Jūs esate čiaŽurnalai / Gintaras's blog / Web Bot pranašystės apie 2012-2013 metus

Web Bot pranašystės apie 2012-2013 metus


ĮrašėGintaras- Įrašyta24 Balandžio 2012

Web Bot projektas buvo paleistas į gyvenimą apie 1996-uosius metus. Iš pradžių jo paskirtis buvo nuspėti emocinę būklę fondų rinkose. Tačiau po 2000 m. ši technologija buvo pradėta naudoti visame globaliame tinkle, beveik visomis kalbomis. Web Bot naudoja vadinamuosius virtualius vorus, kurie ieško internete tam tikrų raktinių žodžių, kurie charakterizuoja emocines žmonių būsenas. Web Bot – tai tai duomenų raportas, sukurtas tam, kad žinoti bendraujančių internetu pasąmonės lygyje esančias tendencijas. Kai žmonės kažką jaučia, jie negali pasakyti atvirai, o visas tas emocinis turinys pasireiškia įvairias specifiniais žodžiais. Duomenys surenkami ir tyrinėjami.

Per beveik 15 metų ši technologija ištobulėjo taip, kad dabar Web Bot gali nuspėti įvairius būsimus įvykius ne tik fondų biržose, bet ir politinėje arenoje. Žmonės visada jaučia, kad kažkas artėja. Jie jaučia katastrofas, žemės drebėjimus, radikalias finansines ir gyvenimo permainas. Visos tos nuojautos pasireiškia bendravimo kultūroje, vartojamų žodžių arsenale, emocinėse žodžių išraiškose ir t.t. Analitikai, gavę duomenis, gali daryti išvadas. Ir tos išvados dažnai būna labai teisingos.
Šiuose filmukuose pateikta Web Bot duomenų analizė, apie kas mūsų planetos laukia jau šiais metais. Informacija sukrečia, nors niekas nesako, kad tai tiesa. Tačiau internete pastaruoju metu vartojama lingvistika sako, kad šių metų spalį-lapkritį bus karas, o vasaros pabaigoje doleris, kai rezervinė valiuta galutinai žlugs. Metų pabaigoje mes susitiksime su ateiviais, o 2013 metai iš viso prasidės pakankamai kraupiai. Tačiau, kaip teigia Web Bot operatoriai, sužinoję tokius dalykus, žmonės gali keisti perspektyvą. Ir jau ne kartą taip buvo, kai ateitis netikėtai keisdavosi. Tiesiog neįvykdavo tai, kas akivaizdžiai turėdavo įvykti. Galima tai vadinti Dievo apvaizda, pagalba iš Dangaus ar panašiais dalykais, tačiau tai rodo, jog žmogus nėra pasyvi neišvengiamų nelaimių auka. Elitas labai norėtų, jog taip atsitiktų. Deja, žmogus gali daugiau negu apie save galvoja.
Web Bot būrėjai šių metų pabaigoje pranašauja gan niūrius dalykus, bet neneigia, jog viskas gali pasikeisti, o gal net keičiasi į gerą. Yra numatytos trys ar keturios galimų įvykių perspektyvos. Kiek jos realios, gali parodyti tik pats laikas. Tačiau ruoštis įvykiams, žinant ir nebijant reikia jau dabar, nes elitas vis viena darys tai ką sumanęs, kad ir kaip jiems nesisektų, ar sektųsi.

Kalbant apie 2012 metų reikšmę, tai Web Bot kūrėjų nuomone, jie buvo sukurti dirbtinai. Viskas buvo surežisuota priderinus majų kalendorių prie Julijaus ir Grigaliaus kalendorių. Tai atsitiko daug anksčiau, negu žmonės sužinojo apie majų kalendorių.

Tačiau pirmiausia sulaukime tos datos. Yra pakankamai daug požymių, jog daugelis reikalų pasaulio valdovams sprūsta iš rankų. Išsimagnetina programos, kurios veda sociumą tam tikra kryptimi, nes atsiskleidžia paskaltys, kurios neturi atsiskleisti. Jie nebegali deramai suvaldyti situacijos, nes žmonės pradeda suvokti, jog yra valdomi per programas ir paprasčiausiai ima nebetikėti tuo, kas yra viešai rašoma ar kalbama. Ateivių invazija gali būti metamas kaip paskutinis koziris, jei staiga nepasisektų kiti planai – sukurstyti nedidelį branduolinį karą tarp Izraelio ir Irano.

Elitas tyčia dabar mėgsta provokuoti kalbas apie katastrofas ir nelaimes. Jie tai vadina „beždžionių smegenimis“. Jie įmeta į eterį kokią nors temą, pavyzdžiui,  apie FEMA CAMPS, koncentracijos stovyklas ir visi apie tai šneka. Gimsta daug baimės, o baime šitie padarai kaip tik ir maitinasi. Web Bot kūrėjai siūlo vengti tokių emociškai nuspalvintų diskusijų internete. Visa tai reikia žinoti, tačiau būtina ir suvokti, jog tai gali būti spąstai. Kuo daugiau žmonių apie tai kalbės, tuo jiems geriau. Reikia būti ramiam ir ruoštis tam tikriems veiksmams išlaikant šaltus protus.

Atsiminkite, vadovai bėgs slėptis į bunkerius ir tie, kurie liks gyvi viršuje spręs, leisti elitui išlipti į paviršių, ar ne. Taip, kad galima į šią situaciją pažvelgti ir iš tokios, optimistinės perspektyvos.

Iš žemiau pateiktų filmuotų medžiagų matosi, jog Web Bot kūrėjai pakankamai informuoti ir tikrai žinantys ką sako. Jie niekad nesako to ko nežino ir nefantazuoja. Jie remiasi tik kompiuterine informacija ir pateikia tai, ką sako programos.

Informacija labai įdomi ir svarbi. Siūlome peržiūrėti šią medžiagą ir padaryti savo išvadas. Informacija pateikta rusų ir anglų kalbomis.

1 dalis
http://video.yandex.ru/users/good123good/view/79

2 dalis
http://video.yandex.ru/users/good123good/view/80

Coat to coast AM apie Web BotTaip pat daugiau įdomios informacijos apie Web Bot pranašystes  galima rasti šiuose puslapiuose. Yra anglų, yra rusų kalbomis. O kas nori daugiau, įveskite į paieškų laukelius "Web Bot", informacijos rasite labai daug.

Jei kas turi daugiau nuorodų ar informacijos apie Web Bot pranašystes, įdėkite į komentarus.

http://2012supplies.com/what_is_2012/web_bot_2012.html
http://webbot-project.blogspot.com/
http://planeta.moy.su/blog/2012_veb_bot_predskazanija_video/2012-04-24-1...

www.kvantinemagija.lt

Sindikacija

Surinktas turinys

Žemės pulsas: kronika ir analizė

Pasikeitimai Žemės magnetiniame lauke
--------
Japonijos mokslininkai nustatė, jog Žemė artimiausiais metais gali trumpam atšalti
--------
Kodėl pastaruoju metu Žemė tapo seismiškai aktyvesnė? Faktai ir analizė
--------
Analitinė informacija apie tai, kaip klimato kataklizmai veikia draudimo rizikas
--------
Anomalinių Žemės vietų žemėlapis
--------
Prognozuojama, jog Saulės aktyvumas pasieks maksimumą 2013 metais
--------
Seisminis Žemės plutos aktyvumas ir drebėjimai. Informacija realiu laiku
--------
Informacija apie litosferos plokščių judėjimą
--------
Žemės drebėjimų statistika
--------
Blyksių Saulėje kronika, pavojingi ir nepavojingi laikotarpiai
--------
Saulės aktyvumas, audros, blyksniai. Palydovo SOHO duomenys realiu laiku
--------
Mėnulio fazės ir užtemimai. Palydovo duomenys realiu laiku
--------
Situacija Saulės sistemoje, planetų ir palydovų judėjimas realiu laiku
--------
Saulės atmosferos būsena ir pokyčiai Žemės magnetosferoje. Magnetinės audros, pavojaus laipsniai vakar šiandien, rytoj
--------
Padėtis Žemės jonosferoje bei radioaktyvumo stebėjimai realiu laiku
--------
Žemės magnetosferos pokyčių stebėjimai realiu laiku
--------
Vulkaninis aktyvymas ir ugnikalnių įsiveržimai. naujausios žinios
--------
Ką veikia visi Žemės ugnikalniai realiu laiku?
--------
Pranešimai apie radiacinį užterštumą ir pavojingas avarijas
--------
Uraganai, tornado, liūtys, nuošliaužos ir kitos stichijos. Įvykių kronika
--------
Technogeninės katastrofos ir avarijos
--------
Politinių ir ekonominių anomalijų kronika ir analizė
--------
Orų prognozė šiandien, rytoj, potyt ir 2 savaitėms
--------
Lietuvos hidrometerologijos tarnybos informacija
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimo kronika (rusų k.)
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimas ir atskleidžiami faktai (angl. k.)
--------
Apibendrintos ufologų išvados apie tai kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje (rusų k.)

--------
Grėsmę keliantys asteroidai: statistika ir komentarai
--------
Astrologinės prognozės, horoskopai, mėnulio fazės
--------
Numerologinė analizė ir konsultacijos

Navigacija