„Atskleidimas. Paskutinis žaidimas.“ II dalies pabaiga. Naujų žaisliukų išbandymas

Jeigu rusai šiandien turi holografijų technologijas, jie galėjo užsigeisti jas išbandyti, pirmiausia sukuriant kažką naujo. Vienintelis būdas kažką panašaus pademonstruoti – padaryti tai, ką galima būtų pamatyti „plika akimi“. Tačiau kam viso to reikėjo? Jeigu jūs iki šio esate apimti baimės, vadinasi nieko nesupratote. Tai, kas įvyko yra nuostabu.Ištraukos iš 2010 m. pradžioje pasirodžiusios. David Wilcock studijos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas.“ II dalies pabaiga.
Trečios ir ketvirtos dalies nutariau neversti (Gintaro komentaras – pabaigoje).
Apibendrinkime tai, ką jau žinome
-----------------------
1. Mes turime neginčijamus įrodymus, kad Norvegijos spiralė negalėjo būti raketos uodega.
2. Mes žinome, kad tiesiai po spirale veikia sistema HAARP/EISCAT
3. Mes turime elektromagnetinį spindulį, judantį pagal laikrodžio rodyklę, o tai įrodo, kad jis atėjo iš žemės.
4. Mes taip pat turime nuotraukas, įrodančias, kad spinduliai buvo suprojektuoti iš žemės, nes jie išeina iš vieno ryškaus centrinio taško.
5. Mes turime viešą informaciją, paimtą iš tradicinės žiniasklaidos, kad HAARP pagalba galima danguje sukurti keistas švytinčias juostas, išeinančias iš „buliaus akies“. Tai matoma plika akimi, o tokiam efektui sukurti, užtenka tik 6,3 megavatų.
6. Mes žinome, jog egzistuoja EISCAT, kuri gali spinduliuoti 227 kartų daugiau energijos, negu, kad reikia sukurti tokiam efektui, kaip HAARP „buliaus akis su švytinčiomis juostomis“.
7. Mes turime grafiką, parodantį, kad sistema EISCAT 2009 metų gruodžio 9 d. (tuo metu, kai pasirodė Norvegijos spiralė) išnaudojo maksimalų energijos kiekį.
8. Mes turime judančius grafikus iš JAV karinių oro pajėgų bazės Jūros tyrimų laboratorijos, kurie įrodo, kad spiralės tipo piešinius gali sukurti Aliaskos HAARP, kuriuos žmonės matė Aliaskoje ir Britų Kolumbijoje.
9. Mes turime duomenis apie eksperimentus „Tequila Sunrise“, kuriuos vykdė EISCAT kolektyvas Norvegijoje. Šio eksperimento tikslas - „uždegti dangų“.
10. Egzistuoja kita darbinė versija, kad rusai šovė raketą į tą vietą, kur vyko EISCAT bandymai, tačiau raketa subyrėjo ir „pralaimėjo“.
11. Mes turime video iš Japonijos: sudėtingas hologramas galima projektuoti iš žemės į atspindinčią terpę, o taip pat spėjimus, kad su HAARP galima atlikti žymiai sudėtingesnius efektus, negu spiralė.
12. Mes turime milžinišką, tetraedro formos NSO, kuris daug valandų kabėjo virš Kremliaus.
13. Mes turime piešinius laukuose, kurie išpranašavo tikslią Rusijos ir Gruzijos karo datą ir baigtį - 2008 m. rugpjūčio 16 d.
14. Mes turime insaiderių pasakojimus apie tai, kad įsiveržę į Gruzijos teritoriją rusų kariškiai neva pagrobė slaptus naujos pasaulio tvarkos dokumentus.
15. Egzistuoja spėjimas, kad gavę šį slaptų dokumentų pluoštą, rusai sužinojo ir apie holografijų kūrimo technologijas.
16. Yra didelė tikimybė, kad Kremliaus piramidė ir buvo tokių technologijų išbandymas. Ji pasirodė tą pačią dieną, kaip ir norvegiška spiralė. Abu reiškiniai pasirodė pačiu tinkamiausiu metu, nes geriausių rezultatų galima pasiekti tik esant pakankamam „meteoritinių dulkių“ kiekiui Šiaurės platumose.
17.Ir pagaliau – abu šie įvykiai įvyko vieną dieną prieš tai, kai prezidentas Obama gavo Nobelio Taikos premiją.
Kodėl apskritai kilo klausimas, kas gi iš tikrųjų yra „Norvegijos spiralė“? Ir kodėl žiniasklaida vengė bet kokio šio klausimo viešo aptarimo?
Niekas iš EISCAT personalo net nebandė slėpti to, kad buvo panaudotas didelis energijos kiekis. Niekas iš projekto „Tequila Sunrise“ žmonių net nebandė slėpti, kad eksperimentas buvo numatytas būtent tą pačią dieną. Pasirodo, kad datą galima buvo greitai ir lengvai apskaičiuoti, lyg būtų kas kvietęs tai padaryti. Be to Indija paskelbė informaciją, kad HAARP potencialiai gali sukurti tokį oro fenomeną.
Visa tai tradicinės žiniasklaidos pareiškimus, jog tai buvo paprasčiausia raketa, galima vadinti labai keistais. Tradicinė žiniasklaida neparašė nei vieno žodžio apie HAARP/EISCAT. Tinklaraščiai iš kruopelyčių į vieną sistemą surinko tai, ko nepadarė tradicinė spauda.

Įsikišo paskutinę minutę, kad atsikratytų šlykštaus plano ?
--------------------------------------------------------
HAARP technologija gali padaryti daug įvairių darbų. Galima keisti orus, o kaip ginklą, panaudoti vadinamąjį „Teslos ekraną“, kuris lengvai sunaikina raketas, taip pat galima kurti įvairias hologramas ore, kurios gali sukelti internetinės žiniasklaidos burbulą 72 valandoms.
Kodėl tradicinės žiniasklaidos priemonės EISCAT laiko paslaptimi, kai pačiame eksperimento „Tequila Sunrise“ sūkuryje pasirodė nuostabi dangaus spiralė?
Gal tam tikros jėgos, valdančios tradicinę žiniasklaidą, pasipriešino, kad nebūtų atskleistas projektas „Blue Beam“? Mes daug metų girdėjome iš įvairių insaiderių, kad šio projekto metu numatytas milžiniškų holografinių projekcijų kūrimas ore. Naudojantis tokiomis technologijomis galima imituoti NSO ir kitokius neįprastus reiškinius ir dienos metu gąsdinti žmones. Juk baimės atmosfera - geriausios sąlygos kuriant naują pasaulio tvarką. Gal būt apie tokias technologijas sužinojo ir rusai?
Vienas iš mano (David Wilcock) insaiderių patvirtino, kad Norvegijos spiralė buvo vienas iš bandymų pademonstruoti projekto „Blue Beam“ galimybes. Tai sutapo ir su rusiškos raketos „paleidimu“, apie ką smagiai raportavo tradicinė žiniasklaida.
Vienok, turint omenyje visus įrodančius liudijimus, kuriuos jau mes aptarėme, tikėtina, kad Norvegijos spiralė buvo sukurta ir be konkuruojančių pusių įsikišimo.
Reiktų prisiminti dar vieną detalę, argi ne tie patys naujos pasaulio tvarkos berniukai kalbėjo apie tai, kad planetos visuomenę į vieną valstybę galėtų suvienyti „grėsmė iš kitų planetų“. Pasižiūrėkite ir spręskite patys.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=Ag44dRO8LEA&feature=player_embedded]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=QfQximJ-6yo&feature=player_embedded]
(antrasis filmukas pašalintas cenzūros)
Rusų REN TV apie tai kalba atvirai:
[video:http://www.youtube.com/watch?v=N3338tHA6aw]
Ką apie tai pasakė Indija?
------------------------
Indija paviešino HAARP – pagrindinį naujos pasaulio tvarkos ginklą. Ypatingai Indijos spauda ėmė triukšmauti dėl „grėsmės iš kosmoso“, kaip apie dirbtiną problemos imitavimą.
Apžvalgininkė Karoll Rozin nors ir netiesiogiai užsimena apie projektą „Blue Beam“.
http://economictimes.indiatimes.com/news-by-industry/media/entertainment...
(straipsnis jau išimtas, bet citata liko)
„Galite visa tai nurašyti šaltojo karo paranojai, arba pavadinkite amerikietišku kultūriniu imperializmu, tačiau politika visados buvo ufologinių Holywoodo dramų kontekste. Kai kurie specialistai netgi tikėjo, kad egzistuoja grandioziniai „piktų ateivių“ projektai.
Savo gyvenimo pabaigoje svarbiausias NASA mokslininkas Verneris fon Braunas sakė: „bauginantis Žemę norinčių užgrobti ateivių įvaizdis“ buvo valstybinio plano dalis, nes norima pateisinti kosmoso militarizavimą remiantis gandais apie aliens grėsmę“.
1977 m., prieš pat mirtį fon Braunas savo sekretoriui pasakė: „ Prisimink, paskutinė korta yra ateivių korta. Mes ruošiamės sukurti ginklą prieš ateivius. Ir visa tai yra melas“.
80-ųjų viduryje, pačiame šaltojo karo įkarštyje Prezidentas Ronaldas Reigenas iš tikrųjų buvo pareiškęs, jog Amerika kuria kosminį ginklą, kuris vadinasi „Žvaigždžių karai“. O tai irgi pasitarnavo piktų ateivių kultui sustiprinti“. (citatos pabaiga)
Ar gali būti „Blue Beam“ panaudotas ateivių invazijos imitavimui?
---------------------------------------------
Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad „Blue Beam“ kada nors bus panaudotas siekiant skleisti gandus apie tariamą ateivių invaziją, jeigu jie, žinoma, egzistuoja? Visuomenė tapo išsilavinusi ir išprususi, ji jau turi nuovoką, apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje. Įvairių slaptų projektų aptarimas interene jau senai nukonkuravo tradicinę žiniasklaidą:
(Čia buvo video, kuris dabar išimtas, jeigu kam pavyktų aptikti Alan Boyle nuorodą, duokite žinią)
Alan Boyle medžiaga vadinosi:
„Intriguojanti šviesos šou Šiaurės Norvegijoje sukėlė triukšmą visame pasaulyje“
Toliau jis rašo:
„Kas danguje sukūrė spiralės formos ratą? Ar tai buvo ateivių vizitas, skirtas viršūnių susitikimui Kopenhagoje dėl klimato kaitos, ar praktinis gandų apie Armagedoną skatinimas, žinomas „Blue Beam“ pavadinimu?
Šis reiškinys buvo plačiai aptarinėjamas Norvegijos laikraščiuose, internete, bet kosmoso specialistai sako, jog tai buvo raketa, paleista iš rusų povandenino laivo, kuri sudužo ore, kai pradėjo suktis keistais spiralės formos judesiais.”
Savo tinklaraštyje Alanas Boyl'as užsiminė apie „Blue Beam“ kur kas plačiau, paminėdamas iš tą faktą, jog tokios technologijos gali būti panaudojamos Antrajam Kristaus atėjimui ar ateivių invazijai imituoti:
http://cosmiclog/msnbc/msn/com/archive/2009/12/09/2147455.aspx
„Mūsų forume ne kartą aptarinėjome, ar gali Norvegijos spiralė būti „Blue Beam“ projekto išbandymas, nes numatyta žmonėms parodyti scenas iš Antrojo Atėjimo arba sukelti chaosą dėl ateivių invazijos.
Šitas melas – tai priemonė į valdžią atvesti vieningą pasaulio vyriausybę. Mažų mažiausiai taip galvoja suokalbių tyrinėtojai“.
Tai visai ne juokai. Neaišku, ar tai suvokia pats Alanas Boyl'as. Jeigu jis žinotų ką kalba, greičiausiai padarytų viską, kad žmonės būtų įspėti ir sužinotų tiesą.
Remiantis daktarės Karoll Rozin pasakojimais projektui Camelot, pagrindinis NASA mokslininkas Verneris fon Braunas jai yra sakęs, kad toks planas tikrai egzistuoja. Naudojant holografinių projekcijų sistemą buvo suplanuota imituoti tariamą Armagedoną, ar ateivių invaziją tam, kad būtų įdiegta nauja pasaulio kontrolės matrica, žinoma naujos pasaulio tvarkos pavadinimu.
Nors Verneris fon Braunas gerai žinojo apie „Blue Beam“, tai dar nereiškia, kad kažkas iš šio projekto buvo panaudota. Tačiau faktas lieka faktu, kad tam tikru istoriniu laikotarpiu tai buvo planuojama. Apie tai prasitarė ir Indijos žiniasklaida. Šiandien apie HAARP/EISCAT ir panašias technologijas visuomenė jau žino. Konkurentai viską ištyrė, tad siurprizo efektas panaikintas.
Kai tik konkurentai sužinojo apie naujas technologijas ir išmoko jomis naudotis, apie tai pranešė savo priešininkui, todėl tokius planus, kaip „Blue Beam“ tenka keisti arba jų atsisakyti.
Ratas danguje nenustoja suktis
---------------------------------
Sujunkite visus taškus, praplėskite savo tyrimų mastelį, raskite tiesą, kuri dar netapo vieša arba akivaizdi.

Kaip jūs netrukus įsitikinsite, rusai taip pat nesenai pažaidė „Blue Beam“ žaidimą, kai danguje atsirado šviesos rato formos NSO. Ir vėl, ko gero, tai buvo mėginimas stimuliuoti Obamos administraciją, kad šį pagreitintų ryšių su ateiviais atskleidimą. Arba tai buvo tik perspėjimas: „jeigu jis to nepadarys, viskas įvyks savaime“.
Ir iš tikrųjų, ar yra kitas būdas pagreitinti atskleidimą, negu kad „parodyti“ kai kuriuos akivaizdžius atvejus, dėl kurių tikrumo niekas nesiginčytų. Dar geriau būtų, jeigu jie vyktų labai dažnai.
Tobulas „dūmų ratas“
---------------
Pirmasis į NSO panašus halas, pritraukęs didelį tradicinės žiniasklaidos dėmesį, pasirodė Maskvoje, 2009 metų lapkričio 7 d., t.y. likus dviem mėnesiams iki Kremliaus piramidės ir Norvegijos spiralės.

Anksčiau į tokį reiškinį panašių dalykų niekas nematė nefilmavo, nefotografavo. Ir vis dėl to oficialus paaiškinimas skambėjo maždaug taip: „optinis efektas, kuris susidarė dėl Saulės, slenkančios per orų frontus“.
Kas žino .... Tai galėjo būti nuostabus pelkių dujų „dūmų žiedas“ - linzės formos debesis, atsiradęs po to, kai išsigandęs žąsų pulkas sudarė šešėlius ir atspindėjo Saulės šviesos žaismą nuo meteorologinio zondo!

Šis švytinčių debesų halas virš Maskvos atrodo kaip ateivių puolimas iš filmo „Nepriklausomybės diena“.

Šį reiškinį matė daug žmonių, buvo filmuojamas, fotografuojamas.
NSO specialistai jį apibūdino kaip „tikrą mįslę“.
Dauguma mistikos entuziastų grožėjosi šituo vaizdu ir manė, jog tai galėjo būti „kitų planetų kilmės“ reiškinys. Ir iš tikrųjų vaizdai priminė 1996 metais pastatytą filmą „Nepriklausomybės diena“: ateiviai norėjo užgrobti žemę, šaudydami galingais lazeriais.
Nick'as Pope, (http://www.nickpope.net) buvęs NASA ir JAV gynybos ministerijos analitikas taip pat tyrė Maskvos reiškinį .
Jis sakė: „Aš niekada nieko panašaus nesu metęs. Tai yra mįslė. Kas tai bebūtų, tai vienas iš gražiausių reginių, kokius kada nors teko matyti“.
Šis reiškinys buvo plačiai aptariamas bloguose ir forumuose, beveik visame pasaulyje. Žmonės dažniau kalba, jog tai keistas meteorologinis, arba optinis efektas, tačiau būta ir kitokių: esą tai ateivių pokštai, naujas rusų klimatinis ginklas ir net pasaulio pabaiga.
Maskvos orų prognozės biuras pranešė, jog tuo metu, kai Saulė švietė iš vakarų, o virš Rusijos slinko atmosferos fontai, todėl ir susidarė toks „efektas“.
“Tai grynai optinis efektas, nors atrodo įspūdingai. Įsižiūrėjus galima pamatyti Saulės spindulius, kurie prasibrauna per debesis. Gali būti, kad filmuojant Saulė leidosi“, - tuomet sakė Maskvos orų prognozės biuro darbuotojas.
http://www.huffingtonpost.com/2009/10/13/mysterious-halo-cloud-see_n_318...
Štai video, kurį parodė kanalas Rossija, jūs galite viską pamatyti patys. Dauguma originalių filmukų apie tai buvo pašalinti.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=nT2jwkCirP0&feature=player_embedded]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=dm146T4gH1g]
Barmene, dvigubą viskio
-----------------------
Antras švytinčio halo formos NSO atsirado mažiau negu po dviejų savaičių, t.y. iš spalio 23 į 24-ąją Rumunijoje.
Antras toks atvejis verčia manyti, kad tai gali būti ne tik gamtos išdaigos.

Filmuką apie Rumunijos NSO galima pasižiūrėti atsidarius šią nuorodą:
http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/6438621/UFO-clou...
Jeigu žiūrėsime į šį reiškinį iš pakankamai toli, tai jis primena disko formos debesį, panašų į ateivių erdvėlaivį.
“Kaip galėjo atsitikti, kad niekada nematėme nieko panašaus?! O dabar mes turime du reiškinius, kurie atsirado per dvi savaites dvejose pasaulio valstybėse“, - buvo rašome portale Live Leak.
Kiti ufologai krykštavo, esą Rumunijos atvejis tik patvirtino, jog ateivių invazija artėja.
Palyginkite abu filmukus. Tai tikrai labai keista.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=9XvBYBOFKaM&feature=player_embedded]
Kaip matėme iš filmuko, debesys suformavo keistą apverstos taurės formą. Kita vertus „taurė“ meta šešėlį ant kitų debesų. Visa tai nepanašu į mums įprastus debesis.
Atrodo, kad spindulio jėga gali iškreipti storą debesų sluoksnį į taurės formos darinį.
Aš įdėmiai ištyrinėjau abu fenomenus, tačiau tuo metu nutariau nieko nerašyti. Juk man buvo pasakyta, kad netrukus įvyks atskleidimas. Jie skaičiavo, kad jeigu kas nors suvoks, kad šitie efektai yra sukurti dirbtinai, o pats reginys nesukels didelio rezonanso, tai kitas kartas bus dar labiau įspūdingesnis.
Praėjus mėnesiui ir kelioms savaitėms po Rumunijos fenomeno, mes pamatėme Norvegijos spiralę.

Holografinis „Antrojo Atėjimo“ mistifikavimas
--------------
Pamenate Alan'ą Boy'ą, žurnalistą, kuris sakė, kad „Blue Beam“ planas numato ir Antrąjį Atėjimą ir/ar ateivių įsiveržimą.
Ar pamenate, kad 2009 metais atsirado video apie tai, jog danguje virš Rusijos žmonės pamatė nukryžiuotąjį. Tačiau šis įvykis neatkreipė į save tiek dėmesio, kaip Maskvos ir Rumunijos NSO.

Nukryžiuotasis atsirado septyniais mėnesiais anksčiau negu abu „halai“. Todėl pilnai įmanoma kad strategija pasikeitė ir buvo pradėti rodyti labiau tradiciniai NSO fenomenai vien tam, kad atkreipti į save dėmesį.
Richard'as Hoagland'as atkreipė dėmesį į šį video, kai mes privačiai kalbėjomės apie Norvegijos spiralę. Nukryžiuotasis – labai sudėtingas darinys, kuris aiškiai demonstruoja jog naujos technologijos sugeba kur kas daugiau.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=mI7_RKgq9tU&feature=player_embedded]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=Fjjmts1SySM&NR=1&feature=fvwp]
Dar įdomiau, kad žmogus, filmavęs šį reiškinį, negalėjo užvesti mašinos, tol, kol danguje kabėjo kryžius. Kai tik kryžius išsisklaidė, mašina užsivedė:
Elektros anomalija pilnai įmanoma esant „torsiniams laukams“, kuriuos rusai kuria jau daugiau kaip 50 metų. Daug metų mes žinojome, kad torsiniai laukai gali laikinai sugadinti elektros įrangą. Gal būt taip atsitiko ir su Rusijos gyventojo mašina. HAARP technologijų pagalba galima suformuoti torsinius laukus dėl laibai aukštų elektromagnetinių įkrovų.
Tame nieko nėra stebuklingo. NSO liudytojai senai kalba apie kontaktų metu vykstančias elektros anomalijas. Toks torsioninių technologijų panaudojimas kartu su nukryžiuotojo vaizdu danguje tik įrodo, kad tokius fenomenus kuria ne ateiviai, bet žmonės.
Paskutinis ėjimas prieš šacha ir matą
---------------------------------------
Daktaras Steven Greer, organizuodavo Vašingtone brifingus svarbioms Kongresio personoms, dar 2001 metų gegužę, o 2009 m. sausį padarė pranešimą, kuris tik visai nesenai tapo žinomas plačiajai publikai.
Greer nemini konkrečiai Rusijos. Jis kalba tik apie interesus Europoje saugumo srityje.
Jis šituos žodžius perdavė prezidentui Obamai per bendrą draugą. Vėliau jis patvirtino, kad Obama šį pranešimą matė ir jį suprato:
http://www.disclosureproject.org/EmailUpdateOctober242009.htm
„Interesai Europoje, Vatikane ir Azijoje ypatingai Prancūzijoje ir Kinijoje skatina atskleidimą. Jeigu Jungtinės Valstijos šiuo klausimu nejudės į priekį, tai padarys kiti. Amerika taps atsilikusia ir praras autoritetą. Tai neturėtų įvykti.
„Jau netolimoje ateityje Europa ir Azija judės į priekį su JAV arba be jų. 70 metų slėpėme paslaptį, jau užtenka“.
Mažiau nei po 2 mėnesių, po to, kai JAV prezidentui buvo parašyti šie pranašiški žodžiai, Rusijos danguje pasirodė nukryžiuotasis.
Praėjus trims mėnesiams po šio įvykio, trys skirtingi insaideriai daktarui Petersonui papasakojo, kad Obamos administracija planavo formalų atskleidimą 2009 metų lapkričio 27 d. (turėjo įvykti 2 valandų televizijos laida).
Praėjus 12 dienų po to, kai Obamos administracija (dėl nežinomų priežasčių) atsisakė pirminio Atskleidimo plano, pasirodė Norvegijos spiralė ir Kremliaus piramindė, o po dienos Obama gavo Nobelio Taikos premiją.
Piešinių laukuose kūrėjai mus įspėjo apie 2009 m. rugpjūčio 16 d. svarbą. Manoma, kad į rusų rankas patekus slaptiems naujos pasaulio tvarkos dokumentams, jie taip pat sumanė pademonstruoti, jog sugeba demonstruoti dirbtinius NSO. Taip pat yra nuojauta, kad rusai gali pirmi įvykdyti projektą Atskleidimas.
HAARP/“Blue beam“ bandymai buvo tęsiami 2010 ir 2011 m. Tikėtina, kad projektas nėra visiškai nurašytas.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=6_nK3zsHmi0]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=xzRTQ8Yaipw&feature=fvsr]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=_ktA_rU_Orc]
Galutinis mūšis ilgame insaiderių kare
----------------------------------------
Toks scenarijus tikrai gali būti. Įvairios grupuotės dėl to kovojo kelis šimtmečius. Dabar, kai jūs pamatėte šį žaidimą, laikas pastudijuoti ir žaidėjus. Mums svarbu žinoti, kas jie tokie, ko nori ir kieno pusėje kovoja, jeigu apskritai jie yra kokioje nors pusėje.
Tiesa yra labiau konkreti iš aiški, negu, kad gali įsivaizduoti dauguma žmonių, kurie skaito tik tradicinę spaudą. Tačiau visame tame yra neabejotina vilties kibirkštis.
Gintaro komentaras
-----------------
Trečios ir ketvirtos dalies nutariau neversti, nes toliau David Wilcock šiek tiek nuvažiuoja į lankas. Studijos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas“ tęsinį bei kitas panašias temas galima rasti:
anglišką versiją:
http://www.divinecosmos.com/
rusišką versiją:
http://divinecosmos.e-puzzle.ru/6Chapter3.htm
http://divinecosmos.e-puzzle.ru/6Chapter4.htm
Kiekvienas žmogus turi teisę galvoti ir rašyti tai ką nori. Trečioje ir ketvirtoje dalyje kalbėdamas apie užkulisio žaidėjų intrigas ir veikiančias grupuotes, Wilcockas remiasi pranašiškomis dr. Peter David Beterio audio knygomis, kurias jis išleido dar 70-aisiais, praėjusiame amžiuje. Mano nuomone, šis šaltinis patikimas ne daugiau kaip 40 proc. nes apstu istorinių ir faktinių klaidų. Tai primena mokslinės fantastikos kūrinį, bet ne istorinį-analitinį traktatą. Spręskite patys.
http://www.peterdavidbeter.com
Pirmas dvi šio traktato dalis Wilcock'as pradeda tikrai įspūdingai ir pateikia daug naudingos informacijos apie tai, kad dauguma vadinamųjų NSO fenomenų yra naujų technologijų bandymai ir su ateiviais jie neturi nieko bendro, išskyrus vieną dalyką, jog kažkuriuo istoriniu momentu buvo planuojama pademonstruoti „Blue Beam“, t.y. prigąsdinus visuomenę NSO fenomenais, įvesti naują pasaulio tvarką.
III ir IV dalyse Wilcock'as, remdamasis P. D. Beteriu daro nedovanotinas istorines klaidas, parodydamas, kad Rodshildai ir Rockefeleriai buvo ir yra tarpusavyje nesutariančios ar konkuruojančios grupuotės ir, kad esą Rusijos (ar Kinijos) užkulisiniame isteblišmente yra dar viena grupuotė, kuri nenori Rockefelerių klano stumiamos naujos pasaulio tvarkos. Klaida ir tai, jog abu autoriai sionizmą ir iliuminatus tapatina tik su Rodshildų klanu ir kildina iš chazarų. Esą judaizmą išpažinę chazarai, turėję savo imperiją 1-6 m.e. amžiuose nekentė slavų-krikščionių, todėl iki šiol jiems keršija, norėdami sugriauti Rusijos valstybę. Rusai, netgi sovietiniais laikais buvo priversti draugauti su Rockefeleriais, kurie neva vieni kitus palaikė. Nežinau, kiek tame tiesos, tačiau tai panašu į pasaką. O gal aš ne viską supratau?
Labai įdomiai Rodshildų sionizmą yra išnagrinėjęs David Icke, kurio vertinimai man yra labiau prie širdies.

http://www.davidicke.com/articles/political-manipulation-mainmenu-72/427...
P. D. Beterio teorija apie Rodshildų ir Rockefelerių karą smarkiai prieštarauja kitiems šaltiniams, pavyzdžiui, Johan Coleman, Maxwell Jordan, Fritz Springmeier „The 13 Satanic Bloodlines of the Illuminati“ .
http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/
Puiki knyga

Dr. Johan Coleman apie komitetą 300 (žiūrėti visas 10 dalių).
[video:http://www.youtube.com/watch?v=fjlsnrljR14]
Gal būt tie klanai ir gali konkuruoti tarp savęs, nes tai milžiniškos interesų grupės, kurios valdo planetą, pasidalinusios į teritorijas ir verslo sritis, tačiau visų šių grupių ideologinė platforma yra vieninga – kontrolė, kontrolė ir dar kartą kontrolė. Jie pamišę dėl kontrolės. Nauja pasaulio tvarka yra visų 13 šeimų pagrindinis ideologinis pamatas ir tikslas. Nereikia iš šio konteksto išmesti iš įvairių (naujų ir senų) Kremliaus ar Pekino grupuočių. Jos tikrai nėra opozicija naujai pasaulio tvarkai, o tik konkurentai, kas greičiau įvykdys vieną ar kitą sąmonės kontrolės projektą. Esu giliai įsitikinęs, kad rusiškos, kiniškos, ar kitokios azijatų mafijos, jeigu iškovotų tokią pat galią, kaip Rockefeleriai ar Rodshildai, darytų žemėje lygiai tą patį tą patį, nes jų ideologinis pagrindas yra toks pat – kontrolė ir nauja pasaulio tvarka. Visų jų religija yra ta pati – atviras arba užmaskuotas satanizmas. Jie visi – tų pačių ložių nariai. Visokie kapitalizmai, komunizmai, bolševizmai ir kitokie „kairės-dešinės“ -izmai yra tik akių dūmimas pilkai masei, kuri nieko nesusigaudo. Jų draugai „ateiviai“, su kuriais neva užmezgė kontaktus yra ne kas kita, o tie patys bibliniai „dievai“ arba puolę angelai, dvasių pasaulio atstovai, reptiloidai, kurie savo kolonijas yra įsteigę čia pat žemėje, tik mes jų nematom, o pastabesni – mato. Ir jie ne kokie nors atsitiktiniai paklydėliai iš kitų galaktikų. Jie gali apsimesti, pavyzdžiui, Ashtara comand iš Plejadžių žvaigždyno, kurie, pasirodo, į Žemę vyksta vien tik tam, kad skelbtų New Age filosofiją ir neigtų krikščionybę. Tai daugiausiai 4-5 tankio būtybės iš liaudyje vadinamo „mirusių pasaulio“ (žemutinio atsralo). Tai paraleliniai pasauliai, o ne kitos planetos ar galaktikos. Šitie ateiviai - evoliucijos eigoje tarpiniuose pasauliuose įstrigusios sielos. Jos kolonizavo žemę prieš daug tūkstančių metų, o tokie kaip Rodshildų ir Rockefelerių klanai yra jų marionetės. Ir jeigu yra tikslas suvienyti planetą, jie bandys ir bandys iš naujo. Tik klausimas ar pavyks?
Nemanau, kad tikrasis ryšių su ateiviais atskleidimas įvyks. Jei ir įvyks, tai bus eilinė manipuliacija arba tam tikra "Blue Beam" scenarijaus dalis. Bet gal aš ir neteisus, kaip ir dėl pačių ateivių kilmės. Gal būt ne visi ateiviai yra demonai. Iki šiol tiek yra primeluota, jog tikėti nebesinori niekuo. Juo labiau valdiškomis struktūromis.
Jeigu norime tikėti tikru prabudimu ir realiomis permainomis, turėtume suvokti paprastą dalyką: jokių revoliucijų, jokių permainų iš viešo ar šešėlinio isteblišmento pusės negali būti. Jei taip atsitiks, tokiomis permainomis tikėti negalima, nes didelė tikimybė, jog tai tik imitacija. Wilcock piešiama insaiderių kova dėl Atskleidimo primena kinišką pasaką apie drakoną. Vienam nukirtus galvą, atsiranda kita. Jokios opozicijos isteblišmento viduje neįmanomos. Sistema gali pakeisti fasadus, bet iš esmės ji negali pavirsti niekuo. Sugriauti sistemą viduj sistemos neįmanoma. Tai yra trečiojo tankio planetų specifika. Žiūrėkite filmą „Matrix“. Ten valdomų revoliucijų scenarijus parodytas labai aiškiai. Bet žemė juk transformuojasi. Ji negalės toliau būti vien tik „trečiajame tankyje“.
Jei ir yra opozicija, tai jos kilmė visai kitokia. Tai, pirmiausia, vidinė, asmeninė kiekvieno žmogaus opozicija - dvasinis kelias, atsisakant bet kokių pretenzijų, manipuliacijų smurto bei siekių dominuoti kokioje nors žaidimų aikštelėje. Pirminė bet kokios revoliucijos sąlyga – sutramdyti savo EGO, o bet kokia vieša sistema be EGO – sunkiai įsivaizduojama. Ten kur valdymas paremtas vertikalia hierarchija, ten visuomet EGO vaidina pagrindinį vaidmenį. O kol kas niekas mums nesiūlo sistemos be vertikalios hierarchijos. Vis viena yra vadai, kurie žino geriau, vis viena yra liaudis, kuri tiki žiniasklaidos pasakomis ir nieko nežino apie realią situaciją. Bet koks didesnis žinojimas iššaukia susireikšminimą ir puikybę. O tai visuomet sukelia pagundas piktnaudžiauti esama padėtimi ir dėl asmeniniu tikslų. Taip demoniška vertikalė žmogų ir pagauna.
Enocho knygoje yra vieta, kurioje rašoma, jog puolusių angelų palikuonys Nifilim (dabartinis planetos isteblišmentas) yra Dievo pasmerkti „kariauti tarpusavyje bei žudyti vieni kitus“.
Todėl nereikia stebėtis, jog šešėlinio ir viešojo elito atstovai tarpusavyje kovoja ar konkuruoja dėl turtų ar interesų. Mes nuo tokios konkurencijos turėtume bėgti kuo toliau ir panašiuose spektakliuose nedalyvauti, jei, žinoma, tai pajėgiame suvokti ir pamatyti.
Tolesnėse Wilcocko traktato dalyse yra daug daugiau painiavos, negu racionalumo, nors kaip minėjau pirmos dvi dalys (ir pirmoji trečiosios dalies pusė) – tikrai neblogos.
Visiškai absurdiškai skamba teiginys, kad rusai iki 2008 meru rugpjūčio 16 d. nieko nežinojo nei apie HAARP, nei apie "Blue Beam", nei apie naują pasaulio tvarką. Visuomenė apie tai kalba du dešimtmečius. Teslos atradimai žinomi viešai.
Iš Galinos Tsariovos filmo "HAARP климатическое оружие" aišku, kad rusai darė tuos pačius projektus beveik tuo pačiu metu kaip ir JAV.

Absurdiškai skamba ir teiginiai, jog Apolono "mėnulio programa" buvo slaptai tęsiama ir po 1973 metų ir ten buvo statomos bazės. Reikia nepamiršti, kad Apolno ar Sojuz programose dirbo šimtai tūkstančių žmonių ir nutylėti tokį svarbų dalyką, kaip srydžius į mėnulį po 1973 metų būtu neįmanoma dėl paprasčiausios priežasties: tokį kiekį žinančių nutildyti neįmanoma. Vis viena tiesa būtų išryškėjusi. Tuo tarpu praėjo 40 metų ir joks insaideris apie tai nieko neparašė. Skrydžių valdymo centrą Hiustone visuomet seka šimtai radijo mėgėjų. Jeigu iš tikrųjų vyko slapti srydžiai į mėnulį, tai ryšys turėjo būti palaikomas rezerviniais dažiniais ir visiškai ne iš Hiustono. Kita vertus tokie slapti projektai būtų pareikalavę milžiniškų pinigų.
Dar viena mintis atėjo į galvą skaitant III ir IV dalis. Turint omeny rusų pomėgius "nukopijuoti ir padaryti geriau", negu konkurentai, pavyzdžiui, NATO ar amerikonai, pilnai tikėtina, jog jie turi sukūrę savo "Blue Beam" versiją, skirtą rusiškam ar post-sovietiškam mentalitetui.
Prisipažįstu, jog mano protas kol kas negali priimti Edgaro Keisi, jog iš Rusijos ateis „taika ir ramybė“. Nieko gero iš Rusijos ateiti negali. Rusija yra toks pat tvartas, kaip ir Amerika ar Europos Sąjunga, kuriame žmogus yra laikomas gyvuliu arba žemiau gyvulio, o viešas ir slaptas elitas klesti, suprasdamas vienintelę tiesą, kad norint likti valdžioje, tautą reikia laikyti už pavadėlio, pusalkanę ir absoliučioje tamsoje. Jei čia yra pagal Edgarą Keisi „išsigelbėjimas ir ramybė“, tuomet aš nieko nesuprantu arba nepribrendau suvokti.