Jūs esate čiaŽurnalai / Gintaras's blog / Deividas Aikas (David Icke). "Didysis brolis tave stebi".

Deividas Aikas (David Icke). "Didysis brolis tave stebi".


ĮrašėGintaras- Įrašyta01 Gruodžio 2011

Prieš penkerius metus dar Gedimino Kirkilo laikais buvo patvirtintas Elektroninių ryšių įstatymo projektas, pagal kurį visų Lietuvoje veikiančių asmenų telefoninio ryšio bei interneto paslaugų teikėjai įpareigoti kaupti duomenis apie kiekvieno Lietuvoje esančio asmens telefoninius skambučius, naršytus interneto tinklalapius, rašytus elektroninius laiškus bei bendravusių asmenų konkrečią buvimo vietą.

Pagal Lietuvoje įgyvendintą „europinę“ tvarką tokia informacija apie visus asmenis turi būti saugoma vienerius metus. Tai buvo daroma beveik visame pasaulyje pagal vieningą planą kovojant su terorizmu. Dabar vaizdo kameros ties kiekvienu stulpu stebi visas viešas miestų erdves, parduotuves, degalines. Gyvename tokioje sekimo sistemoje, apie kurią KGB Sovietų sąjungos laikais galėjo tik pasvajoti. Bet viso to valdžia nevadina totalitarizmu. Esą visos šios priemonės yra „demokratijos apsauga“.
Frazė “Didysis Brolis tave stebi” paimta iš Džordžo Orvelo romano “1984-ieji”, Būtent šiuo žodžių junginiu apibūdinama totalinio sekimo sistema, kuri neva turėtų apsaugoti dorus piliečius nuo įžūlių teroristų. Pasirodo, mus stebi ne tik ryšio operatoriai, bet ir Google. Bent jau tuos, kurie naudojasi Google Toolbar.

Harvardo profesorius ir žinomas Google kritikas Ben Edelmen paskelbė savo tyrimo rezultatus, kurie parodė, kad Google Toolbar perduoda korporacijai informaciją apie visus vartotojo lankomus puslapius net ir šią funkciją išjungus. Google gaunama informacija aprėpia domenų ir failų vardus, direktorijas, svetainių adresų parametrus bei paieškos žodžius.
Situacija pasaulyje dėl totalinės sekimo manijos, prasidėjusios po 9/11 panaši į tą, kuri įvyko mano name. Praėjusiais metais namo bendrijoje, kurioje gyvenu, vyko balsavimas dėl vaizdo kamerų įrengimo garažuose, atseit dėl bendro saugumo būtina aukoti privatumą. Buvau vienas iš tų, kuris nepasirašė, nors garažus siaubė vagys vos ne kiekvieną naktį. Saugumas ir privatumas – tokios pat svarbios vertybės, tačiau aukoti vieną dėl kito yra neišmintinga, ypatingai gyvenant sistemoje, kurioje specialiosios tarnybos, politikai ir banditai yra suaugę į vieną kokoną, stengiasi daryti įtaką viešajam gyvenimui bei gyventojų apsisprendimams. Kadangi aš nepritariau vaizdo kamerų sumontavimui (juo labiau, - tai vis viena būtų padaryta iš mano kišenės) kai kurie kaimynai paskubėjo tokius kaip aš pavadinti „demokratijos“ priešais. Lygiai taip pat, kaip ir JAV ar UK: jeigu tu prieš „Didįjį brolį“, vadinasi palaikai teroristus. Bet juk jaustis stebimam yra žiauriai nemalonu. Na ir kas, kad aš nieko blogo nedarau ir neturiu dėl ko bijoti? Kur garantija, kad koks nors išprotėjęs žvalgybininkas ar banditas nenupirks vaizdo įrašo, o nupirkęs žinos visų namo gyventojų dienos maršrutus: iš namų ir į namus.

Deividas Aikas kalba ne tik apie sekimo politiką po iš anksto suplanuotų teroristų atakų, bet ir Didžiosios Britanijos politiką. Tikslas – kaip šioje šalyje, tai ir visame likusiame, „demokratiniame“ pasaulyje sukurti fašistinį režimą. Europos sąjunga, Amerikos sąjungą, Ramiojo vandenyno sąjunga. Azijos sąjunga – viskas bus apjungta į vieningą sistemą. Kažkas galvoja, kad nauja pasaulio tvarka ar Liuciferio era (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi) bus įvesta 2012 metais. Nieko panašaus. Viskas vyksta jau dabar. Visas pasaulis šoka pagal JTO, UNESCO, Pasaulio banko, Pasaulio sveikatos organizacijos ir panašių virš valstybių esančių įstaigų muziką. O tie, kurie neklauso, būna sunaikinami per spalvotas revoliucijas ir finansų krizes.
Bet kuri diktatūra remiasi tuo, jog sprendimus turi priimti kuo mažesnė žmonių grupė, nes priešingu atveju nebus įmanoma sukontroliuoti globalaus masto procesų. Pažiūrėkite kad darosi technosferoje. Kur nenuvažiuotum, visur tie patys įrengimai, technologjos, procedūros. Pavyzdžiui, vieningos muitinės procedūros pasienyje yra patogu, tačiau kita medalio pusė yra kur kas baisesnė. Tai vienas iš daugelio globalių „projektų“, kurio tikslas – eiti links vieningos vyriausybės, kuri diktuotų savo politiką visiems, taip pat kaip dabar daro Pasaulio bankas, kuris nori kontroliuoti visą finansų sistemą. Nebus grynųjų pinigų, bus tik elektroniniai. Norint suprasti ko siekia globali mafija, reikia matyti rezultatą, kurio jie siekia, o ne atskiras idėjas, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti patrauklios.

Kaip visuomet reformos vykdomos ne dėl žmogaus. Valdantysis klanas žmogų jau yra senai pamiršęs ir atsimena tik tada kaip priartėja rinkimai, kurių rezultatus lemia ne laisvas pasirinkimas, o technologijos. Tačiau būsimi reformų rezultatai pateikiami kaip vienintelė išeitis iš padėties dėl finansų krizės, teroristų, klimato atšilimo, ateivių ar kitokių nevaldomų grėsmių. Kaip sako D.Aikas, viskas daroma pagal tą patį sena principą: „problema-reakcija- sprendimas“.

D.Aikas: „Didysis brolis“:

Nors kai kurie kišeniniai konspirologai mano, kad naujos pasaulio tvarkos planas jau atšauktas, o sąmokslininkai prispausti, nes nebeturi tiek lėšų, kad viską sukontroliuotų, atsipalaiduoti ir manyti, jog ateina geri ir šviesūs laikai, kol kas negalima. Tie geri laikai, žinoma, ateis, bet ne rytoj ir ne kitais metais. Kai kurios globalizacinės programos, tokios, kaip elektronizacija, privatumo siaurinimas ir pan. apima labai didelius mastelius ir jų sustabdyti praktiškai nėra įmanoma. Nes jomis suinteresuotos visų pirma stambiosios korporacijos, kurios perka politikus ir vyriausybes. Plastikinės kortos su biometriniais duomenimis įvedamos beveik visose Azijos, Afrikos ir Amerikos šalyse. Jau nekalbant apie Europą ir JAV. Šiandien jau kalbama apie tai, jog artimiausiu laiku nebereikės su savimi nešiotis tiek daug plastikinių kortelių. Jas visas gali atstoti viena asmens korta su mikrochipu.

Vieninga korta būtų priešpaskutinis laiptelis įvedant mikrochipų, implantuojamų po oda, sistemą. Beje, ji jau startavo. Kai kuriose Europos šalyse ir Rusijoje mikrochipai implantuojami benamiams, valkatoms, kariškiams ir ypatingų situacijų tarnybų pareigūnams. O šuniukams ir kačiukams tokia procedūra taikoma totaliai visur.

Jeigu šitos globalizacinės programos nebus atšauktos (o tokių požymių tikrai nėra), nei už ką nepatikėsiu, jog vyksta laisvėjimas ir kad tuoj gyvensime geriau, nes atėjo Nauja Era ir naujos energijos. Prie naujų energijų reikia sugebėti prisitaikyti, o globalizacija kaip tik to ir neleidžia. Optimistais būti, žinoma, reikia. Tikėti, jog kažkada bus visiems geriau – irgi būtina. Tačiau pamiršti realią situaciją – taip pat būtų didelė klaida.

www.kvantinemagija.lt

Sindikacija

Surinktas turinys

Žemės pulsas: kronika ir analizė

Pasikeitimai Žemės magnetiniame lauke
--------
Japonijos mokslininkai nustatė, jog Žemė artimiausiais metais gali trumpam atšalti
--------
Kodėl pastaruoju metu Žemė tapo seismiškai aktyvesnė? Faktai ir analizė
--------
Analitinė informacija apie tai, kaip klimato kataklizmai veikia draudimo rizikas
--------
Anomalinių Žemės vietų žemėlapis
--------
Prognozuojama, jog Saulės aktyvumas pasieks maksimumą 2013 metais
--------
Seisminis Žemės plutos aktyvumas ir drebėjimai. Informacija realiu laiku
--------
Informacija apie litosferos plokščių judėjimą
--------
Žemės drebėjimų statistika
--------
Blyksių Saulėje kronika, pavojingi ir nepavojingi laikotarpiai
--------
Saulės aktyvumas, audros, blyksniai. Palydovo SOHO duomenys realiu laiku
--------
Mėnulio fazės ir užtemimai. Palydovo duomenys realiu laiku
--------
Situacija Saulės sistemoje, planetų ir palydovų judėjimas realiu laiku
--------
Saulės atmosferos būsena ir pokyčiai Žemės magnetosferoje. Magnetinės audros, pavojaus laipsniai vakar šiandien, rytoj
--------
Padėtis Žemės jonosferoje bei radioaktyvumo stebėjimai realiu laiku
--------
Žemės magnetosferos pokyčių stebėjimai realiu laiku
--------
Vulkaninis aktyvymas ir ugnikalnių įsiveržimai. naujausios žinios
--------
Ką veikia visi Žemės ugnikalniai realiu laiku?
--------
Pranešimai apie radiacinį užterštumą ir pavojingas avarijas
--------
Uraganai, tornado, liūtys, nuošliaužos ir kitos stichijos. Įvykių kronika
--------
Technogeninės katastrofos ir avarijos
--------
Politinių ir ekonominių anomalijų kronika ir analizė
--------
Orų prognozė šiandien, rytoj, potyt ir 2 savaitėms
--------
Lietuvos hidrometerologijos tarnybos informacija
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimo kronika (rusų k.)
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimas ir atskleidžiami faktai (angl. k.)
--------
Apibendrintos ufologų išvados apie tai kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje (rusų k.)

--------
Grėsmę keliantys asteroidai: statistika ir komentarai
--------
Astrologinės prognozės, horoskopai, mėnulio fazės
--------
Numerologinė analizė ir konsultacijos

Navigacija