Jūs esate čiaŽurnalai / Gintaras's blog / NASA vėl įspėja apie ateivių laivus Žemės atmosferoje

NASA vėl įspėja apie ateivių laivus Žemės atmosferoje


ĮrašėGintaras- Įrašyta24 Lapkričio 2011

Paskleista dar viena ufologinė antis iš Blue Beam scenarijaus? Iš karto norisi pasakyti, kad šiame pranešime minima NASA, JTO ir kitos oficialios struktūros, tačiau kitiems ufologams ir astrofizikams nepavyko rasti šią informaciją patvirtinančių šaltinių. Pranešime kalbama apie tai, jog ateivių laivai žemę pasieks šių metų lapkričio 28 d.

„Mes manome, jog svetimi kosminiai laivai Žemės atmosferą pasieks lapkričio 28 arba 29 dienomis“. Taip prieš kelias dienas esą yra pasakęs daktaras John Molli, kuris yra Jungtinių tautų organizacijos ir SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) ekspertas ateivių klausimais.

„Kol kas nėra aišku ką ketina Žemėje daryti Gootans civilizacijos atstovai. Bet skirtingai nuo ateivių iš Zeeba planetos, kurie jau išsilaipino Žemėje prieš 14 mėnesių, Gootans yra žymiai aršesni“, - sakė „ekspertas“ prie JTO. Anot jo, Vyriausybės visame pasaulyje planuoja atremti ateivių atakas.
Jo teigimu, planeta Gootan yra už Paukščių tako ribų ir 14 kartų didesnė negu Žemė. Jų smegenys yra išsivystę geriau negu žmonių, todėl suprasti šių ateivių tikslų mums nepavyksta. Artėjantys prie Žemės trys kosminiai laivai, apie kuruos jai pusę metų skelbia SETI, nėra susiję su galima Gootan invazija, kuri prasidėjo 2010 metais ir baigsis 2015 m.
Manoma, jog Gootan ateivių išvaizda gali būti tokia:

JTO „konsultantas“ ateivių klausimais įsitikinęs, jog pasaulio žiniasklaida slepia informaciją apie įsiveržimą ir Gootan ateivių atakas.
Daktaras Molli kviečia visus Žemės gyventojus ruoštis karui su ateiviais. Jie agresyvūs, pikti. Jie gali pagrobti žmogaus kūną ir jame įsikūnyti.

Jis taip pat aiškina, jog žmonės su žemu IQ negali pamatyti tų ateivių. Tik patys protingiausi gali juos pastebėti. Gyvenimas Žemėje negrįžtamai pasikeis 2012 metais, nes jį pakeis ateiviai iš Gootan.
Dr. Molli teigimu, netrukus daug NASA astronautų ir astronomų nutrauks tylėjimo įžadus ir pradės kalbėti apie bręstančią nelaimę.
Prasti JTO popieriai?

Jo, pagalvojau, jeigu tokius konsultantus laiko JTO, vadinasi tikrai atėjo krizė. Niekas nesiginčija, kad ateiviai Žemėje lankose nuo pat jos atsiradimo. Taip pat yra didelė tikimybė, jog jie čia yra senai susisukę jaukų lizdelį. Tai dabar, atskridus „konkuruojančiai firmai“ pasidarys tikrai ankšta?
Bet kita vertus, kiekviena paleista žinia turi teisę gyvuoti. Taip ir ši. Mano darbas informuoti ką kalba ir rimti, ir paklaikę ufologai. Kiekviena žinia turi praeiti išgyvenimo testą ir būti patikrinta laike. Gal būt tie žmonės kurie mato ateivių laivus, informaciją priima platesniame realybės diapazone, kurio mes nematom? Norėdami patikėti, jog blogieji ateiviai mus užpuls paskutinėmis 2011 m. lapkričio dienomis, reikėtų kelių mažmožių. Pirma – kad šią informaciją patvirtintų nepriklausomi šaltiniai ir antra – turi vyksti kažkokie visiems pastebimi įvykiai. Nei vieno nei kito nėra, išskyrus vieną faktą, jog NSO suaktyvėjo.
Tiesa, kadangi mes tų ateivių nematom, greičiausiai mūsų IQ yra labai žemas.
Tie trys kiti laivai, apie kuriuos kalba daktaras Molli tikriausiai mus išgelbės? Bet mes, kaip visada, nieko nepamatysim, išskyrus NSO plazmoidų šokį žvaigždėtame dangaus kupole. O jeigu netyčia sutiksime kur pamiškėje nenormalių veido bruožų humanoidą, bėkime nuo jo kiek kojos neša. Maža ką. Ar tie ateiviai geri ar blogi – nėra tiek svarbu, daug svarbiau įsitikinti, ar tai tiesa, ar ne. Nuojauta kužda, kad tai eilinis blefas, bet ką gali žinoti?
Juo labiau, kad NSO suaktyvėjimą šiandien pastebi daug kas. Asmeniškai per paskutinį pusmetį teko matyti 3-4 NSO gan stambiu mastu, nors iki to laiko NSO atžvilgiu buvau absoliutus skeptikas. Tokiu stengiuosi ir išlikti. Bet neįmanoma, nes internetas ūžia nuo pranešimų apie NSO liudijimus. Televizija, spauda taip pat neriasi iš kailio. Taigi, laukėm Nibiru, o atskris ateiviai? Kodėl mes jų kol kas betarpiškai nematom? Vieną iš priežasčių kodėl taip yrą kažkada atskleidė George Kavassilas. Esą jie moka užsimaskuoti ir manipuliuoti tuo ką žmogus girdi ir mato. Ateiviams greičiausiai lavonų nereikia, jiems reikia darbo jėgos ir energijos. O be žmonių jos išgauti nepavyks.
Krikščionys tiki, jog tai ne ateiviai, o demonai, kurie šiuo metu itin suaktyvėjo, nes uždanga tarp pasaulių suplonėjo tiek, kad jiems nebėra jokių kliūčių patekti į mūsų pasaulį. O tai reiškia artėjantį armagedoną.
New Age veikėjai įsitikinę, jog tie ateiviai yra mūsų draugai ir jie šiuo metu padeda mums keistis bei nugalėti blogį. Netrukus mes juos pamatysime, nes jie mums prisistatys.

NSO diskas leidžiasi į jūrą prie Škotijos krantų

„Mes ištyrėme palydovų duomenis nakties metu, įvertinome trajektoriją ir neabejojame, jog tai ateivių laivai“, - sakė kitas ateivių specialistas prie JTO dr. Banesh Bannerjee.
Daktaras Bannerjee paskubėjo pridurti, jog šis laivas – 3 kartus mažens, negu tie kiti 3, kurie anksčiau ruošiasi Žemės atakai. Sakoma, jog Škotijos pareigūnai, sužinoję apie į vandenį nėrusį ateivių laivą, netgi paprašė į regioną atsiųsti JTO taikos palaikymo kontingentą.
Pilną informaciją galima rasti www.weeklyworldnews.com
Bet yra ir kitas dėsningumas: jeigu oficialūs asmenys pradeda kalbėti apie ateivių invaziją – tai tikrai bloga žinia. Vadinasi reikia laukti karo arba arba kokios nors didelio masto pasaulinės aferos.

www.kvantinemagija.lt

Sindikacija

Surinktas turinys

Žemės pulsas: kronika ir analizė

Pasikeitimai Žemės magnetiniame lauke
--------
Japonijos mokslininkai nustatė, jog Žemė artimiausiais metais gali trumpam atšalti
--------
Kodėl pastaruoju metu Žemė tapo seismiškai aktyvesnė? Faktai ir analizė
--------
Analitinė informacija apie tai, kaip klimato kataklizmai veikia draudimo rizikas
--------
Anomalinių Žemės vietų žemėlapis
--------
Prognozuojama, jog Saulės aktyvumas pasieks maksimumą 2013 metais
--------
Seisminis Žemės plutos aktyvumas ir drebėjimai. Informacija realiu laiku
--------
Informacija apie litosferos plokščių judėjimą
--------
Žemės drebėjimų statistika
--------
Blyksių Saulėje kronika, pavojingi ir nepavojingi laikotarpiai
--------
Saulės aktyvumas, audros, blyksniai. Palydovo SOHO duomenys realiu laiku
--------
Mėnulio fazės ir užtemimai. Palydovo duomenys realiu laiku
--------
Situacija Saulės sistemoje, planetų ir palydovų judėjimas realiu laiku
--------
Saulės atmosferos būsena ir pokyčiai Žemės magnetosferoje. Magnetinės audros, pavojaus laipsniai vakar šiandien, rytoj
--------
Padėtis Žemės jonosferoje bei radioaktyvumo stebėjimai realiu laiku
--------
Žemės magnetosferos pokyčių stebėjimai realiu laiku
--------
Vulkaninis aktyvymas ir ugnikalnių įsiveržimai. naujausios žinios
--------
Ką veikia visi Žemės ugnikalniai realiu laiku?
--------
Pranešimai apie radiacinį užterštumą ir pavojingas avarijas
--------
Uraganai, tornado, liūtys, nuošliaužos ir kitos stichijos. Įvykių kronika
--------
Technogeninės katastrofos ir avarijos
--------
Politinių ir ekonominių anomalijų kronika ir analizė
--------
Orų prognozė šiandien, rytoj, potyt ir 2 savaitėms
--------
Lietuvos hidrometerologijos tarnybos informacija
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimo kronika (rusų k.)
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimas ir atskleidžiami faktai (angl. k.)
--------
Apibendrintos ufologų išvados apie tai kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje (rusų k.)

--------
Grėsmę keliantys asteroidai: statistika ir komentarai
--------
Astrologinės prognozės, horoskopai, mėnulio fazės
--------
Numerologinė analizė ir konsultacijos

Navigacija