Dar kartą apie tris ateivių laivus, skrendančius link Žemės

2010 metų lapkritį NASA kosminis teleskopas Chandra į Žemę perdavė pluoštą fotografijų, kuriose astrofizikai pamatė kažką ypatingo. Tose nuotraukose aiškiai matosi, jog ties Saulės sistemos riba juda trys milžiniški objektai. Astrofizikai tuos objektus ištyrė ir pamatė, jog kosminiai kūnai – juda vienodu greičiu ir bendra trajektorija. Mokslininkų nuomone, jų tikslas – Žemė. 2012 metų gruodžio mėnesį tie objektai pasieks mūsų planetą. REN TV filme „Pasaulinis suokalbis. NSO įsiveržimas“, teigiama, kad iki ateivių įsiveržimo liko mažiau nei metai laiko. Kai kurie astrofizikai tvirtina, jog ateiviai turėjo pasirodyti jau šių metų lapkritį arba gruodį. O jeigu tai tiesa? O kas bus, kai jie atvyks? Ko gero mums beliks tik melstis.
REN Baltija šį filmą pakartojo gruodžio 4 d. Jame sudėtos visos bazinės žinios apie tai kas šiuo metu vyksta pasaulyje už širmos ir kas bręsta 2012 m. Filme pasakojama vizitų į žemę istorija nuo actekų ir šumerų legendų iki šių dienų masonų, iliuminatų. Filme bandoma atsakyti į klausimą kas tie ateiviai, iš kur jie, ko čia nori ir kokios jėgos žemėje ketina juos pasitikti kaip savus. Juk neatsitiktinai ir Vatikanas ne per seniausiai pripažino, jog gyvybė už žemės ribų gali egzistuoti, o kontaktai su ateiviais – tik laiko klausimas.
Kosminis teleskopas Chandra į orbitą buvo paleistas 1999 metais. Jis savo veidrodžius buvo nukreipęs į Plutoną, tačiau pamatė to ko nesitikėjo. Rusijos rašytojas Anatolijus Šemšiukas, komentuodamas šias NASA versijas, sako, kad iš tų trijų objektų sklinda keistas negatyvus spinduliavimas. Stebėdami juos, moksliniai priėjo išvados, kad į Žemę lekiantys objektai yra ne natūralios kilmės. Joks natūralus objektas negali tokiu greičiu lėkti, kukį užfiksavo teleskopas. Paskutinį kartą tie objektai buvo pastebėti 2011 metų rugsėjį.