Jūs esate čiaŽurnalai / Gintaras's blog / Dar viena permanentinė revoliucija? Ar vis dėl to einame į tikrą laisvę?

Dar viena permanentinė revoliucija? Ar vis dėl to einame į tikrą laisvę?


ĮrašėGintaras- Įrašyta21 Spalio 2011

Benjaminas Fulfordas – vienas labiausiai per pastaruosius metus konspirologijos pasaulyje išgarsėjusių žmonių. Jis dar gerokai prieš Japoniją nusiaubusį žemės drebėjimą ir cunamį, žinojo, jog visa tai įvyks.

Dar prieš keletą metų jis vadovavo elitinio žurnalo „Forbes“ (http://www.forbes.com/) Azijos ir Ramiojo vandenyno skyriui. Jis moka beveik visas to regiono kalbas, iš arti žinojo tiek vietinio, tiek globalinio elito planus, nes dalyvaudavo beveik visuose viešuose ir slaptuose renginiuose. Iš tarnybos šiame žurnale B.Fulfordas pasitraukė todėl, kad nebegalėjo daugiu ramiai žiūrėt į nešvarias finansines ir politines intrigas. Kitais duomenimis jis tiesiog buvo išmestas, nes lindo ne ten kur reikia. Prieš mėnesį jis, kartu su David Wilcock pažėrė sensacingų naujienų apie tai, jog pasaulyje vyksta tikras politinis perversmas.


Forbes – JAV žurnalų bendrovė. Jos plačiausiai pripažintas leidinys – elitinis Forbes verslo žurnalas, savaitraštis, elito tarpe labiau mėgstamas negu Fortune ir BuisnessWeek. Forbes žurnalas labiausiai žinomas dėl savo sąrašų, kaip antai turtingiausių amerikiečių, milijardierių ar klestinčių bendrovių sąrašų.

B. Fulfordas dar prieš 2011 m. kovo 11-osios nelaimę Japonijoje žinojo, jog prieš šią šalį bus panaudotas klimatinis ginklas HAARP. Puikiai nujausdamas globalinio- kriminalinio elito tarpusavio ryšius ir planus, jis yra įsitikinęs, jog dauguma katastrofų rengiamos naudojant Aliaskoje esantį įrenginį HAARP. Jis tiesiai šviesiai sako, kad Japonijai ir Norvegijai buvo senai grasinama. Tačiau Norvegijoje, skirtingai negu Japonijoje niekas HAARP nepanaudojo. Ten buvo panaudotas kitas ginklas – vaikus saloje sušaudęs A. Breivikas.

B. Fulfordas ne kartą asmeniškai bendravo su Japonijos finansų ministru, kuris patvirtino, jog Rodchildų žmonės grasino susprogdinti Japoniją su HAARP, jeigu ji nesilaikys krizės plano.

“2009 metais aš dariau interviu su Chezo Takenaka, buvusiu Japonijos finansų ministru ir jo klausiau, kodėl jis leido savo šalies finansų sistemą kontroliuoti mažai Amerikos ir Europos oligarchų grupei. Jis ir jo padėjėjas man pasakė, jog taip atsitiko todėl, kad buvo pagrasintą prieš Japoniją panaudoti mašiną, kuri sukels žemės drebėjimus. Tuo metu aš netikėjau, jog tai įmanoma. Vienok, kai pradėjau ieškoti papildomos informacijos, ir po to, kai šią informaciją patalpinau svetainėje www.rense.com, žmonės iš Japonijos saugumo policijos mane informavo, jog požeminiai smūgiai turėjo ištikti vieną šalies miestą. Po dviejų dienų didžiausias Japonijos branduolinis reaktorius tapo žemės drebėjimų epicentru iki magnitudėje iki 6,5 balo. Visa tai sukėlė dar daugiau klausimų, todėl pradėjau domėtis HAARP ir supratau kad šio įrenginio pagalba galima iššaukti žemės drebėjimus. Milijardai vatų energijos šaunami į jonosferą ir rikošetu grįžta į žemę sukeliant požeminius smūgius ir įvairias klimatines anomalijas“, - rašė B.Fulfordas. - Japonijos kriminalinio klano atstovai B. Fulfordui papasakojo, kad jų bosas yra Džordžas Bushas vyresnysis. Kitaip tariant Japonų mafija dirba „Kaului ir kaukolei“. Ir jie pakvietė mane į vadinamąjį "NSO susirinkimą" bei parodė video filmą apie tai, kaip veikia šis ginklas. Jie pasakė, jog yra akivaizdu, kad šitas NSO yra plazma, arba plazminis ginklas. Internete galima rasti tokio švytėjimo pavyzdžių Kinijoje. Jie atsirasdavo po kiekvieno žemės drebėjimo. Be to, Taivanio palydovas fiksavo 50 proc. energijos kritimą jonosferoje virš žemės drebėjimo epicentro".

Tokius dalykus gali padaryti tik keli įrenginiai – HAARP Aliaskoje arba EISCAT Norvegijoje.

B. Fulfordas įsitikinęs, kad nelaimė Japonijoje bei Fukushimos tragedija buvo sukurta dirbtinai, kaip atsakas japonams, kurie nesutiko dalyvauti globaliniame krizės spektaklyje ir nesidalino pinigais. Jo duomenimis, dar gerokai prieš šių metų kovo cunamį į Fukushimos jėgainę buvo vežamas ir ten sandėliuojamas plutonis. Anksčiau to niekad nebuvo daroma. Be to, dar gerokai prieš žemės drebėjimą keistai pabrango Japonijos statybinių kompanijų, kurios stato pigius namus nukentėjusiems nuo stichijų, akcijos. Toks įspūdis, kad tam tikras Japonijos verslininkų sluoksnis žinojo kas bus.

B. Fulfordas interviu Dadid'ui Wilcockui sakė, jog globalinė mafija desperatiškai ieško pinigų, nes nebeužtenka asignavimų įvairioms bazėms ir karinėms operacijoms (tokioms kaip Libijoje) finansuoti. O eilėje laukia Sirija, Jemenas, Iranas. Metų pradžioje Busho vyresniojo grupuotė šantažavo Norvegijos elitą, susijusį su naftos ir dujų verslais. Reikalavo pinigų. Tie nedavė, ar davė per mažai. Tada pasamdė Breiviką, kuris sušaudė valdančiosios politinės partijos elito vaikus.

Sunku patikrinti, ar tos versijos teisingos. Prieš porą metų G.Fulfordas D.Wilcockui sakė, kad Rodshildai ir Rockefelleriai – konkuruojančios firmos, kurios pasidalino pasaulį. Esą dabar 13-kos komitetas yra susiskaldęs ir ne toks vieningas, pavyzdžiui, NWO įvedimo klausimas negu prieš kelis dešimtmečius. Dalis elito netgi simpatizuoja opozicijai, todėl palaiko tas šalis, kurios priešinasi naujai pasaulio tvarkai (NWO).

Pagal B. Fulfordą, esą dar šiais metais 57 pasaulio valstybės susibūrė į opoziciją prieš NWO globalistus, kurie šiuo metu patiria pralaimėjimą po pralaimėjimo. Vienas paskutiniųjų NWO globalistų projektas – antroji krizės banga, kurią norima sukelti bet kokia kaina, nors jokio formalaus preteksto jai atsirasti nėra. Naudojamas propagandinis ginklas, kuriuo norima įtikinti, jog antroji banga neišvengiama. Savaime aišku, jog tada krenta pozityvių lūkesčių koeficientai, krinta nuotaikos, vartojimas, atsiranda daug įvairiausių "blogų naujienų", kurios temdo rinkų veiklą. Krizė euro zonoje – taip pat esą NWO globalistų kerštas už tai, jog Europa nori atsilaisvinti iš NWO projekto įtakos.

Kas sugriovė požemines bazes?
-------------------------

Žinia, kad rugpjūčio pabaigoje įvykusį žemės drebėjimą Rytinėje JAV dalyje sukėlė slaptų požeminių bazių sprogdinimai, pirmą kartą buvo paskleista rugsėjo 14 d. D.Wilcocko ir B.Fulfordo interviu (4 dalys).

Bazės esą buvo susprogdintos naudojant visiškai naujas technologijas. Į požeminius miestus, esančius prie Vašingtono ir Korolado valstijoje buvo prileista deguonies ir kažkokių dujų mišinio. Galingiausias sprogimas įvyko abejose bazėse, todėl ir 2011 m. rugpjūčio pabaigoje sukėlė žemės virpesius. Žemės drebėjimas iš tiesų buvo netipiškas šiai JAV Rytinės pakrantės zonai, todėl tiek konspirologams, tiek seismologams, tiek geologams sukėlė labai daug papildomų klausimų. Bet į tuos klausimus federalinės valdžios jokių atsakymų nepateikė.

Po šio sprogimo įskilo Vašingtono obeliskas, masoniškas simbolis, vadinamas Amerikos širdimi. O tai esą buvo simbolinis ženklas, jog Amerikos galybė susvyravo ir ėmė trūkinėti. B.Fulfordas ir D. Wilcockas taip pat sakė, kad Amerikos valdžios struktūrose prasidėjo neramumai ir areštai. Atseit sulaikomi tie, kurie dirbo ar dirba NWO projektui.
Viskas kaip iš pasakų filmo, prasidėjo maištas globalistų laive, o po to kažkas įjungė psichotroninius generatorius ir išvedė žmones į gatves. Atseit, kažkokiu būdu reikėjo išjudinti mases.
Laukiau Galaktinės federacijos pranešimų tą tema ir štai prašau – atsirado channelingų, kuriuose kalbama, jog požemines bazes sunaikino „gerieji ateiviai“ iš Galaktikos šviesos federacijos.

Žinoma, visą šią informaciją reikia tikrinti ir negalima pasitikėti nei tuo ką sako B. Fulfordas su D.Wilcocku, o juo labiau kažkokie neaiškios kilmės ufonautai.

Pradėkime nuo Kolorado. Ten yra du įtartini objektai, garsėjantys karinėmis paslaptimis, NSO ir keistais meniniais sprendimais. Pirmiausia tai pats Denverio oro uostas ir po juo esančios slaptos bazės.

Teigiama, kad po Denverio oro uostu, kuris išpaišytas masoniškomis vizijomis apie naują pasaulio tvarką, tunelių sistema buvo statoma labai daug metų. Kol kas nėra jokio kito informacijos šaltinio, išskyrus Fulfordą ir Wilcocką, kuris patvirtintų, jog čia įvyko sprogimas ir slaptos bazės buvo sunaikintos. Juo labiau su įranga ir su visu personalu. Abu šie žmonės kalba, jog galėjo žūti nuo 3 iki 300 tūkst. žmonių. Tačiau toks aukų kiekis būtų iš karto pastebėtas, o jį reikėtų „nurašyti“ po kokia nors civiline avarija tame regione. Kol kas nieko panašaus nebuvo.

Jese Ventura Apie Denverio požemius

Jesse Ventura susitiko su požeminių bunkerių statytoju Brian Camden.
Jesse: Kokį patį didžiausią bunkerį Amerikoje žinote?
Brian: Negaliu sakyti į kamerą. Galiu pasakyti, kad per paskutinius 10 metų JAV vyriausybė aktyviai statė požemines slėptuves.
Jesse: Kokio dydžio pats didžiausias bunkeris? Aš neklausiu, kur jis yra.
Brian: Didžiausias, kokį žinau, sudaro apie 100 000 kvadratinių metrų. Jį pastatė vyriausybė Vidurio vakaruose (Koloradas), jis skirtas specialiai 2012 metams ir paslėptas po vyriausybiniais statiniais.
Jesse grupės narys: Bet jeigu jūs statote požemines slėptuves, tai to juk neįmanoma nuslėpti. Juk daug visokios technikos, kurios neįmanoma nepastebėti.
Brian: Ne, jeigu statote po jau egzistuojančiais statiniais, kurie užima 4-5 kvadratines mylias. Jeigu statote labai didelį aerouostą, bus labai lengva pastatyti slėptuvę po juo.
Jesse grupės narys: Tai užuomina?
Brian: Taip.
Ne visi bunkerio tipo objektai priklauso JAV vyriausybei. Nemažai jų priklauso privatiems savininkams. Šie objektai išsidėstę buvusiose šachtose, skirti jie gyventi didelėms žmonių grupėms su viskuo, kas joms reikalinga ilgam laikotarpiui. Šie objektai gerai apsaugoti, į juos beveik neįmanoma prasmukti be sunkiosios įrangos, jei tik jų durys kažkada bus užvertos.
(dėkoju už vertimą http://matricalietuvoje.wordpress.com/).
Įsivaizduokite, jog po Denverio oro uostu yra milžiniškas miestas. Ir jeigu jis sprogtų, vienas didžiausių pasaulyje oro uotų būtų nušluotas nuo žemės paviršiaus per vieną akimirksnį. Nes, kaip Venturai sakė Brianas, požeminiai miestai dažniausiai statomi po esamais pastatais. Oro uostas tam tinka, nes yra visa reikalinga infrastruktūra. Be to Korolado valstijoje jokie požeminiai smūgiai rugsėjį nebuvo užfiksuoti. Tai gali patvirtinti bet kuri pasaulinė seisminė stotis.
Kvadratinės formos valstija yra viduryje kontinento. O pasižiūrėkite, kokiu atstumu nuo jos nutolęs Vašingtonas, kuriame svyravo obeliskas.
Tiesa, Korolade dar yra požeminė Cheyenne Mountain oro pajėgų bazė, ne mažiau garsi savo ryšiais su ateiviais. Tai oficialus objektas, esantis visuose žemėlapiuose. Į šią bazę, kaip ir į 51-ąją zoną Nevadoje yra nukrypusios viso pasaulio žurnalistų ir konspirologų akys. Ir jeigu būtų ten kas nors įvykę, žinotų visa pasaulis. O ji, kaip supratau, kol kas sveika.

Sakoma, kad Cheyenne Mountain bazėje veikia žvaigždžių vartai. Ji susijusi su slaptais kariniais projektais, NSO, reptiloidais, pilkaisiais, liūdnai pagarsėjusiu eksperimentu Montouk. Bet tai tik spėjimai ir niekas negali pasakyti, ar ši informacija teisinga.
Kita sunaikinta požeminė bazė, kurią mini Wilcockas ir Fulfordas, turėjo būti prie Vašingtono. Ir iš tikrųjų žemės drebėjimo epicentras buvo netoliese - Virdžinijoje. Smūgių magnitudė siekė 5,8 balo.


Artimiausias didelis miestas – Ričmondas. Žiūrim, ką turim, ar ten nebuvo kokių nors bazių. Žinoma yra. Tai viena didžiausių Amerikoje aviacijos bazių, kurioje stovi strateginiai bombonešiai. Bet vargu ar gali būti po baze požeminis miestas, nes aerodromą supa vanduo, vadinasi gruntinis vanduo aukštai ir žemės darbams terirorija netinka. Bet tunelių sistema galėjo būti įrengta iš kitur, pavyzdžiui, kur nors po pramogų centru ar geležinkelio stotimi.

Be to, nuo Ričmondo bazės iki žemės drebėjimo epicentro – ganėtinai toli.

Epicentras netgi ne kalnuotoje vietovėje. Tai prieškalnė, lygumos, miškai. Apleistų šachtų variantas irgi netinka. Nes turi būti keliai, infrastruktūra, o per google maps mes matome, jog ten beveik jokios infrastruktūros nėra. Ten yra gražus nacionalinis parkas, t.y. saugoma teritorija. Aš ten nebuvau, bet kolegos pasakoja, jog tai viena iš gražiausių ir labiausiai saugomų teritorijų Šiaurės Amerikoje. Gal būt tai puiki priedanga požeminei bazei?

Tačiau bet kokios statybos toje teritorijoje senai būtų pastebėtos aplinkosaugininkų bei žaliųjų ir ta vieta tikrai būtų žinoma. Kai buvo statoma Cheyenne Mountain oro pajėgų bazė, buvo išvežta milijonai tonų grunto, buvo privaryta daug sunkiosios technikos. Paslėpti tokių kiekių neįmanoma. Jeigu ten būtų vykę panašūs darbai, šiam gražiam gamtos kampeliui būtų padaryta didelė žala. Bet apie tai niekas nieko nekalba, vadinasi nieko ir nebuvo? Arba buvo kasinėjama naudojant tokią technika, gal būt su ateivių pagalba, kurios mes nežinom? Gal būt gruntas buvo teraportuojamas ir išpilamas kur nors Kanadoje?
Gali būti taip, jog susprogusi požeminė bazė yra kitoje vietoje, gal Kolumbijos apygardoje? Visko gali būti. Bet vis viena, išlieka labai daug klaustukų. Kokio galingumo turėjo būti sprogimas, kad jo nepastebėtų, pavyzdžiui, seisminės stotys? Jei tai buvo dideli miestai po žemėmis, tokie, kaip Cheyenne Mountain bazė prie Korolado Springso, jiems susprogus, seisminės stotys, kurių yra ne viena, būtų užfiksavusios ko gero didesnius smūgius, negu 5,8 balo. Taigi, vėl nesueina galai.
Aš norėčiau, kad tos bazės susprogtų (jegu jos iš tikrųjų egzistuoja), bet niekaip negaliu patikėti vienu vieninteliu šaltiniu, jog tai tikrai buvo bazių sprogdinimai ir dar dalyvaujant ateiviams. Juo labiau, kad tokias versijas labai lengva paneigti. Todėl šios informacijos tikrumą galiu vertinti tik 40 proc. Duok Dieve, jei pasirodyčiau neteisus.

Ar tai nebuvo eilinė dezinformacija?
-------------------------------
Imkime tada nagrinėti kitą dalyką, o jeigu tai dezinformacija. Kažkas praplauna smegenis Fulfordui, o pastarasis – Wilcockui, o po to ši antis nueina per visą pasaulį. O iš paskos Galaktinė federacija prisiima sau nuopelnus, atseit „čia mūsų darbas“. Taip buvo su Norvegijos spirale (a-lia žvaigždių vartais, o pasirodo, jog tai tik taikus mokslinio centro EISCAT eksperimentas), taip buvo su „Elenin“ (atseit skrido Nibiru, kuri staiga subyrėjo į dulkes), taip buvo ir su Adeno įlankos žvaigždžių vartais (nors iš tikrųjų ten „pilkųjų“ išrtva). Taip ir dabar. Nesiriša kažkaip tos legendos į loginę grandinę ir viskas.
Gal būt aš neteisus, gal būt tai ir vyksta, kaip sako Wilcockas su Fulfordu ir Galaktinė federacija. Tuomet aiškėja, kam iš tikrųjų šita struktūra tarnauja (jeigu ji nėra išgalvota kokiame nors NASA mokslinės fantastikos skyriuje).
Panašu, kad iš dalies jie teisūs. Pasaulyje vyksta fasadų keitimas. Niekur reptiloidai ir grey'sai mūsų nepaleidžia. Ir pozicijoje, ir opozicijoje sėdi tie patys žmonės, tie patys masonai. Ir jeigu kokie nors insaideriai tarpusavyje pešasi, būtų gerai jei tai liktų tik jų asmeniniais reikalais. Jie į savo intrigas įvelia visą likusį pasaulį. Visose revoliucijose tas pat. Masonas Leninas nuvertė kitą masoną Kerensį, nors ložėje – jie buvo viena chebra. Taip yra ir dabar atrodo rodshildų ir rockefellerių tarpusavio kova.
Reptiloidai ir grey'sai žinojo, kad vieną gražią dieną sistemai ateis galas, todėl sugalvojo planą kaip ją demontuoti ir vietoj jos pastatyti naują. Todėl kelia chaosą, krizę ir demonstracijas, kurių tikslas – pakeisti neefektyvų isteblišmentą naujais patraukliais veidais, su saldžiais lozungais ir zeigteist projektais.
Praeis keli metai ir mes pamatysime, kad mus apmovė ir atvedė prie dar didesnės suskilusios geldos negu buvome. Planeta žūsta, o mes patys to net nejausdami būsime atvesti prie naujos pasaulio tvarkos su visais iš anksto numatytais ir žinomais atributais: vieninga valiuta, vieninga valdžia, mikrochipais ir t.t. Nes patys šimtatūkstantinėse demonstracijose to paprašysime. Jeigu, žinoma, iki to laiko nebūsime nušluoti kokios nors klimatinės katastrofos.
Wilcockas netgi siūlo suprasti ir pasigailėti masoniškose ir valdiškose struktūrose dirbančių žmonių, kurie sunkiai ėjo iki šito svarbaus momento, dabar staiga atsivertė ir pradėjo dirbti žmonėms. Jiems dabar reikėtų netrukdyti veikti. Jie atseit, buvo užsimaskavę, ilgai laukė ir dabar išmušė jų valanda. Jie yra geri specialistai ir be jų „kompetencijos“, jokia revoliucija, joks laisvėjimo procesas neįmanomas. Jeigu Wilcockas būtų gyvenęs Sovietų Sąjungoje jis kalbėtų visai kitaip. Jis turbūt supratimo neturi kas yra valdomos revoliucijos ir kaip jos daromos. Negi jis nežiūrėjo filmo „Matrica“?
Manau, kad šis permanentinės revoliucijos scenarijus neneišvengiamas. Iš kitos, pozityviosios pusės žiūrint, tai irgi etapas, kurį reikės pergyventi. Revoliuciją reikia palaikyti, bet nereikia prarasti budrumo. Tai yra patirtis, kuri, gal būt milijonams žmonių yra reikalinga tam, kad galutinai nusimestų rožinius akinius. Gal būt reikalingas šitas paskutinis tamsos žingsnis, kad galų gale žmonės išsiblaivytų ir pradėtų mąstyti.

Nepretenduoju į tiesą. Atlikite savo tyrimą, patikrinkite informaciją, gal būt prieisite kitokių išvadų.

www.kvantinemagija.lt

Sindikacija

Surinktas turinys

Žemės pulsas: kronika ir analizė

Pasikeitimai Žemės magnetiniame lauke
--------
Japonijos mokslininkai nustatė, jog Žemė artimiausiais metais gali trumpam atšalti
--------
Kodėl pastaruoju metu Žemė tapo seismiškai aktyvesnė? Faktai ir analizė
--------
Analitinė informacija apie tai, kaip klimato kataklizmai veikia draudimo rizikas
--------
Anomalinių Žemės vietų žemėlapis
--------
Prognozuojama, jog Saulės aktyvumas pasieks maksimumą 2013 metais
--------
Seisminis Žemės plutos aktyvumas ir drebėjimai. Informacija realiu laiku
--------
Informacija apie litosferos plokščių judėjimą
--------
Žemės drebėjimų statistika
--------
Blyksių Saulėje kronika, pavojingi ir nepavojingi laikotarpiai
--------
Saulės aktyvumas, audros, blyksniai. Palydovo SOHO duomenys realiu laiku
--------
Mėnulio fazės ir užtemimai. Palydovo duomenys realiu laiku
--------
Situacija Saulės sistemoje, planetų ir palydovų judėjimas realiu laiku
--------
Saulės atmosferos būsena ir pokyčiai Žemės magnetosferoje. Magnetinės audros, pavojaus laipsniai vakar šiandien, rytoj
--------
Padėtis Žemės jonosferoje bei radioaktyvumo stebėjimai realiu laiku
--------
Žemės magnetosferos pokyčių stebėjimai realiu laiku
--------
Vulkaninis aktyvymas ir ugnikalnių įsiveržimai. naujausios žinios
--------
Ką veikia visi Žemės ugnikalniai realiu laiku?
--------
Pranešimai apie radiacinį užterštumą ir pavojingas avarijas
--------
Uraganai, tornado, liūtys, nuošliaužos ir kitos stichijos. Įvykių kronika
--------
Technogeninės katastrofos ir avarijos
--------
Politinių ir ekonominių anomalijų kronika ir analizė
--------
Orų prognozė šiandien, rytoj, potyt ir 2 savaitėms
--------
Lietuvos hidrometerologijos tarnybos informacija
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimo kronika (rusų k.)
--------
Neatpažintų skraidančių objektų (NSO)stebėjimas ir atskleidžiami faktai (angl. k.)
--------
Apibendrintos ufologų išvados apie tai kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje (rusų k.)

--------
Grėsmę keliantys asteroidai: statistika ir komentarai
--------
Astrologinės prognozės, horoskopai, mėnulio fazės
--------
Numerologinė analizė ir konsultacijos

Navigacija