar galite jūs nuoširdžiai tikėti tuo, kad NSO stebėjimai, apie kuriuos buvo nuolat kalbama per visą žmonijos istoriją, turi būti melas arba gandai, o kiekvienas liudytojas – pasakų kūrėjas, nepriklausomai nuo baimės prarasti karjerą, skurdo, pajuokų, nepriklausomai nuo seno melo apie „savo istorijų pardavinėjimą ir iš jų praturtėjimą“.
(Aš asmeniškai daugelį NSO liudytojų pažįstu ir galiu pasakyti jog tik nedaugeliui pavyksta sudurti galą su galu.)
Aš kalbu rimtai. Tai jūsų gyvenimas. Jūs su juo darykite ką norite. Tačiau ar galite jūs būti absoliučiai tikri savo teisumu. O ką, jeigu yra kitaip? Tada kam Jūs turėsite atsiprašyti?
Turint omenyje milžinišką liudijimų kiekį, įdomu būtų sužinoti, o kas iš tikrųjų yra naivus? Jūs Protingas Skeptikas, ar visi tie, kuriuos nuteisėte ir įžeidėte, pavadinę bukais nevykėliais, laukiniais, kurie ieško faktų ir išvadų, jog NSO gali būti realūs?
Ko gero jums nebereikės ilgai laukti atsakymų į šiuos klausimus. Mes atsidūrėme pačio svarbiausio Žemės ir žmonijos istorijoje slenksčio.
Iš tikrųjų vyksta beprotiški ir dideli dalykai
---------------------------------------------
Kaip neatrodytų siurrealistiškai, dviejų dangoraižių pavertimas dulkėmis 2001 metų rugpjūčio 11 dieną tikrai įvyko. Ir šitas įvykis pasirodė 100 proc. realus. Niekas negali nuginčyti šito fakto. Sakykim, „chuliganai“ intensyviai terorizavo visą mokyklos kiemą.
Rugpjūčio 11 d. įvyko neįtikėtinas pasaulinis įvykis, kuris visam laikui pakeitė visuomenę: būtent tą kurią gerai pažinojome. Daugelyje prasmių formalus paaiškinimas apie tai, kad mes Visatoje ne vieni, padarytų tokį neišdildomą efektą, kuris pranoktų netgi rugsėjo 11-ąją. Aš manau, kad Atskleidimas turės daugiau pozityvų efektą, negu rugsėjo 11, nepaisant to, jog rengiamos didelės manipuliacijos siekiant konkrečių politinių tikslų.
Kaip planeta, mes tuoj tuoj atrasime, kad NSO fenomenas – ne gandai, ne fantazija, ne apgaulė, o labai reali situacija, kuri atsirado daug anksčiau iki to laiko, kai žmonės pradėjo vaikščioti per žemę.
Kadangi pats žaidimas dar tik prasideda už scenos, lengva pastebėti keistus sufleravimus kas bus. Ypatingai tai pastebima per paskutinius kelis metus. Būtent todėl mes parašėme šį darbą. Kai tik mes labiau suvokiame tai ką matome (įvykiuose kurie iš pradžių pasirodė paslaptingi, atsitiktiniai, nepaaiškinami), viskas atrodo labai nepaprasta.
Kai kuriuos vadovaujančios grupuotės, įveltos į milžinišką futbolo žaidimą, pradėjo laukti. Jie pradėjo žaisti susilaikymo žaidimą. Jiems daugiau nepavyksta su mumis žaisti kaip su vaikais. Pabaiga. Žaidimas baigtas. Vaikystė pasibaigė. Mums reikia žinoti tiesą čia ir dabar.
Betmeno klyksmas
-------------------
Patyrinėkime liudijimą kurį mes dabar papasakosime. Norvegijos spiralę mes galime prilyginti Betmeno šauksmui – klyksmui, kuris sklinda chuliganiško, žiauraus valdymo pabaigoje mokyklos kieme, kai ateina ne vienas, bet žymiai daugiau priešininkų, pasiruošusių jį sunaikinti. Jie ilgai dirbo tam, kad tai pavyktų, beveik du amžius.

Aš neturiu omenyje ateivių, kurie skrenda čia, kad nusileistų. Aš kalbu apie kitas lyderiaujančias pasaulio grupuotes, kuriuos pykina nuo melo, suktybių, gudravimo ir paslaptingumo. NSO atskleidimas – tai nuodingosios sistemos rankų darbas, kurios atstovai dar 1940 metais žinojo, kad mes apie tai kalbėsime.
Chuligano žlugimas
-------------------
Prieš įsigilinant į šios grandiozinės situacijos aptarimą, mes galėtume susumuoti mūsų dabartinės situacijos Žemėje hologramą, pasinaudodami štai tokia alegorija:
“Chuliganas nenorėjo, kad vaikai mokyklos kieme žaistų su kitais vaikais, kurie gyvena kaimynystėje. Jis saugojo vartus. Jam patiko būti didele žuvimi mažoje kūdroje. Jis pasakojo išgalvotas istorijas apie tai, kokie pikti ir klastingi yra kito kiemo vaikai.
Jis norėjo, kad visi jį gerbtų ir mokėtų jam pinigus už saugumą, visko aplinkui bijodamas, o tuo pačiu ir savęs.
Jeigu vaikai suprastų, kad turi draugų, kurie galėtų padėti, jie greitai pamirštų chuliganą ir juoktųsi iš jo gąsdinančios valdžios.
Bėgant metams chuliganas paseno. Jis jau nebegalėjo mušti žmonių, todėl ėmė mokėti pinigus savo draugams, kad darbą atliktų už jį.
Tačiau dabar pinigai baigėsi. Pagalbininkai taip pat pavargo nuo melo ir užkulisinių žaidimų. Todėl jie nuvertė chuliganą.
Visiems vaikams mokyklos kieme prireikė laiko, kad suprastų, jog chuliganas daugiau jų negali nuskriausti. Jo valdžia buvo tokia bauginanti ir apaugusi legendomis, kad skriaudų istorijos ir toliau kurį laiką jaudino bei gąsdino vaikus.
Bet uždangoje atsirado įtrūkimų. Prasidėjo nepaneigiami ir nenuginčijami įvykiai ir pamažu vaikai suvokė, kad chuligano valdžia baigėsi.
Dabar visi jie nori papasakoti istoriją kaip būdavo sunku gyventi valdant chuliganui tiek daug metų ir pasidalinti paslaptimis apie baimę, kurią jis skiepijo kiekvienam.
Kai tik chuliganas išėjo, vaikai galėjo bėgioti, dainuoti, laimingai žaisti, greitai išlaisvindami iš nuoskaudų košmaro, kurį teko patirti. Jiems dabar nebereikėjo atiduoti pinigų.
Labai greitai jie suprato, kad pas juos yra žymiai daugiau draugų, negu jie galėjo įsivaizduoti“.
Šioje situacijoje „Atskleidimo istorija“ taktikos požiūriu neturi prasmės
------------------------------------------------------
Iš pradžių kelias minutes apsvarstykime kelis esminius ir prasmę turinčius faktus apie Norvegijos spiralę, kad po to lengviau būtų pereiti prie mokslinių įrodymų, jog „oficialus paaiškinimas“ yra melas.
Jeigu jūs iki šiol tikite oficialia versija, kad spiralė buvo ne kas kita, o raketa „Bulava“, kaip kad teigia tradicinė žiniasklaida, negi jums nepasirodė įdomus ir kitas faktas, kad rusai pasirinko 2009 metų gruodžio 9-ąją būtent Norvegijos padangę vien tam, kad išbandytų branduolinę raketą, žinodami, kad ankstesnis toks bandymas baidėsi skandalais spaudoje.
Kodėl rusai pasmerkė save tokiam akivaizdžiam ir triukšmingam pralaimėjimui, toje vietoje, į kurią buvo nukreiptos viso pasaulio akys?
Argi jie negalėjo palaukti mažiau į akis krintančios dienos, kad galėtų atlikti bandymus be eilinių tarptautinių skandalų?
Ar pastebėjote, kad spiralės video įrašai, kuriuos paskelbė kanalas Rossija, buvo žymiai ryškesnis ir atrodė žymiai keisčiau negu tie, kuriuos parodė Vakarų televizijos.
Pirmiau pasižiūrėkite rusišką versiją, paskui vakarietišką ir spręskite patys.
Pirmasis video – iš anglų kalba Rossija kanalo, o kitas – iš CNN.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=1hrWjkn_DHs&feature=player_embedded]
http://edition.cnn.com/2009/WORLD/europe/12/10/norway.ufo.light/index.h…
(Paslaptingi Norvegijos žiburiai. CNN. korespondentas praneša, kad paslaptingi žiburiai virš Norvegijos galėjo būti nevykęs rusų raketos bandymas)
Jeigu tai buvo tik raketa, tai kodėl tradicinės JAV žiniasklaidos priemonės į socialinius tinklus patalpino tik trumpus klipus tam, kad žmogui būtu sunku pamatyti bendrą aiškų vaizdą, kuris iš tikrųjų buvo matomas Norvegijos padangėje.
Tam, kad žmonės lengviau patikėtų, jog tai buvo tik nevykęs raketos paleidimas ir sutrukdyti auditorijai suvokti kas įvyko vėliau ir buvo sukeltas sąmyšis.
Daugelis žmonių nepasidavė
-----------------------------------
Kas bebūtų sukūręs šitą reginį (mes apie tai kalbėsime vėliau), laiko ir vietos parinkimas galima spėti, jog nebuvo atsitiktinis. Ir tai nebuvo sutapimas.
Pradedantiesiems galiu pasakyti, kad nei viena fotografija, nei vienas nufilmuotas raketos skrydis net nepanašus į tai, ką mes matėme Norvegijoje. Vienintelis video, kurį naudoja skeptikai, kaip raketos įrodymą - rodo dujų uodegą, kuri išsisklaidydama gali sudaryti nedidelius dūmų ratilus-raibulius. Tačiau tai net iš arti nepanašu į realų Norvegijos spiralės vaizdą.
Trumpiau kalbant, oficialus paaiškinimas pasirodė toks juokingas ir toks standartinis, kad blogeriai ir NSO entuziastai rašė apie tai sulaikę kvėpavimą.
Jeigu 2009 m. gruodžio 12 d. į Google būtumėte įsivedę „norway spiral ufo“, tai galėjote rasti daugiau kaip milijoną ir penkis šimtus straipsnių.

2009 m. gruodžio 9 d. piramidinė NSO virš Kremliaus
---------------------------------------------
Norvegijos spiralę aptarėme su Kerry Cassidy iš projekto Camelot tą pačią dieną, kai Obama priėmė Nobelio Taikos Premiją. Tai buvo 2009 metų gruodžio 10 d. Tada mes sužinojome apie dar vieną unikalų įvykį, kuris įvyko tą pačią valandą. Kol aš buvau eteryje, Kerry atsiuntė man nuorodą į video apie gigantišką NSO piramidę virs Kremliaus.
Pakankamai keista, kad Kremliaus piramidė pasirodė tą pačią dieną, kaip ir Norvegijos spiralė. Skirtingai nuo labai keisto spiralės vaizdo, kuri internete palaipsniui suveikė kaip informacinis virusas, Kremliaus NSO video iš karto užėmė populiariausių filmukų vietas rusiškame YouTube. Gruodžio 11-ąją TV kanalo Rossija tinklapyje atsirado apie tai didelis straipsnis.
Gigantiška piramidė virs Kremliaus iš tikrųjų yra tetraedras, todėl, kad turi trikampį, o ne keturkampį pagrindą. Objektas tingiai sukosi ore, panašiai taip, kaip karštu oru pripildytas balionas, nevykdydamas jokių staigių judesių, kuriuos paprastai atlieka tipiški NSO. Video, kurie nufilmuoti tiek dieną, tiek ir naktį, piramidė atrodė lyg dirbtinai padaryta.
Dienos metu darytas 12 min. Video iš fiksuoto kampo, tuo tarpu naktinis nufilmavimas yra padarytas iš judančio automobilio.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=MO8RwdLtdfw&feature=player_embedded]
Disclose.tv - UFO Pyramid Over Kremlin Russia December 2009 Video
Kažką panašaus labai sunku padirbti
------------------------------------------
Turiu patirtį dirbant vykdančiuoju prodiuseriu filme „Suartėjimas“, kuriant savo filmus, naudojant kompiuterinę animaciją bei FX vizualizaciją.
Norint padirbti tokį video, kaip Kremliaus piramidė naktį, reikėjo turėti labai jautrią vaizdo techniką, gerai išmanyti kompiuterinę grafiką ir mokėti atlikti kompozicinį darbą.
Tokiu būdu, jeigu tai ir buvo klastotė, kažkam teko paaukoti nemažai laiko ir asmeninių pinigų.
Vienok, reikėtų priimti domėn dar vieną faktą, kad, remiantis D. Britanijos laikraščiu Daily Mail, šimtai žmonių „neginkluota akimi“ matė kabantį virš Kremliaus NSO lygiai tą pačią dieną, kai internete pasirodė ir minėta filmuota medžiaga.
Arba žmonės meluoja, arba virš Raudonosios Aikštės tikrai kažkas buvo?
---------------------------------------------
Dabar, kai mes peržiūrėjome vaizdo medžiagas, kurios labai nepanašios, galime įsitikinti, kad tokia sudėtinga klastotė, kaip naktinis video, darytas iš važiuojančio automobilio, galėjo atsirasti nebent anksčiau, kaip gatavas produktas, bet tik ne tą pačią dieną.
Jeigu video klastotė buvo padaryta anksčiau, vadinasi kažkas darė kryptingas pastangas. Bet jeigu tai iš tikrųjų buvo NSO danguje, kurį matė šimtai žmonių, tai kodėl reikėtų iš anksto kurti netikrą NSO video, juo labiau, kad tai matė šimtai maskviečių?
Egzistuoja du būdai nuvainikuoti filmukus: arba pasakyti, kad šimtai žmonių meluoja, arba išaiškinti kas iš tikrųjų kabėjo virš Raudonosios Aikštės: didelis pripučiamas trikampis balionas, ar holografinė projekciją? O gal viena ir kita?
Ir vėl siūlau nepamiršti, kad tai gali būti potenciali preliudija, jog kada nors NSO tikrai nusileis prie Kremliaus, tačiau ne prie Baltųjų Rūmų, įvyko būtent tą dieną, kaip ir Norvegijos spiralės įžiebimas. (Kai kas pasakytų, kad netgi tokioje srityje, kaip ateiviai, abi didžiosios valstybės sugeba konkuruoti, arba tai paprasčiausias informacinis karas, kurio tikslo mes nežinom-Gintaro past. )
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1236880/Triangle-UFO-h...
„Kelias valandas virš Raudonosios Aikštės Rusijos sostinėje kabėjusią NSO matė šimtai žmonių“.
Formos identiškumas nepatvirtintas, bet interneto forumai tuo metu dūzgė nuo gandų. NSO Maskvoje pasirodė tą pačią naktį, kaip ir Norvegijos spiralė. Vėliau šis reiškinys buvo nurašytas kaip nesėkmingas rusiškos raketos bandymas.
Vieni objektą susiejo su kosminiu laivu iš filmo „Žvaigždžių karai“. Kiti sakė, kad tai žmogaus atspindys, kuris filmavo iš automobilio. Jeigu toks objektas iš tikrųjų kabėjo, jo ilgis turėjo būti 1,640 km.
Kiti komentatoriai video įvertino skeptiškai ir nurodė, kad jeigu objektą matė šimtai žmonių, tai video turėjo būti daugiau.
Rusai atmeta NSO versiją, tačiau teisėsaugos organai atsisakė nuo bet kokių komentarų.
Nick Powp, buvęs NSO analitikas JAV gynybos ministerijoje sakė, kad Makskvos piramidė - tai vienas iš labiausiai neįprastų klipų apie NSO, kurį jam teko matyti: „pirmiau aš pagalvojau, jog tai atspindys, bet objektas judėjo už elektros laidų, o tai paneigia tokią versiją“.
Aerokosminio žurnalo Jane News apžvalgininkas sakė: „mes neturime jokio supratimo, kas tai per daiktas“.
Ar tai būtų realybė, ar klastotė, Kremliaus piramidės atsiradimo laikas parinktas neatsitiktinai ir įsirašė į didelių įvykių sūkurį. Šimtai žmonių matė kažką, kas kabėjo virš rusiško Kapitolijaus lygiai tą pačią diena, kaip ir Norvegijos spiralė.
Jeigu vis dėl to tai yra klastotė, ji pirmiausia skirta tam, kad atkreipti dėmesį. Ir vėl kyla daug klausimų kalbant apie motyvą.
Vėliau šią istoriją demaskavo kitos tradicinės žiniasklaidos priemonės, įskaitant Independent ir Pravda, esą klastote galėjo būti suinteresuotos tam tikros grupuotės Rusijos vyriausybėje, kurios norėjo užtušuoti Maskvos ryšį su Norvegijos spirale. Tą patį pakartojo FOX, Tačiau FOX ir Independent priminė, kad rusų televizijos „šitiems filmukams suteikė didelę rotaciją“.
Jeigu tai buvo milžiniškas oro balionas, pagalvokite apie tai, kokį kiekį pinigų jums reikėtų pakloti norint pripūsti tetraedro formos kilometro ilgumo burbulą. Tai būtų buvęs pats didžiausias ir pats brangiausias balionas iš visų žinomų.
Jeigu tokios technologijos egzistuoja slaptuose kariškių projektuose, kodėl būtent tą dieną jos buvo panaudotos – būtent tą pačią dieną, kaip ir Norvegijos spiralė.
Laikas parodyti arba užtilti
-----------------------------
Ir kodėl piramidė sukosi tiesiai virs Raudonosios Aikštės, lyg tariami ateiviai būtų pasiruošę sukurti rusišką „nusileidimo ant Baltųjų Rūmų pievelės“ ekvivalentą, tuo pačiu parodydami Jungtinėms Valstijoms, jog ne viena ji yra galingiausia supervalstybė?
Ir vėl, patinka jums tai, ar ne, nuodugniai įvertinkite tą faktą, kad du labiausiai neįprasti NSO klipai, iš kada nors matytų, atsirado likus dienai iki to momento, kai Obama pagaliau gavo tai, ką galima laikyti kriterijais pristatant Žemės Planetą kaimynams iš kitų pasauilių: veikiantis JAV prezidentas ir Nobelio Taikos Premijos laureatas.
Tikriausiai jūs nežinote, kad šitie du įvykiai įvyko tik po 12 dienų nuo tos datos, kuri buvo Obamos numatyta, kaip „ateivių atskleidimo diena“. Tačiau ji atidėta iki geresnių laikų.
Daktaras Pitas Pitersonas – pakankamai patikimas insaideris, dar 2009 metų liepą iš trijų šaltinių girdėjo, jog atskleidimas neišvengiamas. Ir buvo numatyta jo data – 2009-ųjų lapkričio 27-oji. Pranešimas turėjo būti paskelbtas iš Baltųjų Rūmų pačio Obamos lūpomis, per dviejų valandų trukmės televizijos laidą, kuri būtų transliuojama per visą pasaulį.
Dr. Pitersonui buvo parodyti užsakyto TV eterio grafikai. Ir trys skirtingi šaltiniai tai patvirtino, jog ši informacija yra teisinga.
2009 m. lapkričio 27-oji turėjo prasmės ir iš taktinių pozicijų, todėl, kad tai pirmoji diena po Padėkos Dienos. Beveik visos amerikiečių šeimos susirenka kartu į namus, todėl jos būtų buvę „geriausioje padėtyje“ suvirškinti tokį „nuostabų“ pranešimą, kuris pakeis visą pasaulį.
Bilas ir Kerry iš projekto Camelot, kurie buvo su manimi tuo metu, kai išgirdome apie šią konkrečią datą, paskelbė apie tai savais kanalais, o aš laikiau šitą paslaptį netgi po jos paskelbimo. Aš buvau įsitikinęs, kad slaptos datos paskelbimas gali tik pakenkti ir tai kas turi įvykti, bus atšaukta.
Lygiai po 12 dienų, po to kai buvo nukrypta nuo išankstinio plano, Obama gavo aiškų įspėjimą, gal būt vieną iš paskutiniųjų prieš tai, kai žemė pasislinks iš po kojų.
Koks tai buvo pranešimas?
„Arba tai padaryk pats, arba mes tai padarysime už tave“.

Atskleidimas – paskutinis žaidimas
----------------------------------------
Pažvelkite į šiuos du grandiozinius įvykius, kurie įvyko tą pačią dieną. Kaip jūs juos bevertintumėte, pilnai akivaizdu, kad kažkas tokio vyksta (2009 m. pabaigoje). Ir vis dėl to mes nepradėjome nagrinėti neįtikėtinų liudijimų, jog tai – didelis įvykis baigiamojoje kovoje už tai, kad galų gale reiktų užbaigti 60 metų trūkusį NSO slėpimą bei visuomenei pateikti Atskleidimą.
Prieš tai, kaip įvilkti liudijimus į konkretų kūną, mums reikėtų detaliai išnagrinėti norvegišką spiralę. Ar ji vis dėl to yra ateivių darbas, ar nevykęs rusų raketos skrydis, o gal tai buvo kažkas sukurta dirbtinai?
Jeigu mums pavyks įrodyti, jog Norvegijos spiralė yra dirbtinės kilmės darinys, tačiau ne raketa, visa tai suteiks dar daugiau tikėjimo, kad būtent dabar, realiame laike vyksta žaidimas, kuris vadinasi Atskleidimas – paskutinis žaidimas.
Ir tai yra labai jaudinanti perspektyva, todėl, kad jeigu Norvegijos spiralė ir Maskvos piramidė nėra kitų planetų atstovų darbas, vadinasi didžioji dalis NSO atvejų yra irgi tokios pačios kilmės.
Oficiali teorija – tušti tauškalai
--------------------------------
Norvegijos spiralė pritraukė daugiau dėmesio ir pareikalavo daugiau analizės negu Kremliaus piramidė. Tikriausiai todėl, kad ją filmavo, fotografavo žymiai daugiau žmonių. Ji buvo matoma iš daugelio Norvegijos vietų ir atrodė labai, labai keistai.
Svarstymai apie tai, kas gi iš tikrųjų buvo ta spiralė, priminė detektyvinius romanus.
Daugelis žmonių pranešė, kad kad ji sklido iš vieno taško žemėje ir atrodė taip, lyg kažkas būtų paleidęs spindulį iš galingos projektorių sistemos, naudodamasis žydruoju spinduliu (Blue Beam) !

Būkite ramūs, paleista raketa būtų turėjusi pėdsaką, kuris prasidėtų viename taške. Tačiau visiškai nepanašu kad išmestos dujos ar garai gali sudaryti tokią spiralę. Būtent tai mes ir matom, lyg projektorių sistema į atmosferą būtų paskleidusi apvalios formos spindulį, kuris be to labai panašus į Betmeno simbolį.
Mes žinome, kad šita nuotrauka buvo padaryta iš Tromse salos, pietryčių kryptimi, todėl, kad horizonte mes galime pamatyti kylančią Saulę.
Tam, kad patikrinti raketos versiją, reikia įvertinti daug dalykų. Todėl „jie“ gali dar šiek tiek pasijausti komfortiškai savo „sutartinėje realybėje“. Bet žydra spiralė, panaši į sūkurį, kuri ore kabėjo 10-15 minučių neišsisklaidžiusi ir neišnykdama iki to laiko, kol nepavirto į įdomią apvalią „juodosios skylės“ formą. Tai kažkas iš tikrųjų yra anomalu.
Kaip jūs gavote tokį stabilų vaizdą, nemaišydami dviejų spalvų?
-------------------------------------------------------
Jei tai iš tikrųjų raketa, kaip galima vienu metu sukurti absoliučiai apvalią baltą spiralę ir išlaikyti žydrus į sūkurius panašius darinius?
Pamirškime apie oficialius paaiškinimus, jog tai „turėjo būti“ raketa.
Ir pagaliau sūkurio formos spiralė niekada nekeičia spalvos. Ji lieka žydra. Ji neišsisklaido, bet lieka matoma beveik 10-15 minučių, atskiros jos dalelės neišsisklaido, tuo tarpu kai koncentruoti balti ratai išlieka pilnai balti!
„Raketa“ „Bulava“ neskleidžia jokių spalvotų dujų, jokia kita kryptimi . Paprasčiausiai koncentruotai baltų spiralių eilė ir žydra suktuko formos spiralė, kuri neišnyko iki tol, kol neišsisklaidė ir neišnyko visi dariniai.
Jeigu tikėti valdiška (mokslu pagrįsta!) versija, mums teks patikėti, kad viena ta pati raketa vienu metu sukūrė dviejų spalvų išmetamų dujų pėdsakus ir jie niekada tarpusavyje nesusimaišė.

Jeigu šitas, į sūkurį panašus oro fenomenas – natūralus nesėkmingo raketos paleidimo rezultatas, tai turi būti daugybė kitų pavyzdžių, kurie, blogiausiu atveju, taip pat turėtų atrodyti žavingai, kaip ir šis, kurį mes matėm. Ir vis dėl to, nesinori nuliūdinti skeptikų, kuriems norėtųsi kuo greičiau apie tai pamiršti. Tuo tarpu jų gretos kuo toliau, tuo labiau mažėja.
Nei vienas stebėjimas nepakeis jų įsitikinimo ir didelio pasitikėjimo savimi. Skeptikų yra visur. Jie tvirtai įsitikinę savo teisumu. Jie mano, kad yra mokslo šalininkai, o visi likę – pavojingi psichai. Mes tai žinom. Ačiū už jūsų dėmesį. Tiesa jau greitai išeis į dienos paviršių. Jūs pamatysite.
Žmonės gali galvoti tai ką nori, bet jeigu kažkoks reiškinys pasikartoja daugybę kartų, jums nieko nebelieka, kaip tik patikėti tuo ką matote. Tokiu būdu jūs tampate įsitikinę, kad niekad anksčiau neregėtas dalykas gali būti nebent nesėkmingai paleista raketa.
O gal kažkas kitą?
Neginčijami moksliniai įrodymai, jog tai negalėjo būti raketa
--------------------------------------------------------
Dabar mes turime surinkę neginčijamus mokslinius įrodymus, kad Norvegijos spiralė negalėjo būti raketa.
Jeigu spiralė, žemiau pateiktoje fotografijoje, buvo nusidriekusi kaip tik virš kalnų, raketos išmetamoms dujoms būtų reikėję judėti du kartus greičiau negu pats stipriausias vėjas. O toks yra užregistruotas Žemėje – 512 kilometrai per sekundę tornado centre.
Istorija prasideda nuo Kevino Martino video, kuris atliko kruopščius tyrimus dirbdamas su Google Earth. Jis pirmas pademonstravo, kur tiksliai yra tie kalnai, žemiau nurodytoje fotografijoje. Ši istorija įdomi tuo, kad užsispyrusiam skeptikui pavyko rasti tikslius duomenis, kurie pilnai sugriauna oficialią konspiracinę istoriją, nors jis pats labai norėjo ją įrodyti.

Jeigu aš galėčiau įsivaizduoti, koks yra didelis žmogaus intelekto procentas, kuriam yra nesuprantami paprasti paaiškinimai? Mes gal būt nuobodžiaujam arba jaučiamės viršesni, negu esame iš tikrųjų. Jeigu mes ir toliau taip galvosim, niekada neištobulinsime savo nuovokos. Galvodami apie ateitį, nes ir toliau gyvensime tamsoje. Žmonės, pagaliau pradėkime mąstyti logiškai.
Devyniasdešimt procentų žmogaus smegenų niekaip negali suvokti skysčių dinamikos, lokacinės fizikos ir suvokimo gilumos. Kalbu apie Keviną Martiną – meteorologą iš Pietų Kalifornijos
Na man pakankamai nuobodu mokytis lokacinę fiziką, o jums?
Gerbdamas Keviną Martiną, pripažįstu, kad be jo atlikto tyrimo, mes niekada nebūtume gavę svarbių duomenų, kurie itin svarbūs siekiant paneigti oficialią versiją. Panagrinėkime duomenis, o ne kaltinkime ir tiesa atras kelią pati.
Baltoji jūra beveik už tūstančio kilometrų
------------------------------------------
Jau paminėtame videofilme K.Martinas naudojasi tuo faktu, jog kalnų išsidėstymas fotografijoje ir spiralės spindulio linija atitinka Baltosios Jūros kryptį, iš kurios, kaip teigiama ir buvo nesėkmingai paleista raketa.
Mūsų korespondentas rado žemėlapyje vietą Baltojoje jūroje, iš kurios galėjo būti paleista raketa. Nuo tos vietos, iki Norvegijos kalno, virš kurio matėsi spiralė yra 971,26 kilometrai.

Pirma, kas krenta į akis? Jeigu, kaip skelbiama, raketa nesėkmingai buvo paleista iš Baltosios jūros, ji taip pat būtų matoma Šiaurės Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje ir Norvegijoje. Tačiau Tromse saloje, taške A pasirodė pačiu savo ryškumu. Tuo tarpu kaimyninėse valstybėse niekas nieko nematė.
Kalnų masyvas Norvegijoje – šimtą kartų arčiau
------------------------------------------------
Kalnas, kurį buvo pastebėjęs K.Martinas – šimtą kartų arčiau, negu Baltoji jūra: 9,63, lyginant su 971,26 km.

Dabar, norėdami suskaičiuoti, pasinaudojome fizika. Paklausykime ką apie tai rašė korespondentas Amini:
„Gruodžio 9-osios rytą internete ir žiniasklaidoje buvo gausu pranešimų apie keistas besisukančias spirales. Jos tapo žinomos kaip „Norvegijos spiralės“.
Nors jos buvo pavadintos kaip nesėkmingas rusų raketos „RSM 56 Bulava“ paleidimas, remiantis bazinės trigonometrijos žiniomis spiralės atsiradimo paaiškinti, neįmanoma.
Remiantis fotografija ir bet kuria iš spiralės video, norint paskaičiuoti raibulių sklidimo greitį, kurį sukūrė šis fenomenas, galima atlikti dvejopus skaičiavimus:
1) Žemutinėje riboje spiralė yra tiesiai virs kalno (9,63 km atstumu) ir raibulių sklidimo greitis siekia apie 316,8 metrus per sekundę.
2) Viršutinėje riboje spiralė randasi virš baltosios Jūros, 971 kilometrų atstumu ir raibulių sklidimo greitis turi būti 32 kilometrai per sekundę.
Tarkim, kad raketos gedimo momentu, jeigu ji yra priežastis, spiralė turėjo būti kažkur tarp šių dviejų taškų. Ir vis dėl to tokie greičiai leidžia manyti, kad matomi raibuliai negalėto būti dūmai. Vadinasi spiralė – nebuvo raketos priežastis“.
Pasiremkime skaičiais, ji sukasi per daug greitai
-----------------------------------------------------
Po to, kai korespondentas Aminis pateikė matematinius skaičiavimus, kad spiralė sukasi maždaug vieną apsisukimas į sekunde, o tai matosi iš įvairių video, vėliau jis taip pat apskaičiavo, kaip greitai turėtų suktis išmestos raketos dujos, esant žemutinei (9,63 km) ir viršutinei ribai (971,26 km.).
Štai kur yra problema. Jeigu spiralė būtų tik žemutinėje riboje (9,63 km), tai kitoje kalno pusėje, kaip matosi iš fotografijų, „rankovių“ sukimosi greitis turėtų būti 1 142 kilometrų per valandą. Tai dvigubai didesnis greitis negu pučia pats greičiausias viso pasaulio mokslininkų prietaisais registruotas vėjas.
Tokiu atveju raibulių sklidimo greitis žemutinėje riboje yra didesnis negu gali atmosferoje judėti bet kokia mikrodalelė.
Juo labiau, kad raibuliai tolsta nuo spiralės centro beveik panašiu greičiu. Tokiu greičiu judėdamos dalelės turėtų išsiskaidyti pakankamai greitai.
Toks neįprastas greitis išskaičiuojamas tokiu atveju, jeigu spiralės centras yra virš kalno. Ir vis dėl to, kuo toliau mes studijuojame Norvegijos spiralę, tuo labiau įsitikiname, jog raibulių sklidimo greitis yra labai didelis.
Nėra jokio įmanomo atstumo, dėl kurio raketa, paleista iš Baltosios jūros, gali būti spiralės atsiradimo priežastimi virš Šiaurės Norvegijos. Tai jau nebeįmanoma paneigti. Tai yra mokslinis faktas.
Bus daugiau.
Kitoje dalyje – tikras Norvegijos Spiralės mokslinis paaiškinimas
Pilnas tekstas:
http://www.divinecosmos.com
http://divinecosmos.e-puzzle.ru/6Chapter1.htm