Kvantinės medicinos užsiėmimų kursas Šiauliuose

Trečiojo tūkstantmečio kvantinės medicinos užsiėmimų ciklas Šiauliuose vyksta kas antrą ketvirtadienį, nuo 17 val. Šiauliuose, Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66, 1 korpusas.
Šiauliuose Trečiojo tūkstantmečio kvantinės medicinos užsiėmimų ciklas prasidės vasario 12 d.
Laba diena, siunčiu pranešime apie prasidėsiančias mūsų paskaitas
"Trečiojo tūkstantmečio kvantinės medicinos" užsiėmimų ciklas prasidės vasario 12 d.
Stresai ir traumuojančios situacijos mus lydi kiekvieną dieną. Tai, atrodo, neišvengiama. Ilgalaikes streso pasekmės Palieka savo pėdsakus stubure. Blogą savijautą dažniausiai lemia netinkamas požiūris į tai, kas mus žeidžia, ko mes negalime suvaldyti. Kovodami su matomais ir nematomais priešais – problemomis tiek namuose, tiek darbe prarandame daug jėgų ir energijos. Dėl energijos praradimų susergame įvairiomis vidaus ligomis, tampame nedarbingi. Stresas, situacijų nepriėmimas ne tik kenkia sveikatai, bet ir teršia mūsų aplinką, kurioje gyvename ir dirbame, nes skatina agresiją, pyktį, depresiją. Šiomis emocijomis užsipildo mūsų gyvenimas, artimųjų ratas, namai, gatvė, darbo ir verslo aplinka. Todėl metas kalbėti apie streso ekologiją. Metas kurti aplinką be streso, be agresijos, kurioje jauku gyventi, dirbti, kurti. Visa tai galima pasiekti išmokstant vidinės ramybės bei gebant priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, o ne kariauti su juo ar bėgti nuo jo. Pirmiausia bet kurioje situacijoje turime priimti bet kokį gyvenimo iššūkį be baimės, harmonizuoti save, savo artimiausią aplinką, tada ir gyvenimas aplink taps kitoks.
„Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“ apjungia senąsias Rytų medicinos ir sveikatinimo tradicijas (ajurveda, ci-gun, joga) su naujausiais mokslo pasiekimais kvantinės fizikos srityje bei suteikia daug pagalbos būdų kiekvienam iš mūsų, kad įprastas gyvenimas būtų grindžiamas ne stresais, o harmonija ir vidine ramybe.
Senoji išmintis ir šiuolaikinis mokslas vieningai sako: kokios mintys ir emocijos, tokia ir mūsų aplinka. Harmoninga aplinka - tai ir yra raktas į stresų įveikimą ir sveikatą, sėkmę tiek asmenimiame gyvenime, tiek tarnyboje bei versle.
Pirmojo įvadinio seminaro metu supažindinsime su paskaitų ciklu 2015 m, „Trečiojo tūkstantmečio kvantinė medicina“. Tai temos, susijusios su gilesniu savęs pažinimu, streso, nerimo įveikimu, jėgų ir energijos atstatymu bei harmoningais santykiais.
Taip pat viso paskaitų ciklo metu išmoksime naudotis senovės Kinijos Šaulinio vienuolių pratimais padedančiais valdyti skausmus nugaros, stuburo srityje, atlikti bekontaktinius masažus, naudojant specialų kvėpavimą bei žmogaus kūno šilumos erergiją, kuri iš esmės yra kvantinės prigimties. Todėl panašios sveikatinimosi metodikos visame pasaulyje vadinamos kvantiniu arba Absoliuto prisilietimu.
Tokie kurstai šiuo metu jau vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje. Metas prisijungti ir šiauliečiams. Užsiėmimai Šiauliuose vyks nuo 2015 metų vasario iki 2015 metų birželio. Baigusiems bus įteikiami diplomai.
Pirmoji įvadinė paskaita įvyks 2015 m. vasario 12 d. (ketvirtadienį) Šiauliuose, Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66, 1 korpusas.
Pradžia – 17.00 val., Trukmė – 2. 30 val,
Kaina – 10 Eur
Registracija telefonu 868611122,
el. paštu: gintaras1221@gmail.com
Trečiojo tūkstantmečio kvantinės medicinos paskaitų planas Šiauliuose, 2015 m.
Trečiojo tūkstantmečio kvantinės medicinos paskaitų planas Šiauliuose, 2015 m.
2015-02-12 Įvadas. Kvantinės medicinos mokslinis-filosofinis pagrindimas. Visatos dėsniai. Naujoji pasaulėžiūra. Kaip pasaulėžiūra keičia gyvenimo kokybę? Kaip mintimis keičiame sveikatą ir pasaulį?
2015-02-19 Intuicijos stiprinimas. Pakitusios sąmonės būsenos. Meditacinės praktikos, specialios nusiraminimo ir savęs harmonizavimo technikos.
2015-03-05 Diagnostikos pradžiamokslis. Darbas su virgulėmis, svareliais ir kitokia technika. Teorija ir praktika. Saugomo technika.
2015-03-19 Kvantinio gydymų metodikos ir technikos fiziniam kūnui harmonizuoti, stuburas ir jo ištiesinimas.
2015-04 -02 Kvantinio gydymo metodikos. Biolauko diagnostika, korekcija tiesiogiai ir per atstumą. Simbolių, amuletų, talismanų naudojimas. Praktiniai užsiėmimai.
2015-04-16 Astraliniai parazitai. Kaip juos atpažinti ir kaip nuo jų išsivalyti. Biolauko parazitų, nusiurbimų diagnostika bei korekcija.
2015-04-30 Gyvūnų, augalų, praeities, ateities bei gyvenimo situacijų diagnostika ir gydymas tiesiogiai ir per atstumą. Verslo situacijų diagnostika bei korekcija. Poveikio darymas per atstumą, valstybinių institucijų ir politiniams sprendimams.
2015-05-07 Šeimyninių situacijų, porų diagnozavimas. Dingusių žmonių ir daiktų paieška.
2015-05-21 Energetinis vampyravimas tarp artimų žmonių. Santykių šeimoje diagnostika ir harmonizavimas. Juodosios magijos ir burtų, “blogos” akies, nužiūrėjimų panaikinimas.
2015-06-11 Kvantinio gydovo moralinis kodeksas ir darbo etika. Teisiniai aspektai. Alternatyvių sveikatinimo paslaugų paslaugų marketingas ir vadyba.
2015-06-18 Kaip atgauti energiją įvairiose situacijose. Praktinės situacijos, Pasidalinimas gerąja patirtimi. Atliktų darbų aptarimas. Kurso apžvalga, sezono uždarymas. Diplomų įteikimas.
Paskaitų ciklą veda Gintaras Mikšiūnas.
Trumpai apie save. Pagal išsilavinimą esu verslo žurnalistas, per 25 karjeros metus žiniasklaidoje teko dirbti tokiuose leidiniuose, kaip „Vakarinės naujienos“, „Respublika“, „Lietuvos aidas“, „Verslo žinios“, „Lietuvos žinios“, taip pat ryšių su visuomene versle. Būdamas skeptiku ir tikėdamas tik mokslu maždaug prieš 15 metų ėmiausi žurnalistinio tyrimo, siekdamas praktiškai išsiaiškinti, ar tiesą sako senosios Rytų sveikatinimo tradicijos, tokios kaip Šaulinio vienuolių medicina, REIKI, Ajurveda, Su Jok ir pan. Žurnalistinio tyrimo metu teko žinių semtis pas JAV (Monro institutas) bei Rusijos (Novosibirsko mokslų akademija) specialistus. Iš pradžių tai buvo kaip laisvalaikio užsiėmimas, hobis.
Laisvalaikiu tyrinėdamas netradicines Rytų sveikatinimo sistemas išsiaiškinau, jog tame jokios mistikos ar šarlatanizmo nėra. Tai yra visos žmonijos išmintis, kultūrinis-dvasinis paveldas, kurios deramai neįvertiname. Dažnai mes šią išmintį automatiškai puolame neigti, nepasigilinę į esmę. Daugumą netradicinės medicinos siūlomų metodikų, kaip pagerinti savo sveikatą, specialius fizinius pratimus, kvėpavimo ar vizualizacijos technikas, tiksliau – jų teigiamą poveikį žmogaus sveikatai galima pagrįsti šiuolaikinės kvantinės fizikos atradimais. Tame nieko stebuklingo ar antgamtiško nėra. Visa tai teko pritaikyti sau ir savo artimiesiems, kol įsitikinau, jog viskas puikiausiai veikia. Mintis, ketinimo jėga yra galingas įrankis, kurį galime išmokti valdyti sveikatinimo tikslais. Senąją liaudies medicinos išmintį galima pritaikyti šiuolaikiniam žmogui. Susikaupė žinių ir praktikos bagažas, kurį, kartu su profesionalia medike, masažo bei ajurvedinio gydymo specialiste Virginija Pakarkliene dalinuosi su paskaitų klausytojais.
Pagarbiai,
Gintaras Mikšiūnas